İMRALI AŞKI... !!!

İMRALI AŞKI... !!!

İletigönderen Mustafa Candan ÇAKIR » Prş May 23, 2013 20:16

İMRALI AŞKI !!!
AKP şeriatçıları uyutuyor, KANLI KATİL İLE MASAYA OTURUYOR, CHP Atatürkçüleri uyutuyor ONA DESTEK veriyor, şaşırtmıyorlar, iki partiden de beklediğim davranışı sergiliyorlar... MHP mi ??? HAYIR deyince görevini yapmış sayarak TBMM de oturuyor.
AKP-CHP-MHP farklı değil nezdimde, işbirlikçi davranışlara son hız devam, Devlet Bahçeli AKP nin MHP den sorumlu Bakanı gibi davranmaya devam etmekte ısrar ediyor.
Sine-i millete dönse, idam kalkaren yapamadığını şimdi yapsa, iktidara talip ise işte fırsat, sebep hazır sine-i millete dön, ilk seçim en az %50 ile al. Vebale de ortak olma..
Ama yok Devlet Bahçeli yani LİDER !!!! öyle yapmaz, muhalefet yapar gibi yapar, Türk Milliyetçilerini uyutmaya devam eder,
Netice mi ??? APO adamdan sayılır..
Sayın BAHÇELİ sen ve partini oraya Türk Milliyetçileri, Türk milletinin değerlerine sahip çık diye gönderdi. Her Şartta Türk Milletinin Bekası Ïçin Mücadele Etmekle Mükelleflendirildiniz. Oysa sen TÜRK OCAĞINI cemaate, ÜLKÜ OCAKLARINI nekahate terk ettin, Milliyetçi unsurların etkin Ağabeylerini ayrıştırdın, Apo'nun asılmasına engel olacak Anayasa değişikliğini sonra ki meclis yapsın deyip koalisyonu bozmadın HAYIR verdik diyerek geçiştirdin,neyi değiştirdin.. O gün yapman gerekeni EKONOMİ DÜZELİRKEN, SİYASİ BİR İNTİHAR KARARI İLE 3 KASIM SEÇİM DEDİN, meclise giremedin, Türkiyeyi AKP ye hediye ettin... Abdullah GÜL Cumhurbaşkanı olurken destek verdin, Anayasa oylamasında İP atarak siyasi intiharı tercih ettin, evet tercih ettin, saflıkla yapmak imkansızdı bunları veya bu kadar saf birinin MHP Genel Başkanı Olması yanlıştı... Eyalet Yasasına (http://www.facebook.com/notes/mustafa-c ... 8160044600 ) tık demedin, Serbest kıyafeti (http://www.facebook.com/notes/mustafa-c ... 3689092047) es geçtin...
APO ile müzakereyi de İMRALIYLA-SİLİVRİYLE falanla filanla geçiştir, sonra da Anayasalarını (http://gundem.bugun.com.tr/bahceli-sure ... ri/217220/)destekle, tez elden elbirliği içinde muassır medeniyet seviyesine çıkarın Türkiyeyi, Sahibinin Türk olmadığı şekli ile..

Ama unutulmasın ki Türkiye Türklerindir, Herşeye rağmen Türklerinde kalacaktır gereği ne pahasına olursa olsun...

Çivisi çıkmıştır bu işin,en çok da kendi arkadaşlarımıza anlatırken yoruluyorum bunları...

https://www.facebook.com/notes/mustafa- ... 5467511869
"Madem ki Türküz, O halde Türk gibi Yürür, Türk gibi Düşünür, Türk gibi duyarız ve Türk gibi Yazarız.."
Kullanıcı küçük betizi
Mustafa Candan ÇAKIR
Üye
Üye
 
İletiler: 24
Kayıt: Sal May 21, 2013 20:06

Re: İMRALI AŞKI... !!!

İletigönderen Mustafa Candan ÇAKIR » Cum May 24, 2013 20:48

SEÇİMLERİN 2014 'e çekilecek olması, 3 sandık birden yani Genel seçim Yerel seçim ve Anayasa değişikliği, Muhalafetin de buna göz yumması, hepsinin işbirlikçi olduğu konusunda ki düşüncelerimi pekiştirmeye devam ediyor.
"Madem ki Türküz, O halde Türk gibi Yürür, Türk gibi Düşünür, Türk gibi duyarız ve Türk gibi Yazarız.."
Kullanıcı küçük betizi
Mustafa Candan ÇAKIR
Üye
Üye
 
İletiler: 24
Kayıt: Sal May 21, 2013 20:06


Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x