Kezman'a süper teklif

Futbol ile ilgili hersey burada.

Kezman'a süper teklif

İletigönderen [gamze] » Pzt Ağu 04, 2008 16:34

FRANSA'nın Paris Saint Germain kulübü Fenerbahçe'nin golcüsü Mateja Kezman için yeni bir teklif yaptı.

Geçtiğimiz hafta İstanbul'a gelen ve sarı lacivertli yönetim ile masaya oturan Fransız kulübünün yetkilileri Kezman için 2.5 milyon Euro bonservis bedeli önermiş ancak sarı lacivertliler bu teklifi az bularak geri çevirmişti. Daha sonra Fransa'ya geri dönen Fransız kulübü yetkilileri Sırp futbolcu için sarı lacivertli kulübe yeni bir teklif sundu. Yazılı olarak sarı lacivertli kulübe gönderilen teklifte PSG, Kezman için bonservis bedeli olarak 4 milyon Euro önerdi.

Fenerbahçe yönetimi takımdan ayrılmak isteyen golcü futbolcuyla geçtiğimiz günlerde özel bir görüşme yapmış, Kezman bu görüşmede teknik direktör Aragones'e takımdan ayrılmak istediğini ifade etmişti. Sarı lacivertli yönetimin bu gelişmeler ışığında PSG'nin yeni teklifini kabul etmesi bekleniyor.

Dün başkan Aziz Yıldırım ile biraraya gelen teknik direktör Luis Aragones, Yıldırım'dan takımdan ayrılmak isteyen Kezman'ın bonservisi konusunda kolaylık sağlanmasını istedi

kaynak: Gazete Vatan
[img]http://img215.imageshack.us/img215/9775/imza1nh8.jpg[/img]
Kullanıcı küçük betizi
[gamze]
Üye
Üye

İletiler: 236

İletigönderen YirtikConverse » Cum Ağu 29, 2008 19:32

PSG'ye gitti diye hatırlıyorum ben, geçen televizyonda görmüştüm. :roll:
Kullanıcı küçük betizi
YirtikConverse
Üye