Kurtlar Vadisi, Kürtçü Lobi Kurbanı !...

Tartışma Alanı

Kurtlar Vadisi, Kürtçü Lobi Kurbanı !...

İletigönderen |Kuralsız| » Pzr Şub 25, 2007 15:45

[img]http://www.yalniz-kurt.com/images/resim_/vadi.jpg[/img]

Çocukluğumuz Teksas, Tommiks, Zagor gibi Amerikan yapımı çizgi kahramanları okumakla geçti. Sonra Rambo’lar, Robocop’lar, Süpermen’ler, Spidermen’ler, Actionmen’ler türedi…


Hep onlara özendik.. Onlar gibi olmak istedik.. Amerika’nın ve Avrupa’nın en büyük başarısı budur. Sanal kahramanlarla psikolojik savaş!

Bir de Bruce Lee, Ong Bank, Jackıe Chan gibi Çinli kahramanlar var! Mesela benim 6 yaşındaki oğlum Oğuzhan’ın en büyük idolü Bruce Lee.. Geçenlerde “Baba keşke biz de Çinli olsaydık” dedi.

Bu durum çoğumuzun evinde yaşanan bir realite.. Şiddet, kin, kan ve sex içerikli yabancı filmler hergün evlerimize konuk oluyor.. Asırlar boyu tarihe yön veren bir milletin çocukları yabancı kahramanları örnek alarak büyüyor.....
Derken Kurtlar Vadisi diye bir dizi film ortaya çıktı. Muhteşem senaryosu, müziği, kurgusuyla bu dizi bir anda milyonlarca insanı ekrana bağlamayı başardı. Bu başarı sadece Türkiye’yle sınırlı kalmadı

Örneğin, Azerbaycan’ın ANS kanalında gösterildiği akşamlar, bütün Azerbaycan Türkleri Kurtlar Vadisi’ne kenetlendiler. Cep telefonlarında en çok kullanılan melodi Kurtlar Vadisi jenerik müziğiydi.

Artık gerek Türkiye’de ve gerekse Türklerin yaşadığı coğrafyalarda bizim de bir sanal kahramanımız vardı: Polat Alemdar.

Gözüpek, cesur, vatanveser…

KÜRTÇÜ LOBİ İŞBAŞINDA!..

Gençler Rambo yerine Polat Alemdar’ı kendilerine örnek almaya başladılar.

Ve geçtiğimiz günlerde Kurtlar Vadisi, Güneydoğu’daki PKK terörünün arka planını ve Türkiye üzerinde oynanan büyük oyunu gözler önüne seren yeni bölümüyle ekrana geldi. Ve kızılca kıyamet de böylece koptu. Türkiye’de ne kadar demokrat maskeli gizli Kürtçü varsa Kurtlar Vadisi Terör’ü engellemek için büyük bir kampanya başlattılar.

Bu diziye karşı kin ve öfke kusan aydınlara, onların internet sitelerine, yazar çizer takımına baktığımızda bu tesbitimizin çok doğru olduğu anlaşılıyor. Nasıl ki Hrant Dink cinayeti sonrası Türkiye’deki bazı marjinal gruplar büyük bir dayanışma içine girerek “Hepimiz Ermeniyiz” diye bağırdılarsa, Kurtlar Vadisi Terör’e karşı da aynı lobi büyük bir güç birliği yaptı.

RTÜK’e 10 bin civarında şikayet gitmiş! RTÜK de bunu dikkate alarak 30 milyon insanın soluksuz izlediği bu diziyi yayından kaldırtıyor!

Neymiş, Kurtlar Vadisi gençlere kötü örnek oluyormuş!

Türk-Kürt çatışmasını körüklüyormuş!

