Mansur Yavaş’tan Sağlık Çalışanları için Alkışlanacak Hamle

Genel & Güncel Konular

Mansur Yavaş’tan Sağlık Çalışanları için Alkışlanacak Hamle

İletigönderen İlteriş Kağan » Pzt Nis 06, 2020 19:31

Türkiye’nin Çin Virüsü ile savaşında bütün ülkeye örnek olacak kararlar alan Ankara Büyükşehir Belediyesi, her akşam alkışlanan sağlık çalışanları için alkışlanacak bir adım daha attı. Bugün itibariyle her sabah hastanelerin önlerinde belediye araçlarından sağlık personellerine sıcak çorba ikram edilecek.

Belediye yetkilileri, süreç boyunca Türkiye’nin pandemik hastalıkla mücadelesinde fedakarlıkla mücadele eden sağlık çalışanlarının yanında olacaklarını ifade etti.

Yavaş, daha önce de sağlık çalışanlarının istirahat edebilmesi için bazı hastanelerin çevresinde konteyner inşa etmiş, bazı hastanelere yakın mevkilerde de yurtlar kiralamıştı. ABB, karantina sürecinin ekonomik yükünü sırtlayan vatandaşlara nefes aldırabilmek adına da birçok uygulama gerçekleştiriyor.
Resim
Resim
Kullanıcı küçük betizi
İlteriş Kağan
Üye
Üye
 
İletiler: 237
Kayıt: Cmt Şub 08, 2020 18:53

Re: Mansur Yavaş’tan Sağlık Çalışanları için Alkışlanacak Hamle

İletigönderen Gönül Pınar Atacı » Sal Nis 07, 2020 12:53

Ankara HALKININ 'nın ve bütün ULUSUN sağlığı, huzuru, bağışıklığı ve mutluluğu için kendi öz canını bile vermeye hazır olarak çalışan hepsi de ulu ve kutsal sağlık MELEKLERİNE ve ERKEKLERİNE ve onlara her türlü maddi ve manevi destek ve yardım sunan çok değerli başkan sevgili Mansur YAVAŞ'a ve çalışma arkadaşlarına en yürekten tebrikler, sonsuz teşekkürler, içten sevgiler, derin saygılar, en iyi dilekler ve yeni ve daha da üstün başarılar. Aynen onlar gibi vefakar, özverili ve fedakar eşlerine, çocuklarına, yakınlarına ve tüm öteki sevdiklerine ve sevenlerine ise ebedi sağlık ve esenlik, minnet ve şükran, sabır ve metanet.
Kullanıcı küçük betizi
Gönül Pınar Atacı
Üye
Üye
 
İletiler: 744
Kayıt: Sal Ara 01, 2015 9:02


Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 2 konuk

x