Millimiz için zafer, Hocalı kurbanları için adalet!

Sitemiz hakkında duyurular buradan bildirilecektir..

Millimiz için zafer, Hocalı kurbanları için adalet!

İletigönderen brd » Sal Eki 06, 2009 11:05

Değerli arkadaşımız,

Dünya Kupası 2010 grup elemelerinde 14 Ekim’de Bursa Atatürk Stadyumu’nda oynanacak Türkiye-Ermenistan maçına Ermenistan cumhurbaşkanı, savaş suçlusu Serj Sarkisyan’ın da gelmesi bekleniyor. Dış güçler tarafından bu ziyaret hoşgörü ve iyi niyet jesti gibi nitelendirilse de, bizler, şehitlerimizin kanıyla kutsallaşmış, Osmanlı Devletinin kurulduğu Anadolu topraklarına yüzlerle Türkün, çocuklarımızın, anne ve babalarımızın katili olan birisinin (http://tr.wikipedia.org/wiki/Serj_Sarkisyan) geldiğini UNUTMAMALIYIZ!

Vatansever, insansever vatandaşlarımızı bu ziyarete dinç tepkisini göstermeye davet ediyoruz! Sarkisyan kendisi ve onun batılı destekçileri, onun yaptığı vahşiliklerin yanında kar kalmayacağını, unutulmadığını görmeli ve bunun hesabının sorulacağını bilmeliler! Çocuk katiline, ’sınır kapısını açarsanız maça gelirim’ açıklamalarıyla önümüze şart koşan bir şantajcıya tepkimizi dile getirmek için:

1) Aşağıdaki bannerlerden birini İNDİRİP çıktısını maç günü sinemizde (maçı izlerken kahvede, sokaklarda nerde olursak) TAŞIYALIM!

2) “ARKADAŞINA GÖNDER”i tıklayalım ve maça katılacak arkadaşlarımızı sözkonusu bannerlerin çıktısını maça götürerek kendilerinin sinelerinde taşımalarını, diğer vatandaşlarımız arasında dağıtmalarını ve bu çıktıları kullanarak savaş suçlusunu protesto etmelerini TALEP EDELİM!

3) AŞAĞIDA “MEDYAYA GÖNDER”i tıklayalım ve protestomuzu medyaya ve tüm dünyaya DUYURALIM!

1 DAKIKAMIZI ayıralım, katili tanıyalım, tanıtalım ve sivil protestomuzu her kese iletelim!

http://ozur-dilesin.com/
Kullanıcı küçük betizi
brd
Üye
Üye
 
İletiler: 179
Kayıt: Pzr Eki 28, 2007 23:53

Re: Millimiz için zafer, Hocalı kurbanları için adalet!

İletigönderen orhunefe » Sal Eki 06, 2009 13:19

Umarım Bursa'da bu maça gidecek taraftarlardan bir "açılım" organizasyonu tribünlerde gerçekleşir. Bir slogan bir pankart ne olursa.
Kullanıcı küçük betizi
orhunefe
Üye
Üye
 
İletiler: 452
Kayıt: Sal May 22, 2007 10:51


Şu dizine dön: Duyurular

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x