Kanla, İrfanla ve Devrimle!.. (CIA'nın Çetecileri 27) / Figen ÖZEN

Kanla, İrfanla ve Devrimle!.. (CIA'nın Çetecileri 27) / Figen ÖZEN

İletigönderen NİLGÜN BAŞTUĞ » Pzt Ara 10, 2012 9:43

Kanla, İrfanla ve Devrimle!.. (CIA'nın Çetecileri 27)

Çift başlı, sekiz ayaklı ucube mi ucube bir tosun(umuz) olmuştur. 14 Ağustos 2001'de bir kıyılan hülle nikahı ile birlikte, CFR'nin isim babalığını yaptığı parti iktidara gelmiş, Mustafa Kemal'in Türk milleti ile birlikte kanla,irfanla ve devrimle kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin değişim ve dönüşüm hareketi başlatılmıştır.

Yüz yıllık proje, İngiliz-Amerikan projesi hayata geçirilip, milli egemenlik yok edilirken, yerel egemenlik güçlendirilmeye çalışılmak istenmektedir.

Küresel çeteler petrol kartı için Ortadoğu coğrafyasındaki tüm Kürtleri kullanmaktadır. PKK, KCK, KADEK, PYD, PEJAK ve daha niceleri yaşadıkları topraklara ve hatta kendi insanlarına ihanet ederken, emperyal efendilerine hizmet etmektedirler. Onlar emperyalizmin elleri kanlı canlı organizmalarıdır.

Yalnız unuttukları bir nokta vardır. Küresel çetelerin patronları, amaçlarına ulaştıktan sonra ilk önce işbirlikçilerini öğütüp tükürmektedirler.

"Arap Baharı" kanlı kışa dönüşmüştür. Tahrir Meydanı'ın sahte aktivistleri susturulmuş, Irak'tan sonra emperyalizm Suriye'yi öğütmek için uğraşmaktadır.

Türkiye için "Kanlı Bahar"lara gerek yoktur. Çünkü bölüşme ve bölüştürme için iktidar hırsı ile verilen sözlerle (AK KİTAP sayfa:8 PARTİMİZ MERKEZİYETÇİ İDAREDEN UZAKLAŞMAYI ÖNGÖRMEKTEDİR.) ve 3 Nisan 2003'te zamanın Türkiye ve ABD Dışişleri bakanları arasında yapılan ve altı imzalanan gizli mutabakatta konulan maddelerde Türkiye'nin üniter yapısının çökertilmesi için gereken adımların atılması karara bağlanmıştır.

Zamanın Ankara ABD Büyükelçisi Pearson her iki Dışişleri Bakanı arasında yapılan bu gizli mutabakatı doğrulamış, Abdullah Gül ise Vatan Gazetesi/Sedat Sertoğlu'na verdiği röportajda bu antlaşmanın varlığını da bizzat teyit etmiştir.

COLİN POWEL/A.GÜL GİZLİ MUTABAKATI:

Madde/10: BELEDİYELERE ÖZERKLİK: Kamu Reformu Yasası ve yeni Yerel Yönetimler Yasaları hızla çıkartılarak,(Her iki yasa da çıkarılmıştır) Türkiye'deki Kürt nüfusun yoğun olarak yaşadığı şehir ve kasabaların belediyelerinin özerkleşmesi süreci kararlı olarak yürütülecek;

MADDE/11: DÖRT YILDA AŞAMALI OLARAK FEDERASYONA GEÇİŞ: Türkiye dört yıl içinde uygulanacak bir planla, üniter devlet yapısını terk ederek federasyona geçecek;

Görüldüğü gibi, "Birleşik Büyükşehirler Yasası", beş AKP'li milletvekilinin fedakarane(!) çalışmalarının ürünü değildir. "Biz Büyük Ortadoğu ve Kuzey Afrika Projesinin Eş-başkanlarından biriyiz" diyenlerin verdiği sözlerin veya "Biz BOP içinde görevimizi yapıyoruz" söylemiyle "GİZLİ MUTABAKAT"a imza atanların, küresel çetelerin önlerine koyduğu planın uygulanmasıdır.

Türkiye'de oynanan oyuna ister yerelin egemenleştirilmesi, ister eyaletleşme, ister başkanlık veya yarı başkanlık sistemi diyin, hedef devletin üniter yapısıdır.

Ayrıca bu plan AKP'nin 6.Kongresi'nde dağıtılan 63 sayfalık " Yol Haritası", "Made in USA" kaldırım taşlarıyla şekillendirilmiştir. Haçlı Seferleri diriltilmiş ve silahlarını kuşanmış, sınırlarımızdan ülkemize sızmış, alesta beklemektedir.

"Büyükşehir Yasası" Habur ve Oslo mutabakatının bir devamıdır.

CIA ile bağlantısı bilinen Prof.Dr. Vamık Volkan'ın, "Kürt Sorunun Çözümü" konusunda Cumhurbaşkanı A.Gül'e sunduğu dosyada yetmiş görüş yer almış ve "özerkliğin tartışmaya açılması, yerel yönetimlerin güçlendirilmesi, katı devlet anlayışının son bulması, ana dilde eğitim tartışmaya açılmalı ve Kürtçe seçmeli ders olmalıdır"
denilmiştir.

Yeni Haçlı Seferi ABD projesi ve AB'nin parası yürütülmektedir.

Osmanlı'da var olan, ancak Cumhuriyet'in hukuk devrimi ile şeri mahkemelerle birlikte ortadan kaldırılan istinaf mahkemeleri hortlatılmış, 1 Ocak 2007'de AB'nin hibe ettiği yedi milyon iki yüz kırk sekiz bin avro ile temeli atılan Diyarbakır Bölge İstinaf Mahkemesi inşa edilmiştir.

Bu mahkemelerin göreviTürkiye'nin üniter yapısını çökertmek, bölgesel ayrışmaları körükleyerek, yerellerin adli ve idari yargıdaki etkinliğini arttırmaktır.

"Ademi Merkeziyetçilik"i canlandırmak isteyen Prens Sabahattin'in torunlarının ve CIA'nın Çetecileri'nin yüzüne tarihe kanla yazılmış şu gerçek Türk milleti tarafından bir şamar şiddeti ile vurulacaktır.

Mustafa Kemal'in Türk milleti ile birlikte kanla, irfanla ve Devrimle kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti, ülkesi ve milleti ile bölünmez bir bütündür.

Haçlılarla iş birliği içinde olanların bu devleti, bu milleti bölmeye güçleri yetmeyecektir.

Devam edeceğiz.

Figen ÖZEN, 8 Aralık 2012
Ben yaşayabilmek için, kesin olarak bağımsız bir ulusun evladı kalmalıyım. Bu yüzden ulusal bağımsızlık bence bir hayat sorunudur.
Ya istiklal, ya ölüm!
Kullanıcı küçük betizi
NİLGÜN BAŞTUĞ
GM Yazarları
GM Yazarları
 
İletiler: 694
Kayıt: Çrş Eki 26, 2011 12:44

Şu dizine dön: Figen ÖZEN

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x