Zaman: Prş Mar 28, 2024 22:36

News News of Erdal SARIZEYBEK

Site map of Erdal SARIZEYBEK » Dizin : Erdal SARIZEYBEK

Emekli Jandarma Albay - Yazar

SAVCI ÖZ'E AÇIK SORU VE AÇIK CEVABIMDIR!

SAYIN SAVCI,

DÜZENLEDİĞİNİZ İDDİANAMENİN 437 SAYFASINDA BENİM ADIMI DA YAZMIŞSINIZ.

TANIK OLARAK GÖSTERİLEN M. ALİ ÖZTÜRK’ÜN İFADESİNDE ÖZETLE; ..sendika genel başkanı Mustafa ÖZBEK’ in Emekli Albay Erdal SARIZEYBEK ile arasının iyi olduğu kendisine maddi destek sağladığı, Mustafa ÖZBEK’ in oğlu Ahmet ÖZBEK’ in yönetim kurulu başkanlığını yaptığı ART televizyonunda Mustafa BALBAY, Emin ÇÖLAŞAN ve Erdal SARIZEYBEK program yaptığını,,,ŞEKLİNDE BENİM ADIMDAN DA BAHSETMİŞSİNİZ.

SİZE SORUM VE CEVABIM ŞUDUR:

ANLAMI NEDİR BU İFADENİN;

1. BEN, M. ALİ ...
Read more : SAVCI ÖZ'E AÇIK SORU VE AÇIK CEVABIMDIR! | Görüntüleme : 5893 | Yanıtlar : 44

Faili Meçhul Cinayetleri İfşa Ediyorum

FAİLİ MEÇHUL CİNAYETLERİ İFŞA EDİYORUM

Buyrun size hainlerin gerçek yüzünü görmek için bir fırsat daha.

Türkiye’de çok faili meçhul cinayet işlendi kimini bilirsiniz kimini bilmez. Bildikleriniz dile getirildi, kitaplar yazıldı ama yazılmayanlar var, söylenmeyenler var.
İşte ben açıklıyorum şimdi, sizler de tanığımsınız, ne olacak görelim bakalım.
Bugün Türkiye’de yiğitliği öne çıkmış iki isim var; biri Başbakan, İkincisi Savcı Zekeriya Öz. Her ikisi de vatan uğruna her türlü tehdide göğüs gerip can pahasına görev yapıyor, Allah ...
Read more : Faili Meçhul Cinayetleri İfşa Ediyorum | Görüntüleme : 1300 | Yanıtlar : 4

ANADOLU AĞLIYOR!

CİNER GURUBUNA AİT KANAL 1 TV MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN KALBİNİ KIRDI, BİR NANKÖR'ÜN RUHSUZ SÖZLERİNE EKRANINI AÇARAK HEPİMİZİ İNCİTTİ.

KİME NE NEYE HİZMET ETTİĞİNİ BİLMEDİĞİMİZ MEHMET ALİ BİRAND ADINDAKİ BİR SPİKER MUSTAFA KEMAL'İN YÜREĞİNİ SIZLATTI, İKİ İŞBİRLİKÇİNİN NAKÖRLÜĞÜNÜ KANAL D TV'NİN EKRANLARINA YANSITARAK HEPİMİZİ ÖFKELENDİRDİ.

ŞİMDİ SORUYORUM, HARBİYE NEREDE, KULELİ NEREDE, NEDEN MUSTAFA KEMAL'İ ZİYARET EDİP GÖNLÜNÜ ALMIYOR, BİZ BURDAYIZ HENÜZ ÖLMEDİK, DİYEREK. MUSTAFA KEMAL'İN RUHU HARBİYE'DE DEĞİL Mİ, HER YIL, İÇİMİZDESİN, DİYEREK TÖREN ...
Read more : ANADOLU AĞLIYOR! | Görüntüleme : 1274 | Yanıtlar : 4

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x