MİT'in Ergenekon Şeması: CIA, Mossad, MİT, Bahçeli işbirliği

Tartışma Alanı

İletigönderen Panzehir » Cum Şub 13, 2009 10:13

Türk-Kan, sen şimdi beni STV ile yanyana getirdin ya başka ne diyeyim sana. :| O konuda birşey diyemem artık, varsın yanlış anlaşılayım, zaten ben kendimi bildikten sonra bir önemi yok. Fakat senden böyle bir laf vurmanı beklemezdim. :)

Ben Sezer'e işbirlikçi demedim. Sezer'in büyük olasılıkla yönlendirilmiş / kullanılmış olabileceği söyleniyor haberde. Ben de o yoldan çıkarak yorumumu yaptım. Yol yanlış çıkarsa, zaten benim dediklerim de havada kalır. Fakat haber doğru çıkar da biz de senin dediğin zaman diliminde görebilirsek eğer hem çaresizlik hem de cahillik tehlikeli bir durum, hem de Cumhurbaşkanlığı koltuğunda oturan devlet adamı için.

Peki, Kıvrıkoğlu neden kendisine yapılan teklifi reddediyor? Hadi diyelimki yazılmış senaryo içinde olmak istemiyor ve bu yüzden yapılan teklifi reddediyor. Fakat bu durumda da Hilmi Özkök'e yol açmış oluyor, bu da birnevi hata değil midir?

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen Türk-Kan » Cum Şub 13, 2009 10:20

.Mehmet., kinayene kinaye, yanlis anlama :)

Sezer'e isbirlikci dedin demedim :) Kivrikoglu ve Sezer'in red sebepleri yasalara bagliliklarindan da kaynaklanabilir. Zira, Kivrikoglu'nun görev süresini uzatmak icin yeni yasa cikartmak gerekecekti. Kivrikoglu bundan dolayi reddediyor muhtemelen, fakat Özkök'ün yumusak karnini da dile getiriyor.
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen lozan 2005 » Cum Şub 13, 2009 22:29

aksine ULUSAL KANAL diyerekten kendilerinin ulusalcı olduklarını her fırsatta dile getirmeye çalışan kanalın yayınlamış olduğu haberi sayende izleme fırsatı buldum. Buradaki haberde, söylendiği üzere Atasagun, Eymür, Bahçeli .

Sayin Mehmet.

evet ULUSAL KANAL Tabiki Ulusalcidir.

Söyleyeceginide direk söyle.
Ahmet Nejdet Sezer cok büyük hatalar yapdi.Bu Hatalari elesdirmekde Ulusal Kanalin görevi.
Tabiki Sezer politikaci olmadigi icin cok hatalar yapdi.
Evet Erdogan Türkiye Cumghuriyeti Yasalarina göre Muhdar bile secilemez bir kisi iken.Onu Köskde kabul etmesi bile Yanlisdir.

Bu hata degilde neß
Yikilsin Agalik
Yasasin Cumhuriyet
Kullanıcı küçük betizi
lozan 2005
Üye
Üye

İletiler: 716

İletigönderen Panzehir » Cmt Şub 14, 2009 14:29

Sayın lozan 2005, söylemek istediklerimi forum kuralları çerçevesinde istediğim tarzda söylerim. Bu beni bağlar, sizi değil. Yazdıklarımdan neler anladığınız da sizi bağlar, beni değil.

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen lozan 2005 » Cmt Şub 14, 2009 20:59

Sayin Mehmet
Sana form dersi verdigim yok
Ben burada siradan bir üyeyim.
Ulusal Kanala camur atmaya kalkiyorsun ,Atacaksan icinde kalmasin direk at diyorum ve ekliyorum.
Ulusal Kanal ulusalcidir.
Yikilsin Agalik
Yasasin Cumhuriyet
Kullanıcı küçük betizi
lozan 2005
Üye
Üye

İletiler: 716

Re: MİT'in Ergenekon Şeması: CIA, Mossad, MİT, Bahçeli işbirliği

İletigönderen CSI LasVegas » Pzr Ağu 30, 2009 18:44

Orgeneral Huseyin Kivrikoglu Pasa, cok delikanliymis ki, Fetto'yu Turkiye'den kacirtmis,
burada yasamasina izin vermemis.anlasilan amerikali sahte Seyh Fetto Gulen hazretleri;
kuyruk acisi cekmis,onun icin eline gecen ilk firsatta orduyu,ergenekon dumeni ve Amerika
destegiyle yikmaya calisiyor! akli sira oc almak istiyor! Turk ordusu M.O 209'da kurulmus
tur.Fetto gibi dinci bozmalarindan mi korkacak?
Kullanıcı küçük betizi
CSI LasVegas
Üye
Üye

İletiler: 11

Önceki

Şu dizine dön: Devlet ve Siyaset

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 1 konuk

x