Manşet - 18 Temmuz 09 / Doğu Türkistan'da neler oluyor?

Saygı ÖZTÜRK ile Manşet

Manşet - 18 Temmuz 09 / Doğu Türkistan'da neler oluyor?

İletigönderen Türk-Kan » Sal Tem 28, 2009 14:05

Saygı ÖZTÜRK, manşeti yakalıyor... Seyit TÜMTÜRK, Bülent ESİNOĞLU; Doğu Türkistan için Kayseri'nin önemi ne? Sincan Bölgesi denilmesinden Uygurlar niçin rahatsız? Doğu Türkistan'da yaşayan Türklerle Türkiye'de yaşayanlar arasında fark var mı? Doğu Türkistan gök bayrağını kullanabiliyor mu? Doğu Türkistan'da yaşananlar ile Güneydoğu'da yaşananlar aynı mı? Çin, Doğu Türkistan'da nasıl bir asimilasyon politikası uyguluyor? Doğu Türkistan'da şimdi neler oluyor? Dünya Uygur Kongresi, Çin güdümünde mi? Rabia KADİR'i ABD'mi görevlendirdi? İşçi Partisi niçin "Türkiye'ye Rabia Kadir Tuzağı" diyor? Rabia Kadir CIA adına mı çalışıyor? Rabia Kadir'e vize verilecek mi? Uygurlar Türkiye'den ne bekliyor? Çinli yetkililer olayları nasıl değerlendirdi?

Konuk:. Dünya Uygur Kurultayı Başkan Yardımcısı Seyit TÜMTÜRK

Telefon konukları: İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Bülent ESİNOĞLU ve YÖK Eski Başkan Yardımcısı Prof. Dr. İsa EŞME (Yeni Sınav Sistemi üzerine...)


Resim
İzle.(Şifre: guncelmeydan)

Görüntü: XviD 29.00fps
Ses: MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo 192Kbps
Süre: 86 dk. 39 sn.
Boyut: 283 MB
Çözünürlük: 512x384

Şifre
guncelmeydan

GÖRÜNTÜYÜ İNDİR

İlişimler

Parça I
Parça II
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Şu dizine dön: Manşet

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x