Kesinleşmiş mahkeme kararıdır, adalet ve hukuk adına duyrulu

Tartışma Alanı

Kesinleşmiş mahkeme kararıdır, adalet ve hukuk adına duyrulu

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Ağu 23, 2009 3:10

Erdal SARIZEYBEK çirkin iddiaları yanıtlıyor!


Kesinleşmiş mahkeme kararıdır, adalet ve hukuk adına duyrulur!

Türk ulusu adına yargılama yapmaya ve hüküm vermeye yetkili, Türkiye Cumhuriyeti, Ankara 8. Asliye Ceza Mahkemesi’nin 2009/230 sayılı değişik iş kararıdır:

Tekzip Duyurusu

Müvekkilim (Erdal SARIZEYBEK) hakkında yayımlanan ve çok çirkin başlıklarla kamuoyuna lanse edilen PKK terör örgütü ile bağlantılı olarak uyuşturucu işi yaptığına ilişkin yazıları ve başlıklarını şiddetle kınıyoruz.


Bu karar:

    Zaman gazetesi ve internet sayfası,
    Bugün gazetesi internet sayfası,
    Turuncu Medya( turuncu time),
    Ay Gazete internet sayfası ile
    Super Online (Akşam gazetesi internet sayfası)


internet gazetelerinin Erdal SARIZEYBEK aleyhine yapmış oldukları yayınların mahkeme kararı ile tekzip edilmesi konusunu içermektedir.

Müvekkilimin (Erdal SARIZEYBEK) yaşantısı boyunca ne eli kanlı terör örgütü ile ne de uyuşturucu ile hiçbir ilgisi bulunmamaktadır. Nitekim müvekkilimin (Erdal SARIZEYBEK) kamuoyuna lanse edilme biçimi tam olarak yargısız infazdır.

Hiçbir kesinleşmiş karar, hatta hiçbir karar, hatta hiçbir dava mevcut değil iken, müvekkilimi (Erdal SARIZEYBEK) hem PKK ile hem de uyuşturucu ile beraber yansıtmak müvekkilimin (Erdal SARIZEYBEK) haklarına ciddi bir saldırıdır.

Müvekkilimin (Erdal SARIZEYBEK) kamuoyunda yıllarca özenle çalışarak ve yaşantısına dikkat ederek oluşturduğu saygın ve güvenilir kişiliğini ve imajını yok etmeye yönelik bilinçli bir harekettir.

İlgililer hakkında hukuki süreç başlatılmıştır.

Kamu oyuna saygı ile duyrulur.
(Erdal SARIZEYBEK) vekili
Avukat Özge ÇetinkayaNot: Ankara 8. Asliye Ceza Mahkemesinin 6 ağustos 2009 gün ve 2009/230 değişik iş no sayılı kesinleşmiş kararıdır.http://www.erdalsarizeybek.com.tr/es/haberler/makaleleri/kesinlesmis-mahkeme--kararidir--adalet-ve-hukuk-adina--duyrulur.html
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Şu dizine dön: Devlet ve Siyaset

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x