KÂBE'ye ABD Vizesiyle Gitmeye Hazır Olun!!! / Teoman ALİLİ

KÂBE'ye ABD Vizesiyle Gitmeye Hazır Olun!!! / Teoman ALİLİ

İletigönderen Türk-Kan » Cum Ağu 27, 2010 17:38

KÂBE'ye ABD Vizesiyle Gitmeye Hazır Olun!!!

İslam, ABD’nin selameti ve gelişmesi için adeta, büyük bir “düşman” olarak ilan edildi. Bu düşmanın bulunması, özellikle Sovyetler’in çöküşünden sonra ABD için adeta olmazsa olmaz durumdaydı. ABD’li stratejistler, bu “Sanal Düşmanı” hemen buldu ve İslama karşı propagandaya başladı. Bütün bu propaganda Müslüman ülkelerin haritalarını değiştirmeyi amaçlayan BOP'un ön adımlarıydı.

BOP HAÇLI SAVAŞI'NIN GANİMETİDİR

11 Eylül saldırılarının hemen sonrasında Bush hıristiyanları "crusied war" yani haçlı savaşına çağırmıştı. Kısa zamanda göründü ki bu haçlı savaşı çağrısı aslında ABD'nin yeni derin projesinin işaretiydi. Projenin adı Amerikan Askeri Dergisi MİLİTARY REVİEW'da Albay Ralph Peters tarafından açıklanmış ve haritası yayınlanmıştı. Büyük Ortadoğu Projesi Yaklaşık olarak 24 ülkeyi genellikle “Arap Devletlerini” kapsamaktadır. Projenin boyutları oldukça ilginç; Mesela Kuzey Afrika’daki Fas’tan başlamakta, sırayla Cezayir’i, Tunus’u, Libya’yı, Mısır’ı, Türkiye dahil Güney Kafkasları, Afganistan dahil Orta Asya’nın bazı devletlerini, Güney Asya’yı ve Ortadoğu’nun tamamını kapsamı içine almaktadır amaç bu ülkelerin haritalarını değiştirmektir. Proje kapsamında yer alan bütün ülkeler şiddetle karşı çıkarken Tayyip Erdoğan Türkiye'nin de parçalanmasını öngören projenin eşbaşkanı olmakla övünmektedir. Evet, Türkiye Cumhuriyeti Başbakanlık koltuğunda oturan Erdoğan ben BOP'un eşbaşkanıyım diyerek övünüyor... Peki ya hedef alınan diğer ülkelerin liderleri ne diyor?

IRAK DİRENİŞ ÖRGÜTLERİ GRUBU ORTAK RAPORU

BOP kapsamında bizi küçültüp kendilerini büyütmek istiyorlar. Biz küçük olmayı değil güçlü olmayı istiyoruz. Daha güçlü bir Ortadoğu için direnişe devam.

MISIR DEVLET BAŞKANI MÜBAREK:
Bu bir hayaldir. Ülkelerin haritalarını yeniden çizmek İsrail'in güçlenmesinden öte gitmez. Umarım bu sadece ABD'li hayalperestlerin hayalidir.

SURİYE DEVLET BAŞKANI BEŞAR ESAD:
Bugün birileri bizim daha çok bölünmemizi istiyor olabilir. Ancak biz bölünmeyi değil birleşmeyi ve daha güçlü olmayı arzulamalıyız. Yoksa bölgemiz daha çok kan görecektir.

FİLİSTİN LİDERİ MAHMUD ABBAS:
Büyük Ortadoğu Projesi'nden sıkça söz edilmektedir. Projenin amacı İsrail'in etkisini arttırmaksa eğer bütün Ortadoğu ülkeleri bizim içinde bulunduğumuz duruma baksınlar.

KÂBE İMAMI ABDURRAHMAN AL SUDAİS:
Bana bir harita gösterdiler ve haritada Mekke ve Medine Kutsal İslam Devleti olarak ilan edilmiş. Amerikan kaynaklı bu harita gerçekleşirse müslümanlar hacca vizeyle mi girecekler?

Gördüğünüz gibi belki de en çarpıcı açıklamayı ABD'nin en yakın dostlarından biri olarak görünen Suudi Arabistan'ın en önemli imamlarından biri yapmış.


TEOMAN ALİLİ, 27 Ağustos 2010
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Re: KÂBE'ye ABD Vizesiyle Gitmeye Hazır Olun!!! / Teoman ALI

İletigönderen Comte » Cum Ağu 27, 2010 22:23

Vize degil, "Green(!) Card".
Kullanıcı küçük betizi
Comte
Dilmaç
Dilmaç
 
İletiler: 195
Kayıt: Prş Ara 10, 2009 17:21


Şu dizine dön: Teoman ALİLİ

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x