Zaman: Sal Nis 16, 2024 7:42

News News of Duyurular

Site map of Duyurular » Dizin : Duyurular

Sitemiz hakkında duyurular buradan bildirilecektir..

İTÜ - Kamuoyu Duyurusu

İTÜ KAMUOYUNA

Kurulduğu günden bu yana ‘Tükçe Bilimin’ gelişmesine öncü olan ve bu öncülüğü Cumhuriyet döneminde daha da önem kazanan İstanbul Teknik Üniversitesi, yeni alınan bir kararla eğitim dilini tümüyle İngilizce’ye geçirmeye hazırlanıyor.
Dünya üniversitesinin gereği olarak gösterilen ve hiçbir alt yapı çalışması yapılmadan, alelacele İTÜ Senatosu’nda 22 evet oyuyla kabul edilen bu karar, Tükçe bilime ve İstanbul Teknik Üniversitesi’nin misyonuna açıkça zarar verecektir.

İTÜ Öğrenci Konseyi ve Arıyorum İTÜ Gazetesi olarak bu kararı Türkiye’ye, ...
Read more : İTÜ - Kamuoyu Duyurusu | Görüntüleme : 2238 | Yanıtlar : 11

Çanakkale Gezisi

Arkadaşlar kusura bakmayın bilmiyorum bu konu için burası uygunmu ama diğer yerlere giremiyorum 106 mesaja sahip olmam gerekiyormuş :) bende daha yeni üye olduğumdan mecbur buraya yazıyorum.Artık görevliler gerekli yere taşır veya yaptığım yanlışsa mesajı silebilir. Hepar ''Hak ve Eşitlik Partisi'' Bakırköy teşkilatı önümüzdeki günlerde yani 27 mart cuma akşamı yola çıkmak üzere Çanakkale gezisi düzenliyor.Bende gençlik kolu olarak bu sitedeki kardeşlerimize haber vermek istedim.Detaylı bilgiyi aşağıdaki ...
Read more : Çanakkale Gezisi | Görüntüleme : 1541 | Yanıtlar : 0

Uzaklaştırılan Üyeler

Bu konu, uzaklaştırılan üyelerin ne kadar süreyle uzaklaştırıldıkları hakkında bilgi sahibi olmaları için açılmıştır.
Read more : Uzaklaştırılan Üyeler | Görüntüleme : 2126 | Yanıtlar : 10

Cumhuriyet Gazetesi ve Toplumsal Haber Sitesinin Yanındayız

Cumhuriyet Gazetesi ve Toplumsal Haber Sitesinin Yanındayız

Cumhuriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Mustafa BALBAY ve Toplumsal Haber (www.toplumsalhaber.com) genel ağ sitesi yazarı Neriman AYDIN'ın tutuklamasına, "Ergenekon Davası" adı altında yapılan tüm hukuksuzluklara karşı olduğumuz gibi karşıyız.

Mustafa BALBAY'ın karşsına savcılar tarafından konulan, "Ahmet Necdet SEZER Belgesi" adlı ve ancak hayâl dünyasında bir örgütlü suç davasına delil olarak sunulabilecek, Ankara Rüzgârı adlı izlencenin takipçisi bir seyirci tarafından posta yoluyla gönderilen ünlü isim listesi ile benzeri olağan fakat ...
Read more : Cumhuriyet Gazetesi ve Toplumsal Haber Sitesinin Yanındayız | Görüntüleme : 1941 | Yanıtlar : 1

Yaşar Nuri ÖZTÜRK ve Nadim MACİT ART'de!

Yaşar Nuri ÖZTÜRK ve Nadim MACİT ART'de! Akabinde Güncel Meydan'da...
Read more : Yaşar Nuri ÖZTÜRK ve Nadim MACİT ART'de! | Görüntüleme : 2209 | Yanıtlar : 9

Erdal SARIZEYBEK Konferansına Davet (İstanbul-Maltepe)

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ

MALTEPE ŞUBESİ

K O N F E R A N S

E.ALBAY

ERDAL SARIZEYBEK

‘‘TÜRKİYE VE TERÖR’’

Yer : MAKSEV (Yalı Mah. Rıhtım Cad. No:10 MALTEPE/İSTANBUL)

Tarih : 08 Şubat 2009 Pazar

Saat : 14:30

İrtibat : (0216) 305-89-90

(Katılım ücretsizdir.)

