Milllete silah çekemezsin Yiğit Bulut

Genel & Güncel Konular

Milllete silah çekemezsin Yiğit Bulut

İletigönderen Eshabil Üstündağ » Çrş May 20, 2015 20:30

-

Yazı fot http://s009.radikal.ru/i310/1505/35/0bf246ab41e3.png

Eshabil Üstündağ
adanams@gmail.com

20.5.2015

Not:
Yazının bol fotolusu da vardır dileyen ordan okur. Arzederim. 20.5.2015 /e.ü.

link http://www.turkishnews.com/content/2015 ... git-bulut/

Konu: Tanınan ismiyle "Jöleli," jöle ve basından öğrendiğimiz kadarıyla adının Yiğit Bulut olduğunu bildiğimiz Sayın AKEPE sözcüsünün veya her neyse, Şu haberdeki "tükürük saçan kin dolu konuşması.." :(

http://www.cumhuriyet.com.tr/video/vide ... namaz.html

Sen eleştirilemez biri misin Yiğit?
..halk deyimi (konuyla alâkası yok),
"Beni say, itimi say, itimin kuyruğunu da say!.." :(

(YAVUZ HIRSIZ):

Koca televizyonları tekelinize alın bizim parayla ve millet yerlerde sürünsün, habire seçim otobüslerinden yalan pompalayın (Dün, 19.5.2015 saat 17:00 civivarı, Adana Mrkz. Akepe il binası önündeki kavşakta, içi boş ve üstü full ses sisstemiyle donalı otobüsten şu yalanlar çıkıyordu:

"Unutma, 2002'den önce ekmeği karneyle alıyordun!"
"Umutma, 2002'de memur maaşlarını ödenemiyordu, İMF'ye muhtaçtı ..vs vs.. Ve Müzik eşliğinde, kendi kendine (banttan) "UNUTMA DİYOR TEMPO ŞEKİL..!" Neyse, yalandan kim ölmüş. :(

Akaryakıtın litresinin 1 $ Dolar olduğunu söylemezler.. :(

...Ama 2002'den önce Hırsızlık suçtu? :(
"Kes be, konumuz o mu şimdi!"
Tamam :(

Peki "Boşaltılan karakollar ve PEKAKA'nın konuşlandırılması da dahil mi bu dediklerine, ...ismi Yiğit olan ve çifte silahlı bey?
..Sana mı söyletiyor?

Biz Cumhurbaşkanımızı sizden fazla seviyoruz Size Yedirmeyiz :(

O her daim vatanını koruyan ve kollayan biri :(
(İnşallah yanlış kaset koymamışızdır, Silah dedim de) :)
(video/mp3)

Yerlerde sürünen değerlerimizi ve ülkenin fiili işgalini ve hitama ramak var olduğunu böyle mi kapatıyorsun "ve bir de bilâ hicap 2023 diyorsun"?
(Yani yapılanlar yetmedi, 2023'e kadar, "ki zaten "ikinci yarı diyorlar afişlerinde," İyce Milletin Nnna ko*yun)!.. :(

..Neden devlet sektörleri kapatılıp yüzbinlerce işsiz sokağa döküldü, neden Trakyalı'nın tarlasını haraç mezat Gâvura sattınız, Bankaya boğdurdunuz, Neden Egeli'nin geçim mebbası olan ve hayat memat Zeytin Ağacını kestiniz ve İsrail'in emri üzerine (yerli tohuma gelmeyelim),
Neden onca kamu lojmanlarının (bina) istimlak edip (istimlak edilen şey tekrar istimlak ve akıl kâri!) Ve Yap-Sat'a, yandaşa devrettiniz!
152 Ada'yı baban mı kazandı veya hangi keseden veriyorsunuz)?
Kur'an'dan ayet çıkarmaya,
Bu ülke Nato toprağı ve T.C.'nin kaldırılması, ve daha yüzlerce şeyin ..Bayrakla ayakkabı silme muaftır veya suç aleti sayılmasına gelmedik, Bunları kim yapıyor?..

