Kürtlerin şeref meselesi! - Arslan BULUT

Kürtlerin şeref meselesi! - Arslan BULUT

İletigönderen Oğuz Kağan » Cmt Ara 12, 2009 1:57

Kürtlerin şeref meselesi!

TRT’de yayınlanan bir programda Türk Tarih Kurumu Ermeni Masası’ndan bir profesör, en az 50 bin Ermeni’nin, misyonerler vasıtasıyla 1887 yılından itibaren Osmanlı Devleti'nden ABD’ye götürüldüğünü ve bunların eğitildikten sonra Osmanlı Devleti'ne isyan etmek üzere döndüğünü somut delilleri ile anlatmıştı.

Aynı gün, Yıldız Üniversitesi mezunlarına bir konferans vermiştim. Orada gençlerden biri “Güneydoğu’nun en parlak öğrencilerini seçtiler, ABD ve Avrupa ülkelerine gönderdiler. Bunlara bizzat ben şahidim” dedi. Yani, Ermeni meselesini programlayan ABD, Kürt meselesini de aynı yöntemlerle uyguluyor. 100 yıl arayla...

Bugün bir taraftan Türk Milleti’nin direncini yok etmeye çalışırken, AKP iktidarı üzerinden Türkiye’yi terör örgütü ile masaya oturtmaya, böylece terörle elde edilmek istenen sonuca açılım süreci ile ulaşmaya çabalıyorlar.

* * *

Son zamanlarda dikkatlerden kaçırılan olaylardan biri de Türkiye’nin Hıristiyanlaştırılması yolunda hukuki zemin hazırlama faaliyetleridir. Zaten, Kürtlerin ayrı bir millet haline getirilerek Türklerle çatışmaya sürüklenmek istenmesinin ana sebebi, Türk Milleti’ni zayıf düşürmektir.

Eş zamanlı olarak Tük tarihinin hakkından gelmek için de müthiş bir kampanya başlatıldı. Basında devamlı Türk kimliği tartışılıyordu. Yüzde 85 oranında “Türk’üm” diyen bir halka “Hayır siz Türk değilsiniz” deniliyor, bu propagandaya uydurma verileri ise Boğaziçi Üniversitesi üretiyordu.

Karen Fogg’a göre, Türklerin hakkından gelmek için önce onları bir güç halinde tutan tarih bilincini yok etmek gerekiyordu! İşte şimdi onu yapmaya çalışıyorlar. Ergenekon gibi Türk kimliğinin temelini oluşturan bir efsane bile devlet otoritesini kullananlar eliyle kirletildi. Tarihi kahramanlar, Fatih gibi büyük şahsiyetler yıpratıldı. Fakat bir kişiyi aşamıyorlardı. O da Atatürk idi.

Atatürk, Türk’ün atası demektir. Korkut Ata gibi. O büyük deha, milletin başına nasıl çoraplar örüleceğini öngördüğü için böyle bir soyadı almıştı. Milletin adını kendi üzerine almıştı.

* * *

Türkiye’nin Hıristiyanlaştırılması yolunda İkiz Yasalar dahil hukuki alt yapı tamamlanmıştır. Şimdi sıra zannedildiği gibi Ermeni soykırımının tanınması veya tazminat değildir. Doğrudan Türkiye’den toprak talep etmeye hazırlanıyorlar. Millet içeride Türk-Kürt çatışmasına düşecek ki bunu da gündeme getirebilsinler. Bunun için Tarih Vakfı, Rockefeller Vakfı’ndan aldığı paralar ile Türkiye’de Osmanlı dönemi azınlık tapularının araştırmasını yaptırdı. Envanter tamamlandı!

Fener Rum Patriği Bartholomeos, 7 Mayıs 2000 günü, Orta Anadolu’da bir eski kilisede düzenlediği ayinden sonra, “Türkiye’nin AB’ye üyeliği, Anadolu’da önceden varolmuş Hıristiyan toplumların yaşadığı bölgelerde yeniden Hıristiyanların yaşamasına izin vermelidir. Eğer AB üyeliği bunu müsait kılarsa ve Hıristiyanlar yaşadıkları bölgelere tekrar yerleşirse, o zaman Patrikhane de o bölgelerde bulunan kiliselerin yeniden ayine açılmalarını düşünebilir” diyordu. Ruhban okulunu açacaklar ki, bu kiliselere papaz gönderebilsinler.

İslam dünyasını çözmek için önce Türkiye’yi çökertmeleri gerekiyor. Türkiye’yi çökertmek için tarihte Rumları, Ermenileri kullandılar, mağlup oldular. Şimdi Kürtleri kullanarak emellerine ulaşmak istiyorlar. Yine mağlup olacaklar!

Talabani, Barzani ve Öcalan, Türkiye ve İslam dünyasının çökertilmesi için kullanılıyor. Kürtler buna karşı çıkarsa, kendi şereflerini kurtarmış olur!


Arslan BULUT / YENİÇAĞ, 11 Aralık 2009
Namık KEMAL:
"Vatanın bağrına düşman dayamış hançerini,
Yok mudur kurtaracak bahtı kara maderini?"


Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK:
"Vatanın bağrına düşman dayasın hançerini,
Bulunur kurtaracak bahtı kara maderini."http://www.guncelmeydan.com/pano/tayyip-erdogan-a-gonderilen-cfr-muhtirasi-kuresel-ihale-t18169.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/abd-disisleri-abdullah-gul-u-biz-yetistirdik-t23656.html
http://www.guncelmeydan.com/pano/dun-malta-surgunleri-vahdettin-bugun-ergenekon-tayyip-t18151.html

KAÇAMAYACAKSINIZ!
Kullanıcı küçük betizi
Oğuz Kağan
Genel Yetkili
Genel Yetkili
 
İletiler: 12230
Kayıt: Sal Oca 27, 2009 23:04
Konum: Ya İstiklâl, Ya Ölüm!

Re: Kürtlerin şeref meselesi! - Arslan BULUT

İletigönderen GökKrallığı » Cmt Ara 12, 2009 9:38

Mükemmel bir şekilde deşifre edilmiş.Kitapların yanı sıra günlük gazetelerde böyle sinsi faaliyetlerin yazılması çok aydınlatıcı.

Önemli olan bir nokta da ABD bu işleri iki koldan yürütüyor.Birincisi planları hazırlamak, ikincisi planları uygulamak istediği ülkenin siyaseti.
Ya siyasi zaaflardan ya da yüksek noktalara ulaşmasını sağladıkları satılıklardan faydalanmasını iyi biliyorlar.
Türklerin Ataları...
Kullanıcı küçük betizi
GökKrallığı
Üye
Üye
 
İletiler: 49
Kayıt: Prş Haz 18, 2009 19:50


Şu dizine dön: Arslan BULUT

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

cron

x