Kayıt edilmesini istediğiniz izlenceler

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

İletigönderen Türk-Kan » Prş Şub 21, 2008 17:10

T-H-K-O yazdı:kırmızı hat programı trt de yayınlanıyor.onu isteyebilirim

pekerella 4 yazdı:kırmızı hat istiyoruz

mümkün oldugunca yakalamaya calisirim.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen pekerella 4 » Prş Şub 21, 2008 17:29

tşkr ederim :)
sürgünden döndüm :)
Kullanıcı küçük betizi
pekerella 4
Üye
Üye

İletiler: 24

İletigönderen TurkGladio » Prş Şub 21, 2008 19:45

İllede kırmızı hattı isteriz :D
Kullanıcı küçük betizi
TurkGladio
Üye
Üye

İletiler: 168

İletigönderen pekerella 4 » Prş Şub 21, 2008 20:39

kanal 24 te keşke olmasaydi programı var.çarşamba günleri yayınlanıyor.kaydedebilirmisiniz
sürgünden döndüm :)
Kullanıcı küçük betizi
pekerella 4
Üye
Üye

İletiler: 24

İletigönderen Türk-Kan » Prş Şub 21, 2008 20:45

pekerella 4, Kanal24 izledigim kanallar listesinde degil.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen kaye » Cum Şub 22, 2008 0:02

Tuncay Özkan ve Kerimcan Kamal'la "Gündem"de olabilir. Özellikle geçtiğimiz hafta programına erişememek benim için büyük kayıptı. Çünkü pazartesi günü zaman gazetesinin sitesinde Tuncay'ın apoyu bir gün önceki programında övdüğü yazıldı. Oysa ben o programı seyretmiştim ve öyle birşey hatırlamıyordum ama gel gelelim sevgi kelebeklerine bunu anlatamadım, ispat edemedim..
Yine Tuncay Mollaveisoğlu'nun "Yolsuzluk ve Yoksulluk" programı da olabilir,
bence :)
Kullanıcı küçük betizi
kaye
Üye
Üye

İletiler: 1036

İletigönderen Ram » Cum Şub 22, 2008 17:47

şimşek yazdı:Selim Somçağ'ın katıldığı yoksulluk ve yolsuzluk programının siteye ekleyebilirmisiniz?
(Yanlış hatırlamıyorsam geçen hafta yayınlanmıştı...)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen metin1122 » Pzt Şub 25, 2008 0:52

metin1122 yazdı:Buradan paylaşım yapan tüm arkadaşlara ve böyle bir siteyi oluşturanlara çok teşekkür ediyorum, uzun yıllardır böyle bir siteyi hayal ediyordum gerçek oldu.. Ben kendi adıma, sınırlar arasında -trt1-, ne var ne yok -skyturk-, şimdiki zaman -skyturk-, ve bir zamanlar kalemler kılıçlar -skyturk- paylaşımlarında payı bulunanlara özellikle teşekkür ediyorum..
Ayrıca bazı isteklerde bulunmak istiyorum şayet mümkünse kaydeden varsa yada kaydedebilecek bundan sonra;
trt nin kırmızı hat -trt2-, kırılma noktası -trt1- programları (1er tane var ama sürekli değil, elinde olanlar geçmiş programlardan paylaşırlarsa ve bundan sonra sunulursa çok iyi olur) ayrıca büyüteç -trt2-..
Ve esas beklediğim de SKYTURKte yeni başlayan program DERİN MEDYA, sanırım bu program 4-5 bölüm yayınlandı şuana kadar, bunları kaydedenler paylaşırsa ve bundan sonra da paylaşılırsa benim için en önemli eksikler giderilecek, şimdiden çok teşekkür eder sunanlara tekrardan teşekkür ederim..

