kurtlar vadisine en çok hani firmalar reklam verdi?

Forumda gereksiz, yanlışlıkla açılmış veya kilitlenmiş başlıklar buraya taşınır.

kurtlar vadisine en çok hani firmalar reklam verdi?

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 9:59

Dün akşam ekrana dönüş yapan Kurtlar Vadisi günün en çok reyting alan programı olurken diziye de 70 markanın 141 tane reklamı girdi. Peki, hangi marka en çok reklamı verdi, Sağır Oda kaç reklamda kaldı?

Yayından kaldırılışı büyük tartışmalara ve protestolara neden olan Kurtlar Vadisi-Terör, “Kurtlar Vadisi Pusu” adıyla Show TV ekranlarına geri döndü. “Aynı gün, aynı saatte” tanıtımıyla ekrana gelen dizi, günün en çok izlenen yapımı oldu.

MTM, ilk bölümü 19 Nisan’da ekranlara gelen ve en yüksek reytingi alan Kurtlar Vadisi Pusu’nun aldığı reklamları ölçtü. Buna göre diziye, 70 marka, toplam 141 adet reklam verdi ve bu reklamlar 44 dakikayı aşkın bir süre izleyicinin karşısına çıktı.

Kurtlar Vadisi Pusu’ya en çok reklam, Turkcell’den geldi. Diziye en çok reklam veren diğer markalar ise sırasıyla; Vodafone, Doğtaş Mobilya, First ve Mavi Medya Yayıncılık oldular.

Kanal D’de izleyicileri ile buluşan ve yine gündeme ilişkin çarpıcı hikayelere yer vermesiyle dikkat çeken Sağır Oda ise günün en çok izlenen dördüncü yapımı oldu ve toplam 69 reklam aldı.

kaynak:
http://www.medyatava.net/haber.asp?id=36302
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletiler: 3

İletigönderen logical » Cmt Nis 21, 2007 10:40

Semih R.Cabalar, sağolasın haber icin ;)
Resim
Kullanıcı küçük betizi
logical
Üye
Üye

İletiler: 204
Konum: Dünyadan Mekan:67 Vatan:55 Görev:Tehlike Takım:Besiktash ;) Age:18 Sex: Y Location:PBoard.net/org

İletigönderen checker854 » Cmt Nis 21, 2007 10:57

euro d'de arda diye bir sos sirketi durmadan reklam yapti :D

haber icin saol
Kullanıcı küçük betizi
checker854
Üye
Üye

İletiler: 341

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 11:29

checker854, logical, okuduğunuz için teşekkürler arkadaşlar eyvallah
checker854, :D euro de de sağır oda vardı kardesim ben vadiyi izledim o nedenle görmedim o reklamı :mrgreen:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

İletigönderen checker854 » Cmt Nis 21, 2007 11:30

Semih R.Cabalar, pardon kardes, show turk demek istedim, yani show'un avrupa yayini :D
Kullanıcı küçük betizi
checker854
Üye
Üye

İletiler: 341

İletigönderen Veled » Cmt Nis 21, 2007 11:31

checker854, :D anladım kardesim tabi sen yurt dışındasın doğru show tv de genç parti yoktu bu kez ben bir ara düşündüm cem uzan kurtlar vadisi terör yayınlanıcak filan der diye ama demedi öyle birşey olsa çok güzel olurdu bence :kikirik:
Kullanıcı küçük betizi
Veled
Satılmıştır

Şu dizine dön: Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x