Dursun Ali TORAMAN

Şube Başkanı
Read more : Erdal SARIZEYBEK Konferansına Davet (İstanbul-Maltepe) | Görüntüleme : 1565 | Yanıtlar : 0

Banu AVAR ART'de!

Banu AVAR ART'de! Akabinde Güncel Meydan'da...

25 Şubat 2009

"Banu AVAR'la Dünya Düzeni" Avrasya Televizyonu'nda 25 Şubat 2009'da ve her Çarşamba 21:45'de... Süresi 30 dakika... (Tekrarı Pazar 20:00'da)

(Bu kez son derece sıkışık koşullar altında olduğumuzdan bir sponsor bulana kadar, sınırlar arasında çekimler yapamayacağız. Ama masa başında da olsa bilgilendirici belgesellerle sizlerle buluşacağız.)

Her Çarşamba, Dünya Düzeni'nde, çeşitli ülkelerin ve Türkiye tarihinin kavşak noktalarına mercek tutmaya çalışacak; zâlimlerden, mazlumlardan ve direnenlerden söz ...
Read more : Banu AVAR ART'de! | Görüntüleme : 4276 | Yanıtlar : 21

İsrail ABD ni al Defol!

http://www.facebook.com/home.php#/group ... 4183748167 Arkadaşlar Facebook taki grupların ne kadar yararı var bilmiyorum. Ancak asıl sorun Bagımsızlık sorunu.Bu Hükümet Emperyalist güçlere hizmet eden İşgalci bir Hükümettir. Seçimle gelmiş olması görüntüdür bunu hepimiz biliyoruz. Ben düşüncemi kısaca belirttim grupta. Siyaseti yönlendirebilecek tek güç Halkın kendisidir. Katılıp geliştirmek isterseniz buyrun.
Read more : İsrail ABD ni al Defol! | Görüntüleme : 1467 | Yanıtlar : 0

SARIZEYBEK'in Yeni Yıl İletisi

BU UMUT BİZİM

Allah’tan umut bizi hiç terk etmiyor, yoksa nasıl katlanacak bu can bunca zorluğa, eziyete, bunca sıkıntıya. Umut deyip geçmeyin, bizi ayakta tutuyor, bize yaşama ve dayanma gücü veriyor, bizi yaşatıyor…

İşler iyiye gitmiyor, biliyoruz ama yarından umudumuz var, “gün güneşli doğar belki” deyip sıkıntıyla yatağa giriyor ama umutla uyuyoruz. İşler hiç iyi gitmiyor farkındayız ama “inşallah düzelir” deyip inancımıza sarılıp yatıyoruz, umut ediyoruz. İşler iyiye gitmeyi bırakın kötü yola adım atmış bile, ...
Read more : SARIZEYBEK'in Yeni Yıl İletisi | Görüntüleme : 1563 | Yanıtlar : 1

SARIZEYBEK'in Konferansları (Aralık-Ocak-Şubat)

Erdal SARIZEYBEK'in Konferansları (Aralık-Ocak-Şubat)

Tasımlama

1. 18 Aralık Gazi Üni. Öğc. Topluluğunca düzenlenen toplantıda,
  2. 20 Aralık Cumartesi Çorum Sungurlu Yörük Türkmenler Derneğinde,
  3. 26-27 Aralık Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi ile sivil toplum örgütlerinin Isparta’da ortaklaşa düzenledikleri toplantıda,
  4. 28 Aralık Tarsus sivil toplum örgütlerinin düzenlediği toplantıda,
  5. 3 Ocak Aydın/Söke ADD ve diğer sivil toplum örgütlerinin düzenlediği toplantıda,
  6. 4 Ocak Paz Saat 11.00-15.30 Yer: Hasan Sağlam Öğretmenevi - ...
Read more : SARIZEYBEK'in Konferansları (Aralık-Ocak-Şubat) | Görüntüleme : 1959 | Yanıtlar : 3

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147910 ileti • Toplam 45541 başlık • Toplam 24810 üye

x