Zaman: Prş Mar 28, 2024 11:30

News News of Arif DOĞU

Site map of Arif DOĞU » Dizin : Arif DOĞU

Ne Mutlu Bana TÜRK'ÜM !...

Yıkıcı ve bölücü etnik milliyetçiliğin yurt dışı destekli hain senaryolarına karşın, kurucu , koruyucu ve kollayıcı Türk Milliyetçiliğinin seçkin evlatları olan Türk MİLLİYETÇİLERİ, Türkçüler;
Tarihin derinliklerinde dün olduğu gibi bugün de "milli benliklerinden aldıkları güçle"
“Devlet Kuran” iradesinin yanı sıra, “Devleti Yaşatan” fonksiyonunun gereğini en güçlü şekilde yerine getirmeye devam edeceğinden hiç kimsenin şüphesinin olmamasını
bu vesile ile bir kez daha ilan etmek istiyorum.

Genelde "Küreselleşen uluslar arası sermayenin" ,
Yerelde “mikro milliyetçiliği” kullanarak emperyalist ...
Read more : Ne Mutlu Bana TÜRK'ÜM !... | Görüntüleme : 1632 | Yanıtlar : 0

Gazeteyi okudu, kafasına sıktı!

Değerli Dostlar,

Bugün, yakından tanımak onuruna sahip olduğum değerli bir KAHRAMAN VATAN EVLADI ŞEREF MADALYALI BİR KOMUTANIMIZI kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim.
Yazacak ve söyeyecek çok şey var ama giden gittiği ile,kalan kaldığı ile yapan yaptığı ile kalıyor...
İŞBİRLİKÇİ SATILMIŞ MEDYA ..SIR DİYOR..
NE SIR RI? ŞEREFSİZLER..
Kelimenin tam anlamı ile
MEDYA LİNÇİ...
F TİPİ YARGISIZ İNFAZ...
Her nasılsa KÜRTLERİN AVRUPADA EN YOĞUN VE ETKİN OLDUĞU bir ülkede sözde kaçak, sözda PKK itirafçısı hain birisinin elini ...
Read more : Gazeteyi okudu, kafasına sıktı! | Görüntüleme : 3864 | Yanıtlar : 23

SARIZEYBEK

Değerli Dostlar,

Efsane Komutan Sn.Sarızeybek 26.Aralık.208 günlü "Siyaset Meydanı"nda USAK ( S harfi Ş de olabilir..yakışır!.) Başkanı Sedat LAÇİNER ve AKP Kürt sözcüsü M.METİNERin balonlarını birer birer patlattı.

Kürt sözcüsü olan şahsın geçmişini ve bugününü yakından takip ettiğimiz için BARZANİDEN DAHA BARZAN, TALABANİDEN daha TALA(i)BAN olmasına şaşırmadık.
Asıl süpriz Laçinerden geldi..

Ne olduğunu, USAKın nasıl kurulup UŞAK halinde geldiğini adım adım izliyoruz. Bizim için süpriz olan kısmı;
Büyük bir öfke ve gerimli bir yüz ifadesi ...
Read more : SARIZEYBEK | Görüntüleme : 2536 | Yanıtlar : 6

Ocak 2008 Erhan GÖKSEL öngörüsü ve sonuç

DR.ERHAN GÖKSEL YORUMLUYOR
--------------------------------------------------------------------------------
Ebubekir Gülüm, Stratejist Erhan Göksel'le küresel krizi konuştu...
BAŞBAKAN KRİZİ GİZLİYOR

Erhan Göksel: Başbakan krizi gizliyor.
Erhan Göksel,bir kriz dalgası halinde bunun Türkiye’ye tsunami olarak yansıyacağı uyarısında bulunarak, “Çünkü bu ülke üretmiyor. Yılbaşından bu yana İMKB satışlardan 13 milyar dolar değer kaybetti. Borsadaki hisse rakamlarından hesaplarsanız, şirketlerin değeri 55 milyar dolar küçüldü. Bir laf vardır: “ABD nezle olursa Türkiye zatürre olur” diye. Çok acıdır. Öyle bir sürece gidiliyor” diye konuştu.

İki ...
Read more : Ocak 2008 Erhan GÖKSEL öngörüsü ve sonuç | Görüntüleme : 3106 | Yanıtlar : 6

PKK'ya darbe filan vurulmamış!

PKK'YA DARBE FİLAN VURULMAMIŞ !

6 Ekim 2008 13:49
Sansasyonel çıkışları ile tanınan stratejist Erhan Göksel'den tartışma yaratacak sözler. Beklenmedik çıkışları ile ezber bozan Göksel, bir haber sitesine yine çok tartışılacak açıklamalar yaptı. İşte Göksel'in bomba gibi açıklamaları...
TALAT ATİLLA & ERSİN TOKGÖZ'ün röportajı...

'Her şeyi önceden gören adam'dan eski Genelkurmay Başkanı'na eşi görülmemiş eleştiri

Terör örgütünün son saldırılarının ABD ve diğer bölge güçleri tarafından bilindiğini ve özellikle Türkiye'ye iletilmediğini iddia eden Erhan Göksel, hain ...
Read more : PKK'ya darbe filan vurulmamış! | Görüntüleme : 2599 | Yanıtlar : 3

Siz Ne Zannettiniz !...

