Manşet - 3 Ekim 2009 / Atilla KART

Saygı ÖZTÜRK ile Manşet

Manşet - 3 Ekim 2009 / Atilla KART

İletigönderen Türk-Kan » Prş Eki 08, 2009 1:58

Saygı ÖZTÜRK, manşeti yakalıyor... Atilla KART; Dokunulmazlıklar konusunda milletvekilleri arasında fark var mı? Hangi DTP milletvekilinin kaç dokunulmazlık dosyası var? DTP milletvekillerinin yargılandıkları konuların dokunulmazlıklarla ilgisi var mı? DTP milletvekillerinin mahkemeye gitmemesi yasal mı? DTP milletvekillerinden bölücülükten hüküm giyen var mı? DEP'li milletvekillerinin durumu ile DTP'liler arasında ne fark var? TBMM Başkanı tutumu ile sistemi mi tıkıyor? Milletvekili dokunulmazlığının kaldırılması sözleri ne oldu? Dokunulmazlıkların kaldırılmasına AKP niçin karşı?

Konuk:. CHP Konya Milletvekili Atilla KART

Telefon konuğu: Yargıtay Onursal Cumhuriyet Başsavcısı Vural SAVAŞ


Resim
İzle.

Görüntü: XviD 29.00fps
Ses: MPEG Audio Layer 3 44100Hz stereo 192Kbps
Süre: 88 dk. 33 sn.
Boyut: 302 MB
Çözünürlük: 512x384

Şifre
guncelmeydan

GÖRÜNTÜYÜ İNDİR

İlişimler

Parça I
Parça II
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye
 
İletiler: 6735
Kayıt: Pzt Şub 19, 2007 20:56

Şu dizine dön: Manşet

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x