Gençlere kötü örnek olma konusunda ekranlarda yeterince program var. Sihirli Annem dizisinde evin reisi köpek kılığına sokulup hanımı tarafından boynuzlanınca kötü örnek olmuyor! Ya da Acemi Cadı isimli dizide bacak kadar çocuklar eğitim yerine aşk-meşk ilişkilerine özendirilince kötü örnek olmuyor!

Mehmet Ali Erbil isimli sovmen, canlı yayın konuğunun pantolonunu indirdiğinde, kadınları yatağa attığında kötü örnek olmuyor!.. Oğlu yaşındaki bir çocukla olan aşk ilişkisini hergün milyonlarca kadına ballandıra ballandıra anlatan bir şarkıcı hatun kötü örnek olmuyor!

Hergün boynuz ve geyik muhabbetleriyle ekranı kaplayan magazin programları kötü örnek olmuyor! Türk askerini işgal kuvveti gibi gösteren ve PKK propagandası yapan bazı klipler kötü örnek olmuyor!..

PKK TERÖRÜNÜN İÇYÜZÜ BİLİNMELİDİR!

Bütün bunlara karşın Kurtlar Vadisi Terör gençlere kötü örnek oluyor öyle mi?

RTÜK yanlış bir karar almıştır. Kurtlar Vadisi’ni RTÜK’e şikayet eden insanların çok azının samimi olduğu kanaatindeyim. Büyük kısmı organize bir eylem gerçekleştirmiştir. Kurtlar Vadisi Terör, Güneydoğu’da oynanan büyük oyunu televizyon diliyle kamuoyuna anlatması bakımından çok önemlidir. Bu dizide Türk-Kürt düşmanlığı yapılmıyor.

Tam tersine bin yıldır kardeşçe yaşayan Müslüman Türk ve Kürt halkını birbirine düşman etmeyi planlayan şer mihrakların maskesini düşürüyor. Yıllarca kendi sanal kahramanlarına hasret kalan Türk gençliğine bunu çok görmemek lazım. Kurtlar Vadisi Terör’ü Kürtçü Lobiye kurban etmeyelim.

Unutmayalim ki, etrafı ateş çemberiyle kuşatılan, yanıbaşında Kürt Devleti kurulan, Doğu’sunda Ermenistan’la, Batısı’nda Yunanistan’la, Akdeniz’de Rumlar’la, Doğu ve Güneydoğu’da PKK’yla kuşatılan bu ülkenin Polat Alemdar’lara da ihtiyacı var! Tıpkı Afganistan savaşında Amerika’nın Rambo’lara ihtiyaç duyması gibi!

Seyfullah Türksoy
http://www.turksoylaipekyolu.com
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye
 
İletiler: 2244
Kayıt: Pzr Şub 25, 2007 13:25
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|

İletigönderen Ram » Pzr Şub 25, 2007 16:13

Efsane_38, teşekkürler. :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

İletigönderen Hasta » Pzr Şub 25, 2007 16:21

Efsane_38, sağol.Bizim kahramanlarımıza,büyük düşünmeye,ufkun ötesine gözümüzü dikebilmeye ihtiyacımız var,buna gücümüz de var,özümüzde,geleneğimizde de yer var ve bunlar birilerini çok ama çooook rahatsız ediyor...
Kullanıcı küçük betizi
Hasta
Satılmıştır
 
İletiler: 1
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 14:52

İletigönderen |Kuralsız| » Pzt Şub 26, 2007 22:05

Ram,nurdi Eyvallah yorumlarınız için siz sağolun :wink: :!:
''Hayattaki yegane üstünlüğüm Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin."
Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk

Ruhun Şad, Mekanın Cennet Olsun Türklüğün Yüce Başbuğu ATATÜRK
Kullanıcı küçük betizi
|Kuralsız|
Üye
Üye
 
İletiler: 2244
Kayıt: Pzr Şub 25, 2007 13:25
Konum: Gecenin Kıyısından Karanlığın Tam Ortasından |K@yse®ciyes|


Şu dizine dön: Devlet ve Siyaset

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x