Zaman: Prş Mar 28, 2024 22:58

News News of Genel - Güncel Konular

Site map of Genel - Güncel Konular » Dizin : Genel - Güncel Konular

Genel & Güncel Konular

NARDUGAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. KARANLIKLAR SON BULSUN… Dr. Noyan UMRUK

NARDUGAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. KARANLIKLAR SON BULSUN… Dr. Noyan UMRUK

21 Aralık… Yerkürenin bizim yaşadığımız tarafında en kısa gün…
Gece yarısından sonra günler uzamaya başlayacak…
Dileyelim aydınlıklar da uzasın… Son 20 yılın kapkaranlık günleri son bulsun…
Evet, 21 Aralık Asya ülkelerinin yılbaşı…
Asyalı kökenimizi hoyrat ellere bırakmayalım derim…
Nitekim, 21 Aralık 2020'de, Bodrum, “ismi ile müsemma” Gündoğan’da, bir rahmetli Gündoğanlının vasiyetiyle muhterem eşleri tarafından güzel ve anlamlı bir “Nardugan Anıtı” açıldı…

Günün anlam ve önemi ...
Read more : NARDUGAN BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN. KARANLIKLAR SON BULSUN… Dr. Noyan UMRUK | Görüntüleme : 345 | Yanıtlar : 7

Explore the world of Free Ringtones - A symphony full of personality for your phone

Today I want to share with you a recent discovery that has truly changed my phone experience. It's something simple but essential - sonnerie gratuite.

Picture this: You're in the middle of the street, your phone rings and suddenly a catchy tune plays, attracting everyone's attention. It's like your phone has its own personality. Well, that's exactly what I experienced after exploring the fascinating world of free ringtones.

To start, let me tell you how ...

KADIN, KUTUP YILDIZI… Dr. Noyan UMRUK

KADIN, KUTUP YILDIZI…
Dr. Noyan UMRUK

Karanlık çöktüğünde ilk görünen yıldız kutup yıldızı, yaşamı aydınlatan, yaşama çeki düzen veren, onu çekilir hale getiren kadının diğer adıdır.

Bu evrensel gerçekliğin çağdaş öncüsü yüce önder bakın ne diyor:
'
'Dünyada hiçbir milletin kadını, ben Anadolu kadınından fazla çalıştım, milletimi kurtuluşa ve zafere götürmekte, Anadolu kadını kadar emek verdim, diyemez… Ordumuzun hayat kaynaklarını kadınlarımız işletmiştir. Çift süren, tarlayı eken, kağnısı ve kucağındaki yavrusu ile yağmur demeyip, kış demeyip ...
Read more : KADIN, KUTUP YILDIZI… Dr. Noyan UMRUK | Görüntüleme : 211 | Yanıtlar : 5

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x