İhsan Bey, Sizin dininizde Türk Düşmanlığı mı var?

Genel & Güncel Konular

İhsan Bey, Sizin dininizde Türk Düşmanlığı mı var?

İletigönderen Eshabil Üstündağ » Pzr May 31, 2015 18:32

-

Yazı fot. http://www.turkishnews.com/content/wp-c ... foto-1.jpg

Not: Yazının bol fotolusu da vardır dileyen ordan okur,
Arzederim.
e.ü.

Link http://www.turkishnews.com/content/2015 ... gi-mi-var/

Eshabil Üstündağ
adanams@gmail.com

31.5.2015

Konu: “Recep İhsan Eliaçık” Bey’in şu sözleri ve Bir Türk Vatandaşı Olarak Cevabımdır..
(İsmini Vikipedine göre yazdım, yani bilmiyorum.
Yani videolarından ve kısa yazılarından tanıyorum 3 yıldır, ötesini bilmem)

http://www.ilk-kursun.com/haber/229065/ ... olacaktir/

Maşallah Güçlünün politikasına çaktırmadan liyakât ve (ortak hasım belirleyip) ..Din’i de ardına alıp (Zaten sizin, hem kavga edersiniz hem koz) Türk’e saldırıyorsunuz..! :(

[Dincisi Türk’e saldırır,
y e n i Haçlı Osmanlı’sı (BOP) Türk’e saldırır,
İng, Fr., Amerika Türk’e saldırır,
İsrail Türk’e saldırır,
İŞİD, Arap kılığında Türk’e saldırır (Telafer-Musul),
Sonra Amerika’yı Emperyalist yapıp (önüne koyup, Türk = Emperyalist) ve “Amerika Müttefiği, Yavrusu, PEKAKA’yı mazlum gösterip,
yine Türk’e saldırılır..!
En iyisi biz de mi saldıralım, kârlı iş herhalde.] :(

Yarın önüne bir ayet koyup, “PAPA’YI DA YEDİRMEYİZ Mİ DİYECEKSİNİZ VEYA İŞİD..?”

Eeee, İşit …savunduğunuz PEKAKA’nın ukde ortağı Bunu benden iyi biliyorsunuz,
Bkz. Şu videonun 23:30 dakikasına,,
Erdal Sarızeybek anlatıyor;
https://www.youtube.com/watch?v=NInj5seQ37I#t=1563
..Hep mi din adamı kılığında geliyorsunuz, Bu bizim kaderimiz mi! :(

PEKAKA / AKEPE ORTAKLIĞINI GARANTİ GÖRÜP, KENDİNİZİ GÜVENDE HİSSEDİYORSANIZ, “BUNLARI ORTAYA ATMAYIN,
YANİ TÜRK HEM MAZLUM HEM ZALİM,”
..DOSDOĞRU SEÇİN, SAFINIZI..

Tabi seçin’deki kastım BİZE DÜŞMAN OLUN DEĞİL, “Biz Düşmanlıktan beslenmiyoruz KÜRT AYRI PEKAKA AYRI, ve Bunu Benden iyi biliyorsunuz,
“Sözde Kürt Vekillerin Erm. Söz. Soyk. nı (Son darbe) Meclise sunması ve AKEPE’yle muvazaa..”

AÇIK YAPIN DİYECEĞİM YANİ.

…….

[DİNİ ALINTILARI İLE “ROL BİÇTİĞİN PROTOTİPE, KİME KAFAN ESERSE ONA GİYDİRİP KONDURUYORSUN (YAPIŞTIRIYORSUN).
“Türk hem Mazlum Hem Zalim” (Önce Osmanlıyı %100 Türk algısı yayıyor (bileşeni), ardından Türk’ün gönlünü almak için Osmanlı Türk’ü dışlıyordu diyor,
Ve tek kaldığını sandığı Türk’e) …hababam saldırıyor, KIRK CİNLİKLE!
..Yani hesap kesilen TÜRK; “ALAVERE DALAVERE TÜRK MİLLETİ OD’UNA!..”

Sen de ölçtün mü diğer meslek arkadaşlarınlailgili o ısıyı, hani 3200 filan derece diyorlar ya :( (Demek ki fahrenheit geçerli değil orda) :(

Kininizi Akepe’nin (genel) Hoşuna gidecek konularda yapıyorsunuz ve Kendinizi Güçlü zannederek Bu Pervasızlıkla (Ttribün) Sözler savuruyorsunuz,
Din mi yeni icad oldu, siz mi, Pekaka sevginizin sizi güvende hissettirecek kısa gün kârı sarhoşluğu mu, ..Sayın İhsan Bey?

Türkiye’yi yönetenler ne zaman Türk oldu (Şimdi dahil) Askerden Sivile?..
Hani şu Kışlaya sokulan askerlerii diyorum..? :(

Modaya uyun ve emperyalist yaftası (Kafatasçı, siyonist, ırrkçı, milliyetçi) ve Hurraa!..

