Muhtıracısına aşık olan Başbakan

Devşirilmiş gençler

Muhtıracısına aşık olan Başbakan

İletigönderen Ram » Pzr Eki 19, 2008 13:00

Muhtıracısına aşık olan Başbakan *

Nokta Dergisi’nin kapatılmasına varan linç kampanyasına destek verdi, yaranamadı.

Şemdinli Savcısı Ferhat Sarıkaya’nın işinin bitirilmesine göz yumdu, yaranamadı. Sınırötesi operasyonla ilgili muhalefet partilerini azarlayan Paşa’dan yana tavır koydu, yaranamadı. Şansını son olarak da parmağını sallaya sallaya güpegündüz TARAF’a karşı tehditler savuran Genelkurmay Başkanı’na tam destek vererek denedi. Ne fayda ki yine yaranabileceğini sanmıyoruz.

Biz 27 Nisan Muhtırasında, Cumhuriyet Mitinglerinde, 367 saçmalığında, AKP’nin kapatılma davasında, Ergenekon’da, Başörtüsü yasağındad, eşsiz 30 Ağustos resepsiyonlarında, Anayasa değişikliği iptalinde, Yargıtay-Danıştay muhtıralarında ne yaptıysak şimdi de aynısını yapıyoruz. Demokrasiden, yaşamdan, mazlumdan yana tavır alıyoruz.

Zavallı insanların çocuklarının kanı üzerinden siyaset yapan, caka satanların değil, bu çocuklar ölmesin diyenlerin tarafında yer alıyoruz. Mutlak gücün kaynağını keşfetmenin sarhoşluğuna kapılmış Tayyip Erdoğan’a da gelecek seçimlere kadar paşasıyla mutlu günler diliyoruz. Bu arada yeni bir muhtıra yediklerinde ya da partisine kapatma davası açıldığında yine yanında olacağımızı bilmesini istiyoruz. Onu çok sevdiğimizden değil, demokrat olduğumuzdan.

GENÇ SİVİLLER

* Stokholm Sendromundan sonra psikoloji bilimine giren yeni bir kavram

Kaynak:
İm (Kod): Tümünü seç
http://www.gencsiviller.net/haber.php?haber_id=96
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

Şu dizine dön: Genç Siviller

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x