Zaman: Prş Mar 28, 2024 12:53

News News of Bilim ve Toplum

Site map of Bilim ve Toplum » Dizin : Bilim ve Toplum

Prof. Dr. Kürşat Yıldız ve Prof. Dr. Şadi Yenen’in birlikte sundukları programda Türkiye’nin Bilim gündemi ve bu gündem içinde öne çıkan konular işleniyor

Bilim ve Toplum 8 Kasım 2008 / Doç. Dr. Nevzat ALKAN

Prof. Dr. Kürşat Yıldız ve Prof. Dr. Şadi Yenen’in birlikte sundukları programda Türkiye’nin Bilim gündemi ve bu gündem içinde öne çıkan konular işleniyor.

Üniversiteler, yükseköğretim ile ilgili gelişme ve haberler, bilimsel yayınlar, bilimsel çalışmalar, kongreler, Dünyada ve ülkemizde bir hafta boyunca bilim ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ile gelecek haftanın bilimsel olayları aktarılıyor.

Prof. Dr. Kürşat Yıldız Kocaeli Üniversitesinde, Prof. Dr. Şadi Yenen ise İstanbul Tıp Fakültesinde öğretim üyesi.

İki bilim insanımız 14 yıldır her ...
Read more : Bilim ve Toplum 8 Kasım 2008 / Doç. Dr. Nevzat ALKAN | Görüntüleme : 2059 | Yanıtlar : 4

Bilim ve Toplum - 30 Mart 2008 / Tolga YARMAN

Prof. Dr. Kürşat Yıldız ve Prof. Dr. Şadi Yenen’in birlikte sundukları programda Türkiye’nin Bilim gündemi ve bu gündem içinde öne çıkan konular işleniyor.

Üniversiteler, yükseköğretim ile ilgili gelişme ve haberler, bilimsel yayınlar, bilimsel çalışmalar, kongreler, Dünyada ve ülkemizde bir hafta boyunca bilim ve teknoloji alanında yaşanan gelişmeler ile gelecek haftanın bilimsel olayları aktarılıyor.

Prof. Dr. Kürşat Yıldız Kocaeli Üniversitesinde, Prof. Dr. Şadi Yenen ise İstanbul Tıp Fakültesinde öğretim üyesi.

Read more : Bilim ve Toplum - 30 Mart 2008 / Tolga YARMAN | Görüntüleme : 2007 | Yanıtlar : 5

Bilim ve Toplum - 10 Şubat 2008

Read more : Bilim ve Toplum - 10 Şubat 2008 | Görüntüleme : 1790 | Yanıtlar : 0

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x