Hayalleri gerçekleşsin İsrailin

Hayalleri gerçekleşsin İsrailin

İletigönderen Mustafa Candan ÇAKIR » Çrş May 22, 2013 19:59

Hayalleri gerçekleşsin İsrailin
Mustafa Candan ÇAKIR Çığırtısı (Notlar) - 18 Kasım 2012 Pazar, 19:42
Hafızalarda Taze, Hani GÜNEYDOĞU da kan duracak Terör bitecek Türkiye bölünmeyecek, Cumhuriyet zarar görmeyecek, Toplumun huzuru olacaktı, 10 yıldır aynı iktidar, söylediği şeylerin aksini tekrarlayarak geldi bugüne kadar.
- Teröristle görüşen şerefsiz dediler, OSLO da mutabakat imzalamışlar....

- Kırmızı çizgimiz var, Kuzey IRAK ta ayrı bir devlet kurulur ise Türkmenlerin hakkı yenir ise müdahale hakkımız var dediler, Türkmen mi kaldı Kuzey Irakta, KÜRDİSTAN kuruldu, Başkanı da İktidarın Kongresinde TÜRKİYE SENİNLE GURUR DUYUYOR denerek karşılandı..

- Sınırlarımızla iyi geçineceğiz Komşularımızla Dost ilişkiler içinde olacağız dediler.. Hale bakın etrafımız kan gölü, Ateş çemberi,

- Dün birlikte Tatil Yaptıkları ESAD'ı bugün ESED diye yem ediyorlar İsrail emellerine,

- Zaten Mısırda tavırları belliydi, Netice..Mısır'ın hali içler acısı
- LİBYA da Müslüman KADDAFİ yi de HAÇLI ordusuna bıraktılar.. Libya Paramparça, Kan gölü
- Bayrağında AĞRI DAĞI olan Milli Marşında "İşgal edilen topraklarımızı alana kadar öleceğiz öldüreceğiz " diyen ERMENİSTAN'a gidip bu bayrağın altından bu marşla esas duruşta beklediler. Ne oldu biti mi Sözde ERMENİ SORUNU..!!!

- Suriye'de Kuzey Irak'ta ki bir oluşuma izin vermeyiz diyorlar şimdi de.. YERSEN...!!!


Huzur dediler Kan bitecek dediler, 10 yıl evvel neredeyse -0- noktasında aldıkları Terörü hortlatıp siyasi zemine yerleştirdiler, şimdi de Katil APO ile pazarlık yapıyorlar.. Süsleyip Püsleyip Sevgi PITIRCIĞI olarak sunuyorlar..


Bunları ve nicelerini başaramadılar.. Ama birşeyi başardılar, İnsanları alıştırdılar, Bölünme söylemlerine, İç savaş varlığına, Hergün şehitlerin gelmesine, Duyarsız hale getirdiler Vatandaşı..


Bundan sonra mı ne olacak... ??? İnsanların yeter artık ne olursa olsun ama Kan dursun deme noktası beklenecek, oraya hazırlanacak Vatandaşımın beyni, alıştırılacak ki buna, rahatça verilsin kanla alınan topraklarım Büyük KÜRDİSTAN'a, Hayalleri gerçekleşsin İsrailin maşası Kürtler tarfından sonra Büyük İsrail olmak kaydı ile adım atılsın..

https://www.facebook.com/notes/mustafa- ... 5089610907
"Madem ki Türküz, O halde Türk gibi Yürür, Türk gibi Düşünür, Türk gibi duyarız ve Türk gibi Yazarız.."
Kullanıcı küçük betizi
Mustafa Candan ÇAKIR
Üye
Üye
 
İletiler: 24
Kayıt: Sal May 21, 2013 20:06

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x