Nedir bu korku, Kim kimi asıyor, kim kimi indiriyor? Böyle diyerek mazlumlar mı oluşturuyorsunuz ve kendi yarattığınız (ayarttığınız) uyduruk/sanal hasımla ve Bunları söylemek için zemin?
Neden aynı ekranları başkasına tahsis etmiyorsunuz, BABANIZIN MI???

[Bir tarafa PEKAKA'lı, bir tarafa AKEPE'li oturtarak koca gün bunları manırtıyorlar!..] :(

Utanmıyor musunuz bunları söylemeye ve hangi hakla? (Onca seçim hîlesi basında cirit atarken ve Almanya'da kullanılan ve adının imam olduğu söylenen sahte oy vesaire ve Geçtiğimiz seçimlerde EŞ ZAMANLA (yurt sathı) TRAFOLARIN ŞEYİ VE 31 MART 2015'TE, YANİ YÜZ YIL ÖNCE BU ÜLKENİN ELEKTRİĞİNİ KESEN KİMDİ (prova), (ŞEHRİN DEMİYORUM)..?
SİZDE HİÇ KIZARMA YOK MU?
..Gözü dönmüş olan kim, Aynaya bakın plase!!!?? Ayna var mı aynaa!

Not:
Sevgili Yiğit, ..Bizde ne silah var ne kuş lastiği, ne de para pul, yanı baldırı cıplak biri,

Gel o silahları satalım ve fakire fukaraya verelim ..giderini? Ben de üstüne koyacağım emekli maaşından hı, hem de söz!?
Allah'a şükür var, 2007'da bir sitede (haber sit.) mal beyanında bulunmuştum (nazire) işte o yani hatrımda kaldığı kadarıyla,

-Bir yazlık bir kışlık olmak üzere, 2 tane ayakkabı ve 2004 mod.
-Yine bir yazlık bir kışlık olmak üzere, "station, yandan yırtmaçlı, cepleri düğmesi tam, 2 TK elbise.."
-Çeyrek beygirlik,
üzerinde sepetliği zili ve lambası bulunan, İki tekerlekli Bisan marka araba, faal durumda.. (şimdi yok..) :(
Olsun, Allah'a şükür dindar siyasetçilerimiz var.. :(

..Bir de (....) KMde,
temiz kullanılmış (müstāmel) ve "memurdan tabir edilen" menkul var..elarabasi 990

"Dikkat ederseniz Mursi olayından sonra bunlara evham düştü.." :(

"..Tam kendine yapışacak tabirleri Erken Davranıp Karşıya yamıyor; Gözüdönmüş, maması kesilen, daha bilmem neci/si..." :(
Adamın yorganı kalın, her hakkı kendinde görüyor... :(

Şunu da 1-2 sene önce yapmıştım, arada gülüyorum yani şu sarı oğlana... :) (Ben kovuyorum o geliyor) :)

Not:
Sakın bu adamın dediklerini kâl'e almayın, asıl ..şeyin büyüğü ahırda!
..Sorun bu değil,
Bu sadece sorunu perdeleme, yaptıkları..
"Bunu sorun sanarsanız, yeldeğirmeniyle savaşırsınız ve hakiki sorundan uzaklaşırsınız!.." :(

Bu, Sayın Jöleli, ekmeği için çırpınan ve kendine verilen rolü (replik) ifşa/ika eden biri.. :(
Dêdiğimi öğremek için çoklu foto'yu tıklayın aşağıda 2 (iki) :(

Bir de "ekli lingi.."

Sevgiler..

Link: http://www.turkishnews.com/tr/content/2 ... rliyorlar/

AZILI MUHALİFLER..! Çoklu foto..
Kullanıcı küçük betizi
Eshabil Üstündağ
Üye
Üye

İletiler: 168

Şu dizine dön: Genel - Güncel Konular

Kİmler çevrİmİçİ