Bence yeni dönem için iyi yatırım ve siz sonuncusu değilsiniz;
Hedef tahtasına Türk’ü oturtmak en kârlısı,
Çünkü Müttefik kazanırsınız!..

[Garip olan,
Hem Osmanlı’ya Türk deyip Hem Türk’e eziyet etti diyenler,
Hem De Osmanlı Kuruyoruz (ihdas) ve diyenlere PARALEL TAKLA ATIYOR (PEKAKA-AKEPE AMELİ VE NAZARİ ORTAKLIĞI)…”
Bu aynı şuna benziyor,
“Kahrolsun Amerika diye diye Amerika’yla beraber BOP kuranlarlara!..”]
İki kalenin de kalecisi olmuşsunuz ve “hem Hakim, hem Savcı hem de Gardiyan…”

......

Bu sözü Türk’ü horlayan aşağılayan ve yerinde (yerine göre) katleden ve Cephede ön saflara süren OSMANLI için TÜRK DEMİŞTİR, YANİ TÜRK’ÜN CEVABIDIR BİLİYORSUNUZ, “Şalvarı şaltak“?”
Böyle düşünürsek …bu kavram mı çıkar, “yani iddanız, Türk’ün Emperyalist oluşu ve zalim (Osmanlı’yı demiyorum)?..”

(Orda “Halk” diyor, o pâyeyi bile Türk’e vermiyor, yani birazdan günah keçisi yapacak ya, yoksa örtüşmez!) :(
Sanırım ilk haçlı seferlerinin 1453’ten önce olduğunu bilmiyor, 1096.. :(

Garip olan nedir biliyormusunuz Sayın seyirciler,
“Türkiye’de Türk İdareci yok, Bu sahte serzenişle (İhsan Bey için demiyorum Düzenin genel taktiği ve 45’ten beri) ..bütün kaleleri ele geçirmişler ve habire milleti böyle uyutyorlar …asıl işgâli yaparken ve çeşitli kılıkta ..yavuz hırsız!..”
Bkz. Türkiye’nin fiili durumu ve Adalarına Kışlaya tıkılan askerine yurt sathı özelleştirme ile geçirilen ülkeye…

Demek ki din veya başka şey; İnsanı (işin içine çıkar girince) farklı yapıyor;
“Çıkardan kastım para değildir,”
Devrin güçlüsünün (hissedip) eteğinin altına girme!

BENCE NATO’YU DA KUTSAYIN YAVRUSİ İŞİD’İ DE!

Gene İşin garibi, “Bizi bizim kılığımıza girerek bizi yönetenler, ve yıllardır, (..derin), Ve bu saydığım mihraklara Senin verginden, toprağından yardım ediyor,
“yine seni günah keçisi yapıyor ve Çünkü kullanışlı..!
Maşallah (yukarda söyledim) Önüne bir ayet koyarak herşeyi söylüyorsunuz ve “bunun içinde sadece Türk yok;”
Var da,
“Sadece CEHENNEMDE ODUN!” :(

Siz, işin kolayını bulmuşsunuz ve Kur’an’ı ezberleyerek istediğiniz hadiseye tahvil, ve YALAN saydığınız (Bilemem) HADİSLERİ İŞİNİZE GELDİĞİ ZAMAN DELİL DİYE GÖSTERİP …YİNE AYNI (ORTAK HASMI) TÜRK’E SALDIRABİLİYORSUNUZ!..
DOĞRU BİR ŞEY HERHALDE.. :(

Ama sıkışınca,
“Ben din adamı değilim de dersiniz bunu muadillerinizden biliyoruz…” :(

Bu hesaba göre Şu aşağıda bahsettiğiniz Milletler HİLAFETİN ORDUSU “YANİ BUNU DEMENİZE RAMAK VAR, VE SİZ, ASLA DÜZEN DİNCİLERİ GİBİ DÜŞÜNMEZSİNİZ (!).

Sevgiler..

Türk Milleti, Şunlar da sarıldığın ve Seni Cennet’e götürecek Müttefik!
İyi bak ve BAS PARMAĞINI BİRİNİN ÜZERİNE (sandık/oy)! :(

Önce Fuat Avni’nin tivitine bir bak, bilmem artık :(
..Gerçi ben 10 Aralık 2014‘te “İktidar ve işbirlikçi muhalefet halka karşı kenetlenecek” diye bir yazı yazmıştım, turkish forum‘da münteşir.

AZILI MUHALEFET (çoklu fot 2)

Şu da size “farklı” diye sunulan İşbirlikçilerin gerçek yüzü (kimisi iktidar rolünde kimisi muhalif)

Video https://www.youtube.com/watch?v=aUYizxBfnxo
Kullanıcı küçük betizi
Eshabil Üstündağ
Üye
Üye

İletiler: 168

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x