Kürdistan'ı Amerika kuracak

Güncel Meydan | Güncel Haberler Köşesi

Kürdistan'ı Amerika kuracak

İletigönderen Efe » Prş Mar 01, 2007 11:43

Hiç şaşırmayın, Amerika Kürdistan’ı kuracak... Üstelik Güneydoğu için de planları var.

"Hiç şaşırmayın, Amerika Kürdistan’ı kuracak ve Güneydoğu’da neler olacağını da onlar biliyor" diyor Serdar Turgut...
Bunu da 1994 yılında Washington'da tanık olduğu bir toplantıya dayarak söylüyor. İşte Turgut'un tanık olduğu o toplantı;
"Ben 1994 yılında Washington’da gazetecilik yapıyordum. Akredite olduğum Pentagon’da bir gün dolaşırken-tamamen tesadüf-, konuları arasında Türkiye de olan bir istihbarat görevlisinin odasında Barzani, Talabani ve PKK’nın temsilcisinin, bu arkadaşın masasının etrafında toplandıklarını ve arkadaşın da önüne açtığı haritada Irak’ın kuzeyinde Kürdistan’ın nasıl kurulacağını anlatmakta olduğunu gördüm. Haritanın Türkiye’nin Güneydoğusu ile ilgili bölümünde de işaretler vardı. Onların ne anlama geldiğini sordum. Gayet tabii ki; cevap gelmedi."
Serdar Turgut'un toplantı halinde gördüğü kişilerden ikisi bugün çok önemli görevlere geldi;
"O gün odasında gördüğüm arkadaşlardan bir tanesi Irak Savaşı’nı planlayan Neo-Con grubunun önemli bir üyesiydi ve Richard Perle’nin çok yakınıydı. Kürtler’den bir tanesi ise şu an Irak Başbakan Yardımcısı oldu."

damnant quod non intelligunt...
Kullanıcı küçük betizi
Efe
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 1508

Re: Kürdistan'ı Amerika kuracak

İletigönderen |Kuralsız| » Prş Mar 01, 2007 13:38

"O gün odasında gördüğüm arkadaşlardan bir tanesi Irak Savaşı’nı planlayan Neo-Con grubunun önemli bir üyesiydi ve Richard Perle’nin çok yakınıydı. Kürtler’den bir tanesi ise şu an Irak Başbakan Yardımcısı oldu."

Çok ince planlar yapılmış , çok önceden :roll:

K..stanı ABD Kurar kurmasına da işin ucu bize dokunmaya...

haber için tşk.
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye

İletiler: 2244
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

Şu dizine dön: Haberler

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 3 konuk

x