"Heronları Düşürün!!!" / Teoman ALİLİ

"Heronları Düşürün!!!" / Teoman ALİLİ

İletigönderen Türk-Kan » Sal Ağu 10, 2010 0:36

"Heronları Düşürün!!!"

TEOMAN ALİLİ

Milleti aptal yerine koyan yandaş medya Allah huzurunda ne diyecek acaba? Her sözlerinde Allah'ın adını ağzına alan ancak Fatır Suresi 5. Ayeti unutup cehennem azabına adım adım yaklaşan yandaş medyanın en büyük yalanlarından birini daha deşifre edelim. Biz doğru söyleyen olalım da 10. köyde yaşayalım. Ne diyor Fatır Suresi 5. Ayet: "Aldatanlar sizi Allah ile aldatmasın." Ne güzel değil mi, tam da yandaş medyaya yakışan bir ayet. Onlar ki Amerika müslüman öldürürken Amerika'da yaşayanların emrinden çıkmazlar, şeytanın köşkünde oturandan emir alırlar hep yalan söylemek zorundadırlar.

İSRAİL SİLAHIYLA TSK'YA SALDIRI

STV Kanalı malum ABD'de oturan adamın kanalı. Her akşam doğruluğu ispatlanmayan ve sadece iddia edildi sözleriyle karalama haber yapan yalan makinesi. Son günlerde Heron'lara kafayı taktı. Sözde Türk subayları kendi arasında konuşurken diyorlarmış ki: "Heronları düşürün, adamlarımız(PKK'lılar) çok kayıp veriyor." yuhhhhhh. Böyle bir saçmalığa kim inanır? Üstelik şehit ailelerinin bazılırını da bu yalana alet etmeye çalışıyorlar. Sözde TSK Heron casus uçaklarının alınmasını engelliyormuş. Külliyen yalan. Çünkü Türkiye'nin parasını ödediği 10 adet Heron uçağı üretici ülke tarafından teslim edilmiyor. Hatta daha önce satılan uçakların kullanılmasına yönelik teknik destek veren beş kişilik ekibini de Mavi Marmara krizi nedeniyle geri çekti. Bu haberi görmezden gelen yandaş medya, açık biçimde TSK'yı ihanetle suçluyor.

KENDİ HABERLERİYLE YALANLAYALIM

Yandaş medya da bir haber: "Mavi Marmara krizi yaşanırken bir şok gelişme yaşandı. İskenderun'daki saldırıyı İsrail'li askerler yaptı." Evet bu doğru haber. Gelelim aynı gün yapılan yalan habere: Türk subayları kendi arasında konuşurken diyorlarmış ki: "Heronları düşürün, adamlarımız(PKK'lılar) çok kayıp veriyor. Oysa Heronlar PKK'nın korkulu rüyası." Şimdi bir Aydınlıkçı sorusu: "Nasıl yani, hem İsrail yapımı heronlar PKK'nın korkulu rüyası, hem PKK'yla birlikte İsrail ordusu Türk askerini öldürüyor öyle mi?"TEOMAN ALİLİ, 9 Ağustos 2010
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Re: "Heronları Düşürün!!!" / Teoman ALİLİ

İletigönderen memet durak » Sal Ağu 10, 2010 14:10

İyi de tsk da çıksın yalanlasın. Bizim de içimiz rahat etsin malum medya da utansın o zaman.
Kullanıcı küçük betizi
memet durak
Üye
Üye
 
İletiler: 0
Kayıt: Çrş Ağu 04, 2010 22:24

Re: "Heronları Düşürün!!!" / Teoman ALİLİ

İletigönderen rüstemleke » Çrş Ağu 11, 2010 2:10

memet durak yazdı:İyi de tsk da çıksın yalanlasın. Bizim de içimiz rahat etsin malum medya da utansın o zaman.


dengeler dostum dengeler..Uluslararası ilişkilerde hamlelerini bir satranç oyuncusu ustalığıyla belirlemen gerek.Tavla oynar gibi zar atarak olmaz..Yapacağın yalanlamanın ardından,başka bir düzmenece belge,görüntü vs. ile seni iyice köşeye sıkıştıramayacaklarından emin olman gerekir.Elinde İsrail'e karşı bir koz olmalı.Veya bölgedeki siyasi konjonktür daha güçlü bir Türkiye ve TSK ihtiyacı doğurmalı.Amerika ve İsrail senden vazgeçememeli..

Sabır herşeyin anahtarıdır.
Kullanıcı küçük betizi
rüstemleke
Üye
Üye
 
İletiler: 0
Kayıt: Çrş Ağu 11, 2010 1:58


Şu dizine dön: Teoman ALİLİ

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

cron

x