Zaman: Cum Mar 29, 2024 3:09

News News of Belgesel Filmler

Site map of Belgesel Filmler » Dizin : Belgesel Filmler

Belgeseller buraya

İstanbul Mabedleri | 294MB | MKV | Tek Link

İstanbul Mabedleri
Resim
By daylight44 at 2011-01-16
İnsanlık tarihinin en eski yerleşim yerlerinden biri olan İstanbul, içinde barındırdığı zengin inanç ve düşünce mozayiği sayesinde her zaman bir ilgi odağı olmuştur. Her türlü din, inanış ve düşünceye ait izleri taşıyan bu şehrin mabedleri...

Ayasofya Camii, Süleymaniye Camii, Sultanahmet Camii, Fatih Camii, Beyazıt Camii, Eyüp Sultan Camii, Yeni Camii, Dolmabahçe Camii, Ortaköy Camii, Sultan Selim Camii, Rüstem Paşa Camii, Yıldız Camii, Şehzade Camii, Mihrimah Camii, Kariye Camii, ...
Read more : İstanbul Mabedleri | 294MB | MKV | Tek Link | Görüntüleme : 792 | Yanıtlar : 0

Kanuni Sultan Süleyman Belgeseli | 317MB

Kanuni Sultan Süleyman Belgeseli
Resim
By daylight44 at 2011-01-02

LİNK
http://hotfile.com/dl/108872577/aa52c8b ... r.avi.html
Read more : Kanuni Sultan Süleyman Belgeseli | 317MB | Görüntüleme : 798 | Yanıtlar : 0

Son Osmanlılar (Ciner Özendirmesi)

Herhangi bir tarihi elinize aldığınız zaman, onun -gerçeğe uygun olup olmadığına güven duymak için- dayandığı kaynak ve belgeleri araştırılır. Bizim şimdiye kadar doğru bir millî tarihe sahip olamayışımızın sebebi tarihlerimizin, gerçek okuyucuların belgelere dayanmaktan ziyade ya birtakım meddahların veya birtakım kendini beğenmişlerin gerçek ve mantıktan uzak sözlerinden başka kaynak bulamamak talihsizliğidir.

Mustafa Kemâl ATATÜRK
Read more : Son Osmanlılar (Ciner Özendirmesi) | Görüntüleme : 700 | Yanıtlar : 0

Tayyip Uyan !

www.myvideo.de Video from : www.myvideo.de
Read more : Tayyip Uyan ! | Görüntüleme : 879 | Yanıtlar : 0

uyan amerika belgesel filmi arıyorum

uyan amerika belgesel filmi arıyorum
Read more : uyan amerika belgesel filmi arıyorum | Görüntüleme : 1947 | Yanıtlar : 2

Lumumba adlı filimi arıyorum

Lumumba adlı filimi arıyorum
Read more : Lumumba adlı filimi arıyorum | Görüntüleme : 1014 | Yanıtlar : 2

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x