Zaman: Prş Mar 28, 2024 20:37

News News of Aklın Yolu

Site map of Aklın Yolu » Dizin : Aklın Yolu

Dilşad YAŞAR sunuyor, Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ ve Prof. Dr. Özcan YENİÇERİ anlatıyor.

aklın yolu 01.06.2010

ümit özdağ ve özcan yeniçerinin sundugu programın bu haftaki konusu israilin vahşi tutumudur. gelecek hafta ise neden türk istihparatının yurt dısı operasyonaları yapamadıgı veya yapamadıgı tartısılacaktır. Link aşagıdadır.

iyi seyirler.

http://x7.to/rctyyg
Read more : aklın yolu 01.06.2010 | Görüntüleme : 1513 | Yanıtlar : 1

Aklın Yolu jenerik müziği

Aklın Yolu programının başlangıç ve bitiminde çalınan jenerik müziğinin adını bilen var mı? Daha önce başka bir yerde daha duymuştum.
Read more : Aklın Yolu jenerik müziği | Görüntüleme : 2152 | Yanıtlar : 1

Aklın Yolu - 22 Mart 09

Dilşad YAŞAR sunuyor, 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı - Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ ve Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi - Prof. Dr. Özcan YENİÇERİ Türkiye'nin dış politikalarını dünyadaki gelişmelerle birlikte yorumluyor.

İZLE

• Görüntü izlenemiyorsa, sayfayı birkaç defa yenileyiniz. Açıldığı halde oynamıyorsa, belli bir süre bekleyiniz.

Read more : Aklın Yolu - 22 Mart 09 | Görüntüleme : 12106 | Yanıtlar : 2

Aklın Yolu - 8 Mart 09

21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı - Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ ve Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi - Prof. Dr. Özcan YENİÇERİ Türkiye'nin dış politikalarını dünyadaki gelişmelerle birlikte yorumluyor.

İZLE

• Görüntü izlenemiyorsa, sayfayı birkaç defa yenileyiniz. Açıldığı halde oynamıyorsa, belli bir süre bekleyiniz.

Şifre
guncelmeydan

İLİŞİM
İndir
Read more : Aklın Yolu - 8 Mart 09 | Görüntüleme : 1524 | Yanıtlar : 0

Aklın Yolu - 1 Mart 09

21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı - Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ ve Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi - Prof. Dr. Özcan YENİÇERİ Türkiye'nin dış politikalarını dünyadaki gelişmelerle birlikte yorumluyor.

İZLE

Şifre
guncelmeydan

İLİŞİM
İndir
Read more : Aklın Yolu - 1 Mart 09 | Görüntüleme : 1471 | Yanıtlar : 0

Aklın Yolu - 22 şubat 09

Dilşad YAŞAR sunuyor, 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı - Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ ve Niğde Üniversitesi Öğretim Üyesi - Prof. Dr. Özcan YENİÇERİ Türkiye'nin dış politikalarını dünyadaki gelişmelerle birlikte yorumluyor.

Izle:

Youtube bölüm 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Indir:
http://keepvid.com/ :wink:
Read more : Aklın Yolu - 22 şubat 09 | Görüntüleme : 1705 | Yanıtlar : 4

Aklın Yolu - 15 şubat 09

Izle:

Indir:
Read more : Aklın Yolu - 15 şubat 09 | Görüntüleme : 1755 | Yanıtlar : 2

Aklın Yolu - 08 şubat 09

Izle:

Youtube bölüm 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Indir:
Read more : Aklın Yolu - 08 şubat 09 | Görüntüleme : 1566 | Yanıtlar : 2

Aklın Yolu - 01 şubat 09

Izle:

Indir:

Parça 1 (200 mb)
Parça 2 (200 mb)
Parça 3 (127 mb)
Read more : Aklın Yolu - 01 şubat 09 | Görüntüleme : 1734 | Yanıtlar : 1

Aklın Yolu - 25 ocak 09

İZLE

Şifre
guncelmeydan

İNDİR

İlişimler
Parça I
Parça II
Read more : Aklın Yolu - 25 ocak 09 | Görüntüleme : 1719 | Yanıtlar : 3

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x