İstanbul Aksaray’da, kendini üst geçite asarak yaşamına son verdi!

Genel & Güncel Konular

İstanbul Aksaray’da, kendini üst geçite asarak yaşamına son verdi!

İletigönderen İlteriş Kağan » Çrş Nis 29, 2020 3:57

İstanbul Aksaray’da bir vatandaş kendini üst geçite asarak canına kıydı.
Resim
Yaşamını yitiren vatandaşa ait olduğu öne sürülen bir notta, ”Koronavirüs öldürmedi beni ama sahipsizlik, çaresizlik, umutsuzluk, tükenmişlik beni öldürttü. Ben kendim intihar ettim” ifadeleri yer aldı.

ANKA Haber Ajansı'nın haberine göre önceki gün İstanbul Aksaray'daki üst geçide kendini asan vatandaş, arkasında not bıraktı.
Resim
İstanbul Aksaray'da intihar eden vatandaşın bıraktığı not, görenleri duygulandırdı.

Ekonomik durumu kötü olan ve son günlerde büyük sıkıntı çektiği belirtilen Ahmet Karakeçi adlı vatandaşın bıraktığı notta, “Korona virüs öldürmedi beni ama sahipsizlik, çaresizlik, umutsuzluk öldürdü” yazdığı görüldü.
Resim

İşte o not:
Resim

https://www.tarafsizhaber.tk/2020/04/is ... ecite.html
En son İlteriş Kağan tarafından Pzr May 03, 2020 4:43 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kez düzenlendi.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye

İletiler: 2100

Re: İstanbul Aksaray’da, kendini üst geçite asarak yaşamına son verdi!

İletigönderen İlteriş Kağan » Çrş Nis 29, 2020 18:34

Türkiye'de en pahalı 20 ilacın 20'si de ithal.
11 tanesi ABD malı.
Devletin karşıladığı ve en çok dağıtılan 100 ilacın 95'i ABD malı.
Onların ilaç satışı devam ederken, Türkiye bu ülkeye tıbbi yardım göndermiş.Üstelik 2 trilyon dolar parayı halkı için ayırmış bir ülkeye !

Halktan Niye 10 TL Dilendin
"İşleri Güçleri Şov Algı"
Devletin yükümlülüğü salgın döneminde her bireyin maskeye ücretsiz yada düşük ücret ile rahatça ulaşmasını sağlamaktır.

Maske satışının yasaklanmasının hiç bir yasal dayanağı yoktur.

Maske fiyatlandırmasına müdahale ederek vatandaşın ucuz ve erişilebilir şekilde önlem almasını sağlamak yerine maske satışını yasaklayıp iki aylık sürenin büyük kısmında insanları savunmasız bırakmak ve buna karşılık 55 ülkeye maske ve eldiven bağışı yapmak ne anayasada ne de idari yasalarda dayanak bulamaz ve çok büyük yanlıştır.

Halk ekomomik sıkıntılar yaşarken her şey yolundaymış gibi davranmak doğru değil. Ekonomik kaygılara sahip olan sadece ihale müteahhitleri ve devlet değil. Halk ta büyük kaygılar yaşıyor ancak karşılığını bulamıyor.

Bu süre içinde bireylerin kendisini savunmasız ve çaresiz görmesi nedeni ile yaşadığı travmalar da manevi şiddettir.

Gördüğümüz durum AKP halkı vatandaş ve birey olarak görmemekte, teba olarak kabul edip verdikleri ile yetinilmesi gerektiğini düşünmektedir.

Türk halkı bunları yaşamayı hak etmedi. Çünkü bu halk devletine milletine sadık, acısını içinde yaşayan bir halk.
Aklı Başında Bir Toplum Her 5 Yılda bir Meclisi Ve Yönetimi yenileyen Toplumlardır.
Bir hamalın yükü geçicidir; fakat sahtekâr bir politikacının yükü kalıcıdır çünkü onun dolandırıcılıklarının muazzam yükünü her daim akılsız toplumlar taşımaktadır.
Üçkâğıtçı politikacılar tarafından sürekli olarak kandırılan, tekrar tekrar aldatılan bir millet için hangi sıfat kullanılabilir? Şaşkın? Çok hafif! Ahmak? Yeterli değil! Beyinsiz? Evet, işte tam da sıfat budur! Aptal kalabalıklar, sahtekâr politikacıların en büyük servetidir!
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye

İletiler: 2100

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x