İç-Mihrak

Sivil Örümcekler hakkındaki katkılarınızı ve yazılanlar hakkındaki yorumlarınızı bu bölümde sunabilirsiniz.

İç-Mihrak

İletigönderen Deli Haydar » Pzt Şub 15, 2010 1:22

Yuvalarında etkinliklerini sürdüren genç anarşist sivillerin buram buram yaratıcılık kokan çalışmalarından küçük bir seçki. Artık kendileri iç odak mı dış odak mı bilemeyiz...

ResimResimResim ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim Resim ResimResimResimResimResimResim ResimResim ResimResim Resim Resim ResimResimResim Resim ResimResimResim ResimResimResimResim ResimResimResimResimResimResimResim
En son Deli Haydar tarafından Çrş Mar 24, 2010 14:52 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Feragat-ı nefs.
İstihkar-ı hayat.
Kullanıcı küçük betizi
Deli Haydar
Meydan Delisi
Meydan Delisi

İletiler: 714

Re: İç-Mihrak

İletigönderen DOĞU » Pzt Şub 15, 2010 2:44

Daha önce bloglarına ara sıra girer yeni koyulan işlere bakardım açıkçası tasarım programlarına hakim kişiler olarak görünüyorlar tasarımları çok beğendim içeriklerini ise eleştirecek değerde görmüyorum. Anarşizmi salt ön yargılarla değil araştırarak kaynaklarından okuyarak onaylamadığımı belirtmek isterim. Bunların Türkiye'de ki misyonu ise Atatürk ilke ve devrimlerine sövmektir, evet kemalizmin bu insanların dilindeki karşılığı bi çeşit küfürdür varlıklarını Türk düşmanlığına armağan etmişlerdir, yine canları sağ olmasın
Kullanıcı küçük betizi
DOĞU
Üye
Üye

İletiler: 9

Şu dizine dön: Katkı ve Yorum Bölümü | S. Ö.

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x