Kasketten Korkan Adam / Teoman ALİLİ

Kasketten Korkan Adam / Teoman ALİLİ

İletigönderen Türk-Kan » Prş Oca 20, 2011 1:31

Kasketten Korkan Adam

TEOMAN ALİLİ

Başbakan Erdoğan’a Muğla’da içinde çarık, yün çorap, eldiven, kaşkol ve kasketten oluşan yöresel kıyafet hediye edildi. Erdoğan, bir vatandaşın başına taktığı yöresel kasketi ise, "Ben Kılıçdaroğlu muyum?" dedikten sonra çıkardı. İlginç geldi tarihe baktık. 15 Ocak 2011. Eşbaşkan tarihe geçti yine. Bir adam kasketten bu kadar korkar mı yahu?

MİLLETTEN KORKMAK

Kasketten korkmak aslında milletten korkmaktır. Bilmez misin ey başbakan, şey pardon eşbaşkan bizim büyük milletimizin büyük çoğunluğu kasket takar. Bilmez misin ki senin başbakanlık koltuğunu işgal ettiğin ülkenin büyük devrimini kara kalpaklılarla birlikte kasketliler yaptılar. Doğaldır tabi o korkar kasketten korkar çünkü kasket ondan hesap sorar, çünkü kasket eşitler, Türkü, Kürdü, alevisi, sünnisi kasket takar, Atatürk kasket takar, Karaoğlan kasket takar, Perinçek kasket takar çünkü kasket takanın eşinin parmağında bilmem kaç milyarlık yüzük olmaz. Kasketli cesurdur, çıkar adamın karşısına birgün “anamızı aglattın” der. Sonra eşbaşkan sahibinin sesiyle Anaya dil uzatır, der ki: “ananı da al git…”

BEYNİ FERMUAR İÇİNDE TAŞIMAK

Neden sahibinin sesi dedim biliyor musunuz çünkü aklıma geldi sahiplerinin sesi… 1 Mart tezkeresi reddedilince yani kasketlilerin baskısına AKP’li vekiller bile dayanamayınca Irak işgalinin başkomutanı Tommy Franks'te bir küfrü milletimize ve ülkemize savurmuştu: "Fuck Turkey, fuck their family, fuck their dogs..." İngilizce bilen okurlarımız bu sözlerin ne anlama geldiğini çok iyi anlamıştır. Biz bilmeyen okurlarımız için Türkçesini de yazalım: "Türkiye'yi, sülalesini ve köpeklerini si...." Beynini kafatasında değil fermuarında sananların sözlerine tepki vermeyenlerin, Türkiye’ye işgalci diyen Yorgo’ya kanka diyenlerin kasket takmaması çok doğal çünkü onlar yahudi cesaret ödülü alırlar, evangelist hediyesi alırken de papaz entarisi giyerler.

KASKETSİZ, PAPAZ ENTARİLİ TÜRBAN AVUKATI

Türban Türk kadınının giysisiymiş diye yalan söyleyip kadını bezen hapseden zihniyet, Türk erkeğinin geleneksel kıyafetinin tamamlayıcısı kaskete düşmanlık yapar. Ey büyük milletimiz bakın görün işte mesele kasket takana düşmanlık yapmaktır. Tabi Anadolu kıyafetine karşı çıkarken kadına rahibe örtüsü, kendine de papaz entarisi yakışır....


TEOMAN ALİLİ, 15 Ocak 2011
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Şu dizine dön: Teoman ALİLİ

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x