İsrail'den bir suikast daha!

Güncel Meydan | Güncel Haberler Köşesi

İsrail'den bir suikast daha!

İletigönderen Efe » Çrş Şub 21, 2007 11:21

İslami Cihad hareketinin askeri kanat sorumlularından biri, bugün İsrail askerlerince öldürüldü.

Batı Şeria'daki Cenin kasabasında operasyon düzenleyen özel İsrail timi, 25 yaşındaki Mahmut Kasım Ebuubeyd'i vurarak öldürdü.

Görgü tanıklarına göre, İsrail timi Ebuubeyd'in otomobilini bir kavşakta kıstırdı ve İslami Cihad sorumlusunu yaylım ateşiyle öldürdü.

AA
Kullanıcı küçük betizi
Efe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 1508

İletigönderen Sandra » Pzt Şub 26, 2007 14:03

Bunlar katil ya bunlarin herseyi berbat igrenc insanlar fransa diyor ya bize soykirim yaptiniz bizde soykirimi taniyoruz be adi herifler bu adamlarda soykirim yapiyor filistinlilere karsi bunlara neden agzinizi acmiyorsunuz
benim gözumde katili koruyan kim varsa oda katildir

2 hafta önce okulda beyefendiler geldi hitlerin bunlara yaptiklarini anlatiyorlar sonrada filistine gectiler efendim bunlar terorist falan kalktim ayaga dedim en buyuk terorist sizsiniz 3 hafta uzaklastirma aldim serefsiz insanlar kendilerine bisey yapilinca viyak viyak onlar baskalarina yaparken teroristler diyen bi zihniyetten ne beklersiniz

hitler hepsini temizleyemediki stalin birakmadi birak öldursun adam ta o zaman anlamis bunlarin ne olacagini (böyle konusuyorum walla aslinda bende sucluyum ama dogrular bunlar kusura bakmayin arkadaslar)
Resim
Kullanıcı küçük betizi
Sandra
Üye
Üye

İletiler: 171

Şu dizine dön: Haberler

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x