Zaman: Prş Mar 28, 2024 21:07

News News of Çokluortam Paylaşımları | Strateji

Site map of Çokluortam Paylaşımları | Strateji » Dizin : Çokluortam Paylaşımları | Strateji

Video, ses kaydı ve resim formatında belge niteliği taşıyan çokluortam öğelerini bu bölümde paylaşabilirsiniz.

Stratejik Analiz - 6 Şubat 09 / İsa GÖK

.
TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, CHP Mersin Milletvekili Av. İsa GÖK cevaplıyor.

>> İndir < ...
Read more : Stratejik Analiz - 6 Şubat 09 / İsa GÖK | Görüntüleme : 1393 | Yanıtlar : 0

Stratejik Analiz - 2 Ocak 09 / Turgut ÖZAKMAN

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, Tiyatrocu / Yazar - Turgut ÖZAKMAN cevaplıyor.

http://img103.imageshack.us/img103/8674/sanaliz2occl2.jpg

İZLE

Şifre
guncelmeydan

İNDİR

İlişimler
Parça I
Parça II

• Şifreyi girerken, kopyalayapıştır yapmadan elden giriniz.
  • Görüntü, şifreyi girdikten sonra çalışmıyorsa, sayfayı yenileyiniz.
Read more : Stratejik Analiz - 2 Ocak 09 / Turgut ÖZAKMAN | Görüntüleme : 1913 | Yanıtlar : 1

Stratejik Analiz 26 Aralık 08 / Prof. Dr. Nadim MACİT

.
TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, Hitit Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi Öğretim Üyesi ve TUSAM Danışmanı Prof. Dr. Nadim MACİT cevaplıyor.

>> İndir < ...
Read more : Stratejik Analiz 26 Aralık 08 / Prof. Dr. Nadim MACİT | Görüntüleme : 1507 | Yanıtlar : 0

Stratejik Analiz 06.12.08 / Prof. Dr. Mustafa KAFALI

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, Bilim adamı, tarihçi, Türk dünyasının "ak sakallı"larından
Prof. Dr. Mustafa KAFALI
cevaplıyor.

>> İndir < ...
Read more : Stratejik Analiz 06.12.08 / Prof. Dr. Mustafa KAFALI | Görüntüleme : 2552 | Yanıtlar : 0

Stratejik Analiz 15.11.08 / Prof. Dr. Ünsal YAVUZ

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, Başkent Üniversitesi ATAMER Müdürü Prof. Dr. Ünsal YAVUZ cevaplıyor.

>> İndir < ...
Read more : Stratejik Analiz 15.11.08 / Prof. Dr. Ünsal YAVUZ | Görüntüleme : 1692 | Yanıtlar : 1

Stratejik Analiz 7 Kasım 08 / Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, 21. Yüzyıl Türkiye Enstitüsü Başkanı Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ cevaplıyor.

>> İndir < ...
Read more : Stratejik Analiz 7 Kasım 08 / Prof. Dr. Ümit ÖZDAĞ | Görüntüleme : 1783 | Yanıtlar : 1

Stratejik Analiz - 08 Ağustos 08 / Prof. Dr. Oğuz OYAN

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, CHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Oğuz Oyan cevaplıyor.

Read more : Stratejik Analiz - 08 Ağustos 08 / Prof. Dr. Oğuz OYAN | Görüntüleme : 1434 | Yanıtlar : 0

Stratejik Analiz - 30 Mayıs 08 / Prof. Dr. Oğuz OYAN

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, Prof. Dr. Oğuz Oyan cevaplıyor.

Görüntü: XviD 25.00fps
Süre: 41 dakika
Dosya Boyutu: 142 MB
Çözünürlük: 512x384

Resim

indirmek için tıkla:
:arrow:

Stratejik Analiz - 30 Mayıs 08 (Bölüm 1)

Stratejik Analiz - 30 Mayıs 08 (Bölüm 2)

Rar - Şifresi: guncelmeydan

Read more : Stratejik Analiz - 30 Mayıs 08 / Prof. Dr. Oğuz OYAN | Görüntüleme : 1640 | Yanıtlar : 0

Stratejik Analiz - 9 Mayıs 08 / Turhan ÇÖMEZ

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, 22. Dönem Balıkesir Milletvekili - Op. Dr. Turhan ÇÖMEZ cevaplıyor.
Read more : Stratejik Analiz - 9 Mayıs 08 / Turhan ÇÖMEZ | Görüntüleme : 1778 | Yanıtlar : 1

Stratejik Analiz - 14 Mart / Turgut ÖZAKMAN (Çanakkale)

TUSAM Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Ali KÜLEBİ soruyor, Tiyatrocu / Yazar - Turgut ÖZAKMAN cevaplıyor.

http://img524.imageshack.us/img524/6560/31935054ye1.jpg

İzle
Görüntü için MansurŞah arkadaşımıza teşekkür ederiz.

Görüntü: DIVX 29.97fps 864Kbps
Ses: MPEG Audio Layer 3 48000Hz stereo 64Kbps
Süre: 44 dk. 46 sn.
Boyut: 301 MB
Çözünürlük: 528x400

Şifre
guncelmeydan

İndir

Linkler
Parça I
Parça II
Parça III
Read more : Stratejik Analiz - 14 Mart / Turgut ÖZAKMAN (Çanakkale) | Görüntüleme : 13746 | Yanıtlar : 12

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x