Zaman: Prş Nis 25, 2024 2:56

News News of Mehmet GARİP

Site map of Mehmet GARİP » Dizin : Mehmet GARİP

Neden İşsiziz? Neden Devlet Memuru Olmak İsteriz? / Mehmet GARİP

Ülkemizde işsiz mi çok iş mi çok herkesin kafası sanki karışmış durumda. Kimisine göre bu ülkede iş çok ama çalışacak adam yok. Yada çalışmaya gelen her şahıs kolay masa başı bir iş istediği iddia edilmekte.

Gençlerin nabzını yokluyorum ben hiç kimsenin şu okulu bitirim gider şu şirkette şu olurum dediğini görmedim. Lise mezunu olsun, Ön Lisans yada Lisans mezunu herkes devlet memuru olmanın peşinde. Sahi biz tüm okuttuğumuz öğrenciyi memur yapacağız diye bir eğitim mi ...
Read more : Neden İşsiziz? Neden Devlet Memuru Olmak İsteriz? / Mehmet GARİP | Görüntüleme : 1494 | Yanıtlar : 1

SURİYE’DE KİME DESTEK VERMELİYİZ?

Bilindiği üzere uzun zamandır Suriye’de iç karışıklıklar var. Uluslar arası mecra ise kim hangi tarafı tutacağı kargaşaya uğramış durumda. Amerika müdahale etmeyi düşünmüyor birileri müdahale etsin isterken bunu da bir Müslüman devlete bir Müslüman devlet, Türkiye’nin yapmasının taraftarı. İran, Rusya, Çin ise orada bir müdahalenin kesinlikle karşısında. Diğer batılı ülkeler ise durumdan kendilerine pay çıkarmanın peşinde hazır beklemekteler.

Peki gerçekten Suriye’de olanlar bir özgürlük mücadelesi mi? Kesinlikle bir özgürlük Mücadelesi olduğunu düşünmüyorum. Peki soruyorum size ...
Read more : SURİYE’DE KİME DESTEK VERMELİYİZ? | Görüntüleme : 2120 | Yanıtlar : 0

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147926 ileti • Toplam 45553 başlık • Toplam 24816 üye

x