Zaman: Prş Mar 28, 2024 14:30

News News of Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Site map of Öneri, İstek ve Şikayetleriniz » Dizin : Öneri, İstek ve Şikayetleriniz

Sitemiz hakkındaki öneri ve şikayetlerinizi buradan bildirebilirsiniz...

Banu Avar'la Dünya Düzeni - Metin (?)

İyi günler. Sitenizin uzun zamandır takipcisiyim. Banu Avar'ın Dünya Düzeni programlarının sıkı bir takipcisiyim. Videoları sitenizden edindim teşekkürederim.

Şİmdi de bu programların tamamının metni lazım bana. Çünkü programlar içerisinde o kadar enterasan bilgiler varki, kaynaklardan aramakla belkide aylar alacak bir araştırma lazım. Zaten aylar süren titiz çalışmalardan oluşuyor bu programlar. Hükümetin ambargosuna maruz kalmış kaynakların bir çoğunu elde etmek zaten imkansızlaştırılmış. Sağolsun Banu Avar araştırmacı kimliğiyle, hem Türkiye'deki hem dünyadaki çekim yaptığı ülkelerin arşivlerinden çok ...
Read more : Banu Avar'la Dünya Düzeni - Metin (?) | Görüntüleme : 2142 | Yanıtlar : 3

Nasıl kurtulacağız Bölümü Açılsın!

Nasıl kurtulacağız Bölümü Açılsın! Bu bölümde nasıl kurtulacağımızı tartışalım.
Read more : Nasıl kurtulacağız Bölümü Açılsın! | Görüntüleme : 1562 | Yanıtlar : 0

İphone Uygulaması

Merhaba arkadaşlar
Siten(m)izin iphone uygulamsı var mı _?
Yada düşünüyormusunuz yapmayı ?

Telefondan da yazılara ulaşmak çok güzel olurdu..
Read more : İphone Uygulaması | Görüntüleme : 1645 | Yanıtlar : 0

guncelmeydan kendi video sitesini kurcamı

guncelmeydan kendi video sitesini kurcamı
Read more : guncelmeydan kendi video sitesini kurcamı | Görüntüleme : 1502 | Yanıtlar : 0

Atatürk'ün bütün eserleri seti içeriği bilgisi olan

Atatürk'ün bütün eserleri seti var .sanırım şu anda 28 cilt.kaynak yayınları çıkarıyor.bilginiz vardır mutlaka.

bu ciltlerin içeriği hakkında bilgi verebilirmisiniz.neler var içerik olarak.

Atatürk'ün hayatı,yazırları,hakkında çıkan yazılar vs. gibi mi?
Read more : Atatürk'ün bütün eserleri seti içeriği bilgisi olan | Görüntüleme : 2015 | Yanıtlar : 0

E-Kitap hakkında...

E-Kitaplar ya da boyutu fazla olmayan pdf formatındaki kitaplar sitemize yüklenebilse nasıl olur? Zamanla verdiğimiz bağlantı adresleri değişebilir.
Read more : E-Kitap hakkında... | Görüntüleme : 1613 | Yanıtlar : 1

Liderler Açık Oturumu - 11 Ekim 1991

Doğu Perinçek, Bülent Ecevit, Süleyman Demirel, Mesut Yılmaz, Erdal İnönü ve Necmettin Erbakan'ın katıldığı bu oturumun tam kaydı mevcut mu acaba?
Read more : Liderler Açık Oturumu - 11 Ekim 1991 | Görüntüleme : 2181 | Yanıtlar : 4

video yükleme

merhaba sitesini her gün takip ediyorum.bir şey sormak istiyorum gittiğim söyleşilerden size göndermek istediğim

videoları nasıl yükleyebilirim.yardımcı olursanız sevinirim.iyi günler
Read more : video yükleme | Görüntüleme : 1536 | Yanıtlar : 1

Site içinde arama yapma sorunu!

"Gelişmiş arama" bölümünde yapılan aramalar site yeni bir sunucuya taşındıktan sonra artık eskisi gibi sonuç vermiyor. Örnek bir arama; "Banu Avar", çıkan sonuç sadece 7. Halbuki 100'lerce sonuç çıkması gerekmiyor mu? Bu bölümdeki noksanlık site içinde arama yapmak isteyen benim gibi üyeleri zor durumda bırakıyor. Yönetici arkadaşların bilgisine...
Read more : Site içinde arama yapma sorunu! | Görüntüleme : 1710 | Yanıtlar : 2

ATATÜRK, Cumhuriyet, Kurtuluş Savaşı Hakkında Kaynak Kitap

Atatürk , dolayısıyla kurtuluş savaşı , cumhuriyetin kuruluş süreci ve sonrası ile ilgili kaynak kitaplar olarak mutlaka okunması gereken kitapları yazabilirmisiniz.

kaynak kitap derken de içerisindeki bilgilerin doğruluğundan şüphe edilmeyecek yazarların kitaplarını söylemenizi rica ediyorum.tavsiye ettiğiniz kitapları sırasıyla alarak okuyacağım.

kitap bölümünüzde kitaplar var ancak karışık ve bana alıntı türünden değil kaynak kitaplar lazım.

güncel meydan forumunun uzun süredir takip ediyorum.çok faydalı ve bilgili bir site olduğuna inanıyorum.

bundan dolayı bu forumda yapılacak yorumlar benim ...
Read more : ATATÜRK, Cumhuriyet, Kurtuluş Savaşı Hakkında Kaynak Kitap | Görüntüleme : 1993 | Yanıtlar : 1

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x