Linderoth yolcu gibi

Futbol ile ilgili hersey burada.

Linderoth yolcu gibi

İletigönderen CessA » Sal Oca 01, 2008 14:03

Uzun süre forma giymeyen Linderoth'un sözleşmesi, ameliyat olursa fesh edilecek.

Galatasaray'da sezonun ilk yarısında geçirdiği sakatlığın ardından uzun süre forma giyemeyen ve ülkesine giderek İsveç Milli Takımı doktorlarına da muayene olan Tobias Linderoth'un son çare olarak Amerika Birleşik Devletleri'ne giderek alanında uzman bir doktor tarafından kontrol edileceği ve kritik ameliyat kararının verileceği bildirildi.

Sarı-kırmızılıların bu oyuncunun ülkesinden gelen raporları kendi kulüp doktorlarına da incelettiği ve ameliyat dışında bir çözümün bulunamaması üzerine son bir umut olarak kalça sakatlıklarında dünyaca ün yapmış bir doktora muayene ettirilmesi kararı alındığı öğrenildi.

İsveçli oyuncunun yarın İsveç'ten ABD'ye giderek burada kontrolden geçeceği ve son kararı buradaki uzman doktorun vereceği kaydedildi.

Linderoth'un ameliyat edilmesi durumunda yaklaşık dört ay boyunca futbol oynayamayacağı, bu nedenle de sezonu kapatacağı belirtilirken böyle bir durumda yıldız oyuncunun sözleşmesindeki özel maddenin devreye sokulacağı vurgulandı.

Galatasaray'la sezon sonundan itibaren bir yılı opsiyonlu iki yıllık mukavelesi daha bulunan Linderoth'un ameliyat olması durumunda daha önce belirlenen şartlardaki tazminatı ödenerek sezleşmesi fesh edilecek. Linderoth'tan olumlu haber gelmesi durumunda ise İsveçli futbolcu Galatasaray forması giymeye devam edecek. Aksi taktirde sarı-kırmızılılar libero arayışına devam ederek başka bir oyuncuyu renklerine bağlayacak.


Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
CessA
Üye
Üye
 
İletiler: 1164
Kayıt: Prş Nis 26, 2007 14:50
Konum: Rohan

Şu dizine dön: Futbol

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x