İşçi Partisi ABD Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi

Tartışma Alanı

İşçi Partisi ABD Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi

İletigönderen Çetin Taş » Pzr Haz 10, 2007 22:31

İşçi Partisi ABD Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi yaptı.

Şırnak'ta 1 yarbay,1 binbaşı ve 1 erimizin şehit olmazı ve 5 erimizin yaralanması üzerine İşçi Partili bir grup ABD'nin Ankara'daki Büyükelçiliği önünde toplanarak hem ABD'yi protesto etti ve hemde 23 Haziran'da süresi dolacak olan İncirlik'in ABD tarafından kullanılma izninin süresinin uzatılmamasını istedi.
Grup "Ne ABD,ne AB!Başı dik Türkiye!"sloganları attı.

Kaynak:ART

Not:Ne yazık ki,İP pek çok eyleminde olduğu gibi bu eyleminde de basında kendine pek yer bulamadı.
Tıpkı dün Diyarbakır'da yaptığı BİRLİK VE KARDEŞLİK mitingi gibi.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

İletigönderen Veled » Pzr Haz 10, 2007 22:37

Çetin Taş, iyi yapmışlar abi en azından yürekli davranıyorlar adamlar yaptıkları emeğin de karşılığını alamadılar açıkçası :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen AlpereN » Pzr Haz 10, 2007 23:05

ben Doğu Perinçeki çok takdir ediyorum ve çoğu zaman hep ulusal kanalı açıp çıkış yolu programını izliyorum gerçekten bir ülkücü olmama rağmen takdir ediyorum delikanlı birisi inanınki Türkiye bu ABD ve AB illetinden böyle vatansever insanlarla kurtulacaktır.MHP gitmiş "onurlu üyelik" diyo olurmu böyle saçmalık ama MHPdede büyük gelişmeler var anti-amerikancılık artık sanırım lider kadrosunada geçiyor umarım bu devam eder meydanlarda kahrolsun abd sloganları ilede duymak isterim ülkücü gençliği aynı Ülküc Ocakları-Fetih şölenindeki gibi
Ne ABD ne AB tam Bağımsız Türkiye,Başkanımız Devlet Bahçelide bu yolsa önemli sözler söyledi umarım anti-amerikancılık bütün partilere sızarki inşallah
Kullanıcı küçük betizi
AlpereN
Üye
Üye

İletiler: 628

İletigönderen Çetin Taş » Pzr Haz 10, 2007 23:43

Alperen,umarım MHP'de AB'ye,ABD'ye karşı olduğunu ve Tam bağımsız Türkiye hedefini ilan eder.Çünkü bu ülkenin milliyetçi insanlara her zamankiden fazla ihtiyacı var.
Kemalistim.Vatanımı her şeyden çok seviyorum.
Kullanıcı küçük betizi
Çetin Taş
Üye
Üye

İletiler: 2354

Şu dizine dön: Devlet ve Siyaset

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x