Kardeşlik bozuldu mu?

Kardeşlik bozuldu mu?

İletigönderen pamuk611 » Sal Tem 02, 2013 17:46

Hani çözüm süreci ile işler rayına girmişti. PKK ve onun meclisteki uzantıları BDPliller ağzındaki baklayı çıkardılar. Bu baklanın ne olduğu iktidar dışında herkesçe bilinmekteydi. Aslında,i ktidarda PKK ile yaptığı anlaşmayı halktan gizledi ve gizlemeye de devam etmektedir.

PKK ne söz vermişseniz gereğini yerine getirin diyerek şehirleri yakıp yıkıyor, hala iktidar hiç bir konuda anlaşmadık diyor. Yüzsüzlüğün bu kadarına pes doğrusu. Adamlar, karakollara ateş ediyor, subayları kaçırıyor, bunlar PKK için demokratik hak oluyor, hükümet aciz içinde ”karakolları dış düşmana karşı yapıyorum” diyor. Karakollardan halka ateş açılacakmış, hainlere göre. Karadeniz, Ege, Marmara gibi bölgelerimizde iyi ki halka karakollardan halka ateş açılmıyor.

Karakollar iç asayişi sağlamak için olduğu hainlerce çok iyi biliniyor, ancak at oynatmaları için Güneydoğu ve Doğu Anadolu’da olmamalı. Ne oldu da hükümetle PKK nın kardeşliği bozuldu?

Tv programlarında hükümetin akil insanları, PKK ağzıyla konuşup karakolların olmasına karşı çıkıyorlar. Aylarca, bu akillerin PKK sempatizanı olduğunu söyleye, söyleye dilimizde tüy bitti. İpler, böyle PKK nın eline verilirse olacağı budur.

Makalenin devamını okumak için tıklayınız
Kullanıcı küçük betizi
pamuk611
Üye
Üye
 
İletiler: 20
Kayıt: Pzt Şub 11, 2013 22:49
Konum: Ankara

Şu dizine dön: Sizin Makaleleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x