Ne Var Ne Yok? 25.08.07

Serdar Akinan sunuyor, Nihat Genç anlatıyor.

Ne Var Ne Yok? 25.08.07

İletigönderen Türk-Kan » Pzr Ağu 26, 2007 23:33

Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletiler: 6735

İletigönderen Ram » Pzt Ağu 27, 2007 8:04

Türk-Kan, ben de dün kayıt ettim. Demek iki gün önce yayınlanmış. Ellerine sağlık, çok teşekkürler mirim. :)
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!

İletiler: 8167

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ağu 27, 2007 8:31

Ram, ilk kez senden önce mi davranmis oluyorum? :mrgreen: rica ederim mirim :)
Türk Genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir.

Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, "Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır" demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.
Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Panzehir » Pzt Ağu 27, 2007 14:51

Türk-Kan, teşekkürler abla. Dün gece iki parçayı indirmiştim, şimdi üçüncüde. Bu kadar fazla parça olacağını sanmıyordum ama olsun. Sağolasın.

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen Türk-Kan » Pzt Ağu 27, 2007 14:53

Panzehir, ilk denemelerim, daha az parcaya indirmeyi de ögrenicem :oops: ama görüntü kalitesi muhtesem elbette :r rica ederim canim :)

Kullanıcı küçük betizi
Türk-Kan
Kuvva-i Milliye

İletigönderen Panzehir » Pzt Ağu 27, 2007 16:37

Türk-Kan, abla benim için sorun değil nasılsa, olsun. Şuanda da tamamen indirdim, bir iki gün kalmaz izleyeceğim inşallah. Tekrardan teşekkürler. :)

Gün gelir devran döner
Adımıza türküler söylenir bu şehirde!..
...
Kullanıcı küçük betizi
Panzehir
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3483

İletigönderen steg » Pzt Ağu 27, 2007 21:13

cok tesekkürler güzel paylasım olmus :wink:
Kullanıcı küçük betizi
steg
Üye
Üye

İletiler: 10

İletigönderen SuLtanAhmet » Sal Ağu 28, 2007 21:27

Severek ve begeni ile izlerim Nihat Genc'i.Güzel ve yerinde bir paylasım olmus ellerine saglık.
Sen "Dogrusun","Yalanlar"Benle Dolu ! [Burcin Birben]
Kullanıcı küçük betizi
SuLtanAhmet
Üye
Üye

İletiler: 215

İletigönderen HakanAKSAN » Çrş Kas 14, 2007 3:57

Eyvallah sağolasın uğraşına sağlık.
Kullanıcı küçük betizi
HakanAKSAN
Üye
Üye