Zaman: Cum Mar 29, 2024 1:16

News News of Erdal SARIZEYBEK

Site map of Erdal SARIZEYBEK » Dizin : Erdal SARIZEYBEK

Emekli Jandarma Albay - Yazar

Bu AKP'nin de, Bu PKK'nın da Siyasetini Bir Daha Ayağa Kalkmamak Üzere Tarihten Sileceğiz / Erdal SARIZEYBEK

BU AKP'NİN DE, BU PKK'NIN DA SİYASETİNİ BİR DAHA AYAĞA KALKMAMAK ÜZERE TARİHTEN SİLECEĞİZ.

Bir şey yapmalı diyorsanız eğer, şimdi yapınız, iş işten geçmeden, bu ağır sorumluluğun bedelini çocuklarımız ödemek zorunda kalmadan şimdi yapınız ve bizi sizle, halkımızla buluşturunuz, gün işte bugündür!

Değneksiz köy sandılar Anadolu’yu; birer birer evlatlarımızı vuruyorlar, gidenimiz bir daha dönmüyor.

Anadolu’yu sahipsiz sandı bu alçaklar; köy basıyorlar, ilçe basıyorlar, karakola saldırıyorlar, bomba atıyorlar, mayın döşüyorlar, yolgeçen hanı sandı bu hainler, kirletiyorlar ...

Milliyetçi Hareket Millî Mücadelenin Neresinde? / Erdal SARIZEYBEK

Milliyetçi Hareket Millî Mücadelenin Neresinde?

Dün tarihimiz ve tarihimize iz bırakanlar, bugün biz ve yarın çocuklarımız nasıl yaşayacak, nasıl bir ülkede yaşayacak, varlığını ne kadar sürdürecek, bunu hiç düşündünüz mü?

Bir ülkede milli bir mücadele yapılabilmesi için, önce anayasa ile teminat altına alınmış olan “ülkemizin milletiyle bölünmez bütünlüğü” ile “milli hudutlarımızın” fiilen tehlikeye düşmüş olması gerekir. Peki, daha ne olsun; Şemdinli’de 19 gün boyunca silahlı çatışma oldu, vatanımızı parçalamak siyasi hedefi olan bir örgütle silahlı ...
Read more : Milliyetçi Hareket Millî Mücadelenin Neresinde? / Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 883 | Yanıtlar : 0

Afyon Şehitlerimizin Düşündürdükleri! / Erdal SARIZEYBEK

Biz Türk Milleti, tarihte olduğu gibi bugün de yarın da hep kahraman askerlerimizin yanında olacağız!

Önce size 1992'deki terör durumunu anlatmalıyım; 91 Körfez savaşında Irak kuzeyi Barzani bölgesinde oluşturulan güvenli bölge PKK'ya yaramış ve sayıları 20 bini aşkın silahlı bir güç haline getirilmişti. PKK bile bu duruma şaşkındı; Özal'ın iç ve dış siyaseti sonucu kendisine sunulan bu güç karşısında şımarmış devletimize kafa tutmaya başlamıştı. Botan-Behdinan(ŞEMDİNLİ ÜÇGENİ) sözde savaş hükümeti kurmak hayaliyle sınır boylarındaki karakollarımıza ...
Read more : Afyon Şehitlerimizin Düşündürdükleri! / Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 1992 | Yanıtlar : 0

MHP Merkez Yönetimi Kime Hizmet Ediyor / Erdal SARIZEYBEK

MHP Merkez Yönetimi Kime Hizmet Ediyor

Sorum açık ve nettir, bu soruyu sormak da hakkımızdır. Neden mi, anlatayım...

Ankara merkez MHP yönetiminde kim olduğunu bilmediklerimiz Anadolu ve Avrupa’ya telefon açıyorlar ve konferanslarımızı tek tek iptal ettiriyorlar, niye?

MHP Merkez Yönetimi açsın izlesin TV ve konferans videolarımızı, çizgimiz nedir görsün,
görsün ve bizim mertçe ortaya koyduğumuz açık tavrı kendileri de koyabiliyorsa eğer, çıksın meydanlara bizim yerimize anlatsın, alkışlarız!

MHP Merkez Yönetimi, son iki yılda tek başımıza ...
Read more : MHP Merkez Yönetimi Kime Hizmet Ediyor / Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 1380 | Yanıtlar : 0

Kimse Kabadayılık Yapmasın! / Erdal SARIZEYBEK

KİMSE KABADAYILIK YAPMASIN!

Kıymetli okurlar, hak, hukuk, adalet, demokrasi, insan hakları diyerek gözlerimizin önünde yapılan bu siyasi operasyonları kimse görmezden gelemez.