Acele Edin ve Def'olup Gidin..

...'Oturumunuzu sonlandırmaya geldim, meclisi yaptığınız her icraat
ile kirletmenize ve şerefsizleştirmenize artık kalıcı bir son vermeye
geldim, siz ki fitneci, fesatçı, meclis üyeleri, siz ki iyi bir
hükümet olmak dışındaki her şey!!

Kiralık sefil yaratıklar, zavallılar, ülkenizi en küçük şahsi çıkar
adına satılığa çıkaranlar,
Judas gibi birkaç kuruş için Tanrı'ya ihanet edenler,
İçinizde bir parça da olsun erdem kalmadı mı?

Bir parça vicdan da mı yok?
Atım kadar bile dindar ...
Read more : Siz Ne Zannettiniz !... | Görüntüleme : 2315 | Yanıtlar : 1

Ekümenik Patrik Bartelemosu tanıyan amerikan kanunu

EKUMENIK PATRIK BARTELEMOSU TANIYAN AMERIKAN KANUNU
September 2nd, 2008 · No Comments

http://www.leginfo.ca.gov/cgi-bin/postq ... type=email

Degerli arkadaslar.

Yukaridaki linkte gorulecegi gibi California lawmakers 30 Agustosta Patrikahane ile igili resolutionu gecirdi. Meclis baskani gecirmemek icin caba gosterecegini bana soylemesine ragmen meclise getirtip oylattirdi.

Karahan Mete

Bu duruma onceki emaillerimde dikkat cektigim halde TC hukumeti ve kuruluslari dahil kimse karsi cikmadi (kilini bile kipirdatmadi) . Rumlarin ve kilisenin baskisi resolutinonun gecmesini ...
Read more : Ekümenik Patrik Bartelemosu tanıyan amerikan kanunu | Görüntüleme : 2219 | Yanıtlar : 0

Tüccar ve Soytarı Orhan Pamuk Gene Başladı

TUCCAR VE SOYTARI PAMUK GENE BASLADI - BIR NOBEL ODULU DAHA PACAVRA BIR KITABA SIYASI SEBEBLERLE VERILEBILIRMI ?
...
Yahudi tüccarı taktiği
Orhan Pamuk, harekete geçti. O. Pamuk, yeni kitabının reklamını yapmak için yine sağa sola sataştı.

Hakaret üzerinden pazarlama
“Türkiye’de 1 milyon Ermeni, 30 bin Kürt öldürüldü” diyerek Nobel ve para ödülü kazanan Orhan Pamuk, yeni kitabının reklamını yapmak için ulusal hassasiyetlere sahip çevrelere saldırmaya başladı. Alman Der Spiegel dergisine konuşan O.Pamuk, AB karşıtı ...
Read more : Tüccar ve Soytarı Orhan Pamuk Gene Başladı | Görüntüleme : 3161 | Yanıtlar : 13

Gürcistan’ın Gül Devrimi ile Kıbrıs’taki Yeşil Devrim Bağı

Gürcistan’ın Gül Devrimi ile Kıbrıs’taki Yeşil Devrim’in Bağlantısı
August 15th, 2008 · No Comments

Emete GÖZÜGÜZELLİ CİVAN

ayse@aysekocaturk.com

Gürcistan’da 2004 yılında Miheil Saakaşvili Gül Devrimi ile iktidara gelmesi 2003 yılında ve onun öncesinde örgütlendirilen sivil toplum hareketlerinin etkin faaliyetleri neticesinde gerçekleşti. Saakaşvili Amerika’nın desteği ile iktidara getirildi. Medya ve sivil Toplum örgütlerinin sokak eylemleri sonucunda önceki Cumhurbaşkanı olan Eduard Şawardnadze’nin görevinden ayrılmak zorunda kalması ile sonuçlandı. Bu sivil devrime Gül ...
Read more : Gürcistan’ın Gül Devrimi ile Kıbrıs’taki Yeşil Devrim Bağı | Görüntüleme : 3004 | Yanıtlar : 6

Postmodern Jitem

Değerli Dostlar,
Ülkemizin Bölünmez Bütünlüğünün teminatı olan güvenlikgüçlerimizin kontr-terör startejisi üretme ve uygulamada en başarılı versiyonu olan JİTEM üzerine oyun oynamaya devam ediliyor.
Amaç,
Bu ve buna benzer mili güvenlik ve teröröle mücadele yapılanmalarını ajite ve sabote ederek psikolojik savaş oyunları ile pasifize etmektir.
Nitekim gelinen noktada mesela;
MİT mensubu olma adeta bir suç ve hakaret unsuru olma haline gelmiştir.
Keza 1990 lı yıllarda PKKya karşı verilen mücadele en büyük başarıyı elde eden yapılanmaların başında ...
Read more : Postmodern Jitem | Görüntüleme : 1036 | Yanıtlar : 2

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x