Karl Heinz Feldkamp:"Kendimi çok iyi hissediyorum"

Futbol ile ilgili hersey burada.

Karl Heinz Feldkamp:"Kendimi çok iyi hissediyorum"

İletigönderen Veled » Pzr Haz 03, 2007 14:30

"Kendimi çok iyi hissediyorum"

Galatasaray'ın yeni antrenörü Karl Heinz Feldkamp, yarın Galatasaray yönetimi ile görüşüp salı günü basın toplantısı düzenleyecek.

Yeni sezonda Galatasaray'ı toparlamak için yoğun bir çalışma temposu içinde olan Feldkamp, yarın Galatasaray yönetimi ile buluşacak. Kalli Salı günü sabah saatlerinde Florya tesislerinde bir basın toplantısı düzenleyecek.

2 Haziran'da doğum gününü eşi Helma ile birlikte kutlayan Karl Heinz Feldkamp, İstanbul yolculuğu öncesi, "Her şey planladığım gibi gerçekleşti. Kendimi çok iyi hissediyorum. İstanbul'da iyi bir atmosferin beni beklediğini biliyorum. Tecrübelerimi yeniden Galatasaray'ın başarısı için kullanacağım. 1992'deki günlerimden tanıştığım dostlarımla bir araya gelmek beni sevindirecek."dedi.

Karl Heinz Feldkamp Salı günkü basın toplantısı sonrası yeniden Almanya'ya dönecek. Tecrübeli antrenör ekibiyle birlikte Galatasaray'ın yeni sezon hazırlıkları ve transferler ile ilgili çalışmalarına konsantre olacak.
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen reisbey » Pzr Haz 03, 2007 16:50

Semih R.Cabalar, inşallah adam 77 yaşında sahada ölürse kötü olur. :?
Kullanıcı küçük betizi
reisbey
Üye
Üye

İletiler: 1609

İletigönderen Veled » Pzr Haz 03, 2007 16:53

reisbey, valla kardesim senin söylediğin olma olasılığı yüksek bir durum galatasaray neden böyle bir antrenör ile çalışmak ister hiç anlamıyorum türkiye'de gs de çalışmak isteyecek hatta gs yi başarıya taşıyabilecek o kadar çok yerli antrenör var ki hadi diyelim yerli hoca istemiyorsun o zaman yurt dışında feldkamptan daha iyisini, başarılısını zaten bulursun bu adam yıllardır emekliliğinin tadını çıkartırken adamı takımın başına koymaktaki amaç sanıırm sadece az para istemesinden ileri geliyor
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen Ram » Pzr Haz 03, 2007 16:59

Vay be... Aklımdan neler geçti bir anda.

Semih R.Cabalar, haber için teşekkürler.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Veled » Pzr Haz 03, 2007 18:25

Ram, hayırdır abi aklından neler geçti :D
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

Şu dizine dön: Futbol

Kİmler çevrİmİçİ