Kalemler&Kılıçlar-01/07/07

Halil Nebiler soruyor, Prof. Dr. Yalçın Küçük yanıtlıyor...

Kalemler&Kılıçlar-01/07/07

İletigönderen brd » Çrş Ara 26, 2007 7:23

Kullanıcı küçük betizi
brd
Üye
Üye

İletiler: 179

İletigönderen renegade » Pzr Ara 30, 2007 1:05

teşekkür ederim
Kullanıcı küçük betizi
renegade
Üye
Üye

İletiler: 14

İletigönderen Ram » Pzr Ara 30, 2007 3:13

brd, eline sağlık.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen orhunefe » Sal Oca 08, 2008 18:49

Teşekkürler...
Kullanıcı küçük betizi
orhunefe
Üye
Üye

İletiler: 452

KALEMLER VE KILICLAR

İletigönderen sadrazamm » Cmt Oca 26, 2008 12:09

Arkadaslar ben devamli emule kullaniyorum vede kalemler ve kiliclar programini emule den indirmek istiyorum.Yardimci olurmusunuz.Saygilarimla.
Kullanıcı küçük betizi
sadrazamm
Üye
Üye

İletiler: 2

İletigönderen sator006 » Prş Ara 18, 2008 22:56

zuhahahahahahahah çok komik teşekkürler
Kullanıcı küçük betizi
sator006
Üye
Üye

İletiler: 7

İletigönderen sator006 » Prş Ara 18, 2008 23:22

bu ülke çok güzel bir ülkedir öyle ki kimin eli kimin cebinde belli değildir. küçük bir profesör hocaya laf atmış hoca ise bunun adadakiyle fotoraflarını yayınlatmış bak hele kimin eli kimin cebinde. küçük profesör heryerde ibrani arıyo dogrudur fakat 60-80 arası oluk oluk kan akarken nerdeydi? ishakın ogulları 1946 beri fiilen var mö3000 den 1946 kadar de facto olarak vardı niye milletin başı sıkışınca dulkarı çocuğu veya isakın oğullarına saldırıyo? tuttu geçen gün dedi ki: asala ibrani asıllı diplomatları öldürdü bazıları doğrudur peki esenboğa havalimanı baskınında ölenler veya yaralananlar gavurmuydu? utanmasa der ki pkk türkiyeye değil israile savaş açtı. pkk barzani aynı bok. adadaki paket edilmeden önce öyle deildi simdi öyle .Ayrıca Atamız tanrı deildir boyu 170 miş rakı içermiş sigara içermiş bırakın bunları adamın kemiklerini sızlatmayın hayin mi arıyosunuz koynunuza bakın
tek bir dünya komplosu vardır bunlara tv de karşı gözükmek onlara karşı olmak anlamına gelmez UNUTMAYIN TOPLUM MÜHENDİSİNİN BİR ELİ AK İSE DİĞERİ KARADIR ZIT ASLINDA BİR BÜTÜNDÜR AYNI AMACA HİZMET EDER TEZ+ANTİTEZ=SENTEZ OLUŞTURUR İKİ ZIR SÜTUN(J-B) TEK ÇATIYI TAŞIR BUNU PAVLUS KIÇINDAN ANLAMIŞ BABA OGUL KUTSAL RUH OLMUŞ AMA İSLAM TANRININ RAHMAN VE RAHİM OLDUĞUNU SÖYLER HAYIR VE ŞER İN TANRIDAN OLDUĞU GİBİ .KİMİ TANRI DER KİMİ DOĞA DER KİMİ ŞEYTAN HEPSİDE TEK DEN GELİR TEK E GİDER ONUN İÇİN EY SAGCILAR SOLCULAR FEMİNİSTLER KOMİNİSTLER ATAİSTLER FETİŞİSTLER:) BU AYRILIK NİYE BİZ SAĞLAM OLALIM HAYİNE KULAKLARI TIKAYALIM BİR OLALIM O ZAMAN NE LAİKLİK SORUN OLUR NE BAŞÖRTÜSÜ NE ERMENİDEN ÖZÜR DİLERİZ NE DE ABD NİN GÖTÜNÜ YALARIZ NE DE HAYINİ İZLERİZ TV DEN . BİLİYORUM BANA KIZDINIZ HATTA VATAN HAYİNİ MÜHRİT TARİKATÇİ DEDİNİZ BANA HAYIR YANLIŞ DÜŞÜNDÜNÜZ KARDEŞİM BEN TANRININ KATININ ALAMETİ GERÇEĞİ ARAYAN BİR DELİYİM SOLCU KARDEŞLERİM KULLANILMAYIN SAĞCI KARDEŞLERİM KULLANILMAYIN GÖZLERİNİZİ AÇIN SADECE ARTIK DEMEYİN BU KÜRT BU ALEVİ BU ERMENİ DİYE AŞŞAĞILAMAYIN BİRBİRİNİZİ BU TOPRAKLAR KARIŞIK OLDUKÇA ORTA DOĞU KANA BULANACAK TÜRKMENİM AZERİM KAZAK KARDEŞİM BİRBİRİNİ YİYECEK BİR OLUN BİRLEŞİN YOKSA BEBE KATİLİNE KARDEŞİM DİYEN KÜÇÜK ADAM GÜN GELİR KALPAĞI GEÇİRİR KAFASINA
GÜNAHTIR KULLANDIRMAYIN KENDİNİZİ. aYRICA RAM ARKADAŞIM AKASYAYI BİLİRMİSİN? GİT ÖLÜMÜ ONA SOR AYNI ZAMANDA ÖLÜMSÜZLÜĞÜ
Kullanıcı küçük betizi
sator006
Üye
Üye

İletiler: 7

Şu dizine dön: Kalemler ve Kılıçlar

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x