Bu sözler bize ait değil, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’a ait. İstanbul’da yürütülen kod adı Ergenekon soruşturması kapsamında 22 ay tutukluluktan sonra tahliye edilen Türk Metal Sendikası eski Başkanı Mustafa Özbek’e karşı söylenmiş sözlerdir bunlar. Arınç’ın açıklaması aynen şudur:

(http://www.radikal.com.tr/Radikal.aspx? ... 7&Rdkref=1)

“Bir insan 22 ay sonra tahliye olmuş( ...
Read more : Kimse Kabadayılık Yapmasın! / Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 1001 | Yanıtlar : 0

Bu Sesi İşitin ve Ne Yapacaksınız Şimdi Yapın, Yarın Değil! / Erdal SARIZEYBEK

BU SESİ İŞİTİN VE NE YAPACAKSINIZ ŞİMDİ YAPIN, YARIN DEĞİL!

Bizim çıkış noktamız halkımızdır, en büyük gücümüz de halkımızdır.

80 ve 90’lı yıllarda biz teröristin ne olduğunu, kim olduğunu, nereden geldiğini, nereye gittiğini, nasıl ve kim yetiştirdiğini bilmiyorduk, kimse anlatmadı bize. Hep dağlarda terörist kovaladık durduk, bu uğurda şehit düştük, aman demedik, dilemedik, ne olduğunu bilmediğimiz adı terörist olan canileri yok edebilmek için bir ömür verdik biz. Ama şimdi dönüp bakıyoruz geriye, hala dağlarda terörist ...

Şemdinli'de Şehit Düşen Üsteğmenimizin Katilini Açıklıyorum / Erdal SARIZEYBEK

ŞEMDİNLİ'DE ŞEHİT DÜŞEN ÜSTEĞMENİMİZİN KATİLİNİ AÇIKLIYORUM

Hükümet de olsa bu örgütle işbirliği yapmak anayasal suçtur

Şehit haberi verip geçiyorlar, katiller kim soran yok. Kim bu katiller, nerden geliyor, ülkemizi yönetenler hiç merak etmez mi bunu, gökten inmiyor ya bu katiller, elbet bir yerlerden geliyor, peki nereden?

İşte bizi şehit eden, daha bugün Şemdinli Yeşilova’da bir üsteğmenimizi şehit eden katillerin Irak kuzeyinde barındığı yerler. Bu yerler 5 Kasım 2007 günü, Erdoğan siyaseti ile ABD siyaseti arasında ...

Adaletin Terazisi Bırakın Şaşmayı, Bu Kez Çıldırdı / Erdal SARIZEYBEK

ADALETİN TERAZİSİ BIRAKIN ŞAŞMAYI, BU KEZ ÇILDIRDI

Bizim adaletten korkumuz yok, bizim saf ve temiz hukuk vicdanlarından korkumuz yok, ama unutulmasın ki bugün adaletsizlik yapanlar, yarın kendileri de adalete ve şaşmaz terazisine ihtiyaç duyabilir... Çünkü adalet herkes içindir!

Ne için emekliye ayrıldığımı “Ya Gazi Paşa Duyarsa” demiş ve size anlatmıştım. Bir köstebek yüzünden, adı Yalçın Tanfer, derinlerden gelen bir köstebek, yıl 2003. Kulakları çınlasın Şener Paşamı da aldattı bu köstebek, Levent Paşamı da, Atilla Uğur ...
Read more : Adaletin Terazisi Bırakın Şaşmayı, Bu Kez Çıldırdı / Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 1312 | Yanıtlar : 0

Siz Hiç Şemdinli'ye Gittiniz Mi? / Erdal SARIZEYBEK

Siz Hiç Şemdinli'ye Gittiniz Mi?

Siz hiç Şemdinli?ye gittiniz mi? Ben gittim.

Şemdinli’nin kara kovan balını yediniz mi yanında kuru ceviz içiyle? Ben yedim.

Aktütün’den kuzeye doğru şöyle bir Gevaruk yaylasına çıkıp 3000’li rakımlarda tertemiz havayı soludunuz mu hiç?
Ben soludum.

Ya Konur’da Kerem’in misafiri olup subaşında buz gibi ayran içtiniz mi? Ben içtim.

Siz benim tabur komutanı olarak masa başında oturup “gel tezkere gel” dediğimi mi sanıyorsunuz?

Neler gördüm neler, neler yaşamadım ki; korucu ...
Read more : Siz Hiç Şemdinli'ye Gittiniz Mi? / Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 2188 | Yanıtlar : 0

Türk Olmaz İse Anadolu Olmaz / Erdal SARIZEYBEK

TÜRK OLMAZ İSE ANADOLU OLMAZ

Bizim kaynaklarımız, bizim tarihimiz ve bizim devletimiz bizim sorunlarımızı çözecek güce sahiptir, ortada çözülmeyecek bir sorunumuz yok bizim.

Anadolu’da yaşamanın elbet bir bedeli var, bir lokma ekmekle bu bedeli ödüyoruz biz, onlar ise başka iplerde oynuyor, başka tellerde ama oyun biz Türkler üzerine kurulu. Bizden önce de ödendi bu bedel, şimdi de ödeniyor, gelecekte de ödenecektir, kimsenin kuşkusu olmasın.

Bizim şahsi görüşümüz değildir bu, tarih budur, yapılmış ve yazılmış olan ...
Read more : Türk Olmaz İse Anadolu Olmaz / Erdal SARIZEYBEK | Görüntüleme : 937 | Yanıtlar : 0

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x