Önerilerim, bulunursa çok sevinirim;
DERİN MEDYA -SKYTURK,
Kırmızı Hat -TRT2,
Kırılma Noktası -TRT
Kullanıcı küçük betizi
metin1122
Üye
Üye

İletiler: 13

İletigönderen İlteriş » Pzt Şub 25, 2008 6:00

Hulki Cevizoglu'nun hocam Necip Hablemitoglu ile alman vakiflari uzerine oldurulmeden once yaptigi Ceviz Kabugu programini bulup yayinlayabilirseniz cok sevinirim. Saygilarimla.
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş
Üye
Üye

İletiler: 1197

İletigönderen sdefd » Pzt Şub 25, 2008 8:11

ram; yalçın küçük'ün alev alatlı ile yıllar önce HBB tv de yaptığı tartışmanın videosu bulunabilir mi diye sormuştum. Sen de haklı olarak namümkün demiştin. Yalnız bu mümkün oldu. Sanırım Gürkan Hacır bu mesajı okudu :)).
İlgililere duyurulur bu efsane tartışmanın ilk videosu şimdiki zaman tv ye ve you tube a kondu. Devamı da gelecekmiş ilgililerin bilgilerine.
Kullanıcı küçük betizi
sdefd
Üye
Üye

İletiler: 12

İletigönderen pekerella 5 » Pzt Şub 25, 2008 23:20

kalemler ve kılıçları forumdan izleme imkanımız mümkün olabilir mi.
Kullanıcı küçük betizi
pekerella 5
Üye
Üye

İletiler: 30

İletigönderen ayikido » Sal Şub 26, 2008 0:13

arkadaşlar merhaba istediğiniz programları bende izliyor ve beğeniyorum. tabiî ki de eklenmesini de istiyorum. Bunların haricinde eklenmesini istediğim bir program daha var içerik olarak yine gündem, siyaset ama biraz tarzı farklı programın ismi
"funduk kabuğu" karadeniz tv de yayınlanıyor emin gürses, ömer lütfi mete ve gazeteci dursun beyin beraber analizler, yorumlar yaptığı bir program en az ben ne var ne yok programı kadar beğendiğimi itiraf etmeliyim hatta kalemler ve kılıclar programı yayından kaldırıldıktan sonra içime bir sıkıntı çökmüş onu bu program bir derece üzerimden attı diyebilirm. bu programı hem öneriyor hemde eklenmesini yetkili ve imkanı olan arkadaşlardan rica ediyorum. Birde skyturkte uluslar arası ilişkilerin konusulduğu bir prıogram var ama onun ismini hatırlamıyorum ben üç kişiler özellikle Kafkaslar enerji savaşları vs. hakkında detaylı analizlerin yapıldığı bir program…

saygılar

sevgiler

selamlar...
Kullanıcı küçük betizi
ayikido
Üye
Üye

İletiler: 11

İletigönderen Ram » Sal Şub 26, 2008 0:53

gokturkmehmet, bulursak seve seve...

sdefd, bana da bir dostum adresini göndermişti dört gün önce.

Hazır namümkünler, mümkün olmaya başlarken, Tayyip'in defolup gitmesinin namümkün olduğunu söyleyeyim de, bir şeyler olsun bari... :)

pekerella 5, buna ayıracak vaktimiz yoktur. Konular açıktır. İndirip yüklemek ve burada yayınlamak isteyen olursa, elbette teşekkür ederiz.

ayikido, Emin Gürses şu anda gözaltında, gayet renkli bir kişilik. Ömer Lütfi Mete'ye ise değinmek istemiyorum, tepemi attırıyor. Program nasıl bilmiyorum ama, Karadeniz TV ne yazıkki kanallarım arasında mevcut değil.
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Mar 09, 2008 23:10

yasemin yazdı:Aytunç Altındal'ı sıklıkla bu programda görebiliyordum ama çok fazla reklam ve kuru kalabalık,boş yere çok konuşanlar yüzünden kendisine pek söz hakkı tanınmıyordu.Fakat bugün gerçekten çok derin ve önemli açıklamalarda bulundu.Tekrar izlemek ve izleyemeyen arkadaşlarımın da izlettirmek istiyorum.Nereden bulabilirim bilmiyorum... Star tvnin yayın akışında bu gece tekrarı da yok.Yardımcı olursanız çok sevinirim.
Sevgiler...

(bu gibi isteklerimi yanlış yere yazdıysam affedin)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen yasemin » Pzr Mar 09, 2008 23:59

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz ve buraya taşıdığınız için..
Şimdilik namümkün görünüyor da olsa
belki ilerde mümkün olur..
yukarıda yazılanları okuduktan sonra.. bir umut.. :wink:
Kullanıcı küçük betizi
yasemin
Üye
Üye

İletiler: 2

ÖncekiSonraki

Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk