New Tactics, in Human Rights / Young Civilians

Devşirilmiş gençler

New Tactics, in Human Rights / Young Civilians

İletigönderen Ram » Cmt Oca 10, 2009 4:59

Bir Milyon Dolarlık Atış

Ocak 8, 2009 by Genç Siviller

Gazze’de yaşanan insanlık suçunun baş sorumluları Hüsnü Mübarek, Tzipi Livni, Kral Abdullah ve Ehud Barak’a ilk ayakkabı fırlatacak kişiye bir milyon dolar veriyoruz.

Genç Siviller; Gazze’de yaşanan insanlık suçunun baş sorumluları Mısır Cumhurbaşkanı Hüsnü Mübarek, İsrail Dışişleri Bakanı Tzipi Livni, Sudi Arabasitan Kralı Abdullah ve İsrail Savunma Bakanı Ehud Barak’a ayakkabı fırlatacak kişiye bir milyon dolar vermeyi vaadediyor.

İlk ayakkabıyı, Iraklı gazeteci Muntazır El Zeydi, dünyanın en acımasız savaş aygıtlarını merhametsizce kullanan George Bush’a fırlatmıştı.

Zalimlere, onlar kadar zalimleşmeden verilebilecek bu en güzel cevabı vermişti.

Şimdi sıra diğerlerinde.

Hergün televizyonları başında bebek cesedlerini izlemekten akıl sağlığını kaybetme noktasına gelmiş vicdanlı insanların bu eyleme ihtiyacı var.

Peki biz 1 Milyon Doları nereden bulacağız?

Ayakkabının fırlatılacağı o güzel gün gelmeden aramızda toplayacağız. 3- 5-10-100-1000 demeyin. Bu ödül için ne kadar vaadettiğinizi bize bildirin ve sitemizde yayınlayacağımız iftihar listesinde siz de yerinizi alın.

Mail adresimiz: milliondollarhit@gmail.com

Genç Siviller


Kaynak:
İm (Kod): Tümünü seç
http://milliondollarhit.wordpress.com/
Mevzuubahs olan; millete saltanatını, hâkimiyetini bırakacak mıyız, bırakmayacak mıyız¿? meselesi değildir. Mesele, zaten emrivâki olmuş bir hakikati ifadeden ibarettir. Bu, behemehâl, olacaktır. Burada içtima edenler, Meclis ve herkes meseleyi tabiî görürse, fikrimce muvafık olur. Aksi takdirde, yine hakikat usûlü dairesinde ifade olunacaktır.

Fakat ihtimâl, bazı kafalar kesilecektir!
Kullanıcı küçük betizi
Ram
Zûlme Karşı İsyan!
 
İletiler: 8167
Kayıt: Sal Şub 20, 2007 1:06
Konum: Aç haritaya bak!

Şu dizine dön: Genç Siviller

Kİmler çevrİmİçİ

Bu dizini gezen kullanıcılar: Hiç kayıtlı kullanıcı yok ve 0 konuk

x