Kıymetli Arkadaşlar ,İzmir İktisat Kongresi için yardım bekl

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Kıymetli Arkadaşlar ,İzmir İktisat Kongresi için yardım bekl

İletigönderen sendemail » Cum Ağu 14, 2009 7:31

Kıymetli Arkadaşlar,

İzmir İktisat Kongresi'nin tam metnini aramaktayım.Bu hususta ,internet üzerinden ilgili kamu kuruluşlarının,özel ve devlet üniversiteleri,çeşitli kişisel sayfaları taradım ancak pek kısa metinlere erişebildim ve bulduklarımın hepsi açılış konuşmasından ibaret metinlerdi.Dayanamayıp arkadaşlarıma sordum,ancak onlar da sözkonusu metni ancak ilgili kamu kurumlarının arşivinde özel izin kabiliyetiyle edinilebileceğini belki de üniversitelerin kütüphanelerinde rastlama ihtimalinin olduğunu söylediler.Bu şekilde bir imkanımın,yani vicahen bir yere başvurma imkanımın olmadıgını şu an için biliyorum.

Dolayısıyla ,sizlerden bana kongrenin tam metnini edinme için yardım istiyorum.Eğer elinde olan varsa lütfen mavitoprak@hotmail.com posta adresine göndersin ya da bu forumda paylaşsın.Tam metin nereden bakarsanız bakınız bir kitap oluşturulabilecek kapsam ve uzunluktadır.120-130 a4 ebatında sayfayı kaplayacak büyüklüktedir.

Saygı ile yardımlarınızı bekler,forumda paylaşımda bulunan kıymetli arkadaşların hepsine emeklerinden ötürü teşekkür ederim.
Umit Erdem.
Kullanıcı küçük betizi
sendemail
Üye
Üye

İletiler: 1

Re: Kıymetli Arkadaşlar ,İzmir İktisat Kongresi için yardım bekl

İletigönderen Ram » Cum Ağu 14, 2009 8:15

2.5 liraya buradan satın alabilirsin: http://e-magaza.ttk.org.tr/switch.php?f ... ct_id=1745

Ayrıca, şu da yararlı olabilir: http://www.apikam.org.tr/index.php?p=26 ... &numpage=2
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

Şu dizine dön: Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x