Konya'da bir kamyon şoförü kendini asarak intihar

Genel & Güncel Konular

Konya'da bir kamyon şoförü kendini asarak intihar

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzr Şub 16, 2020 16:32

Son günlerde peş peşe gelen intihar haberleri Türkiye'nin gündemine oturmuş durumda.
Yaşadığı ekonomik sıkıntılar nedeniyle hayatına son verme aşamasına gelen, evli ve iki çocuk babası kamyon şoförü M.Ç Konya Kamyon Garajı’da intihar etti.

Konya’da evli ve iki çocuk babası Mevlüt Çankaya, kamyon garajında kendini asarak intihar etti. Kamyon şoförü olduğu öğrenilen Çankaya'nın ekonomik sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini iddia eden Konya Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Şen, "Nakliyeci arkadaşımızın bankalara ve çevresine borcu bulunuyordu. Ayrıca eşi ile de araları bozuktu. Borcundan ve ailevi sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini düşünüyoruz" dedi.

Olay Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunan Kamyon Garajı’nda meydana geldi. Kamyon şoförlüğü yapan 37 yaşındaki evli ve iki çocuk babası Mevlüt Çankaya, bir süre önce maddi sıkıntı yaşamaya başladı.

Geçtiğimiz günlerde, kamyonu bozulan ve arkadaşlarının desteği ile yaptıran Çankaya, garajdaki kamyonuna kendisini asarak intihar etti
Resim
SORUŞTURMA BAŞLATILDI
Çankaya’nın cansız bedenine ulaşan arkadaşları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri yaptıkları ilk inceleme sonucu, Çankaya’nın hayatını kaybettiğini belirtirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Çankaya’nın cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Konya Numune Hastanesi’ne götürüldü.

“BORCUNDAN VE AİLEVİ SIKINTILARINDAN DOLAYI”
Konu ile ilgili ulaştığımız Konya Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Şen, “Nakliyeci arkadaşımızın bankalara ve çevresine borcu bulunuyordu. Ayrıca eşi ile de araları bozuktu. Borcundan ve ailevi sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini düşünüyoruz” dedi.
Resim
Bir vatandaşın daha ekonomik sıkıntılar nedeniyle hayatına son verdiği haberi geldi Borçları sebebiyle bir süre önce boşanan, arızalanan komyonunun tamiri için arkadaşlarından borç almak zorunda kalan şoför bir vatandaşımız, ekonomik sorunlar sebebiyle intihar etti.
Resim
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 117
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x