Zaman: Cum Mar 29, 2024 14:10

News News of Röportajlarımız

Site map of Röportajlarımız » Dizin : Röportajlarımız

Mühim kimselerle yapılan Güncel Meydan mülâkatları

Siyasi partilere seçimde ders verildimi

Yerel seçimler öncesi muhalefet partilerin sıkça dile getirdiği, iktidarın bu seçimde kulağını çekin uyarısı ardından, iktidar partisi özelikle büyük şehirlerde ortaya çıkan usulsüzlükler son dönemlerde konu olması ve asıl merak edilen konuları dile getirilmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=NKYlow5OrIs
Read more : Siyasi partilere seçimde ders verildimi | Görüntüleme : 789 | Yanıtlar : 0

İsmail MÜFTÜOĞLU Güncel Meydan'a konuştu: Oyuna gelmeyelim!

Güncel Meydan Özel Röportajı:

23 Ağustos 2011, Şam

Adalet Eski Bakanı ve Saadet Partisi Genel İdare Kurulu üyesi Av. İsmail MÜFTÜOĞLU
ile AKP siyaseti ve Suriye üzerine konuştuk:

www.dailymotion.com Video from : www.dailymotion.com
Read more : İsmail MÜFTÜOĞLU Güncel Meydan'a konuştu: Oyuna gelmeyelim! | Görüntüleme : 1880 | Yanıtlar : 0

6 ekim enver aysever konuğum

merhaba arkadaşlar ben internette yayın yapan bir radyo da görev alıyorum her hafta bir konuğum oluyor 6 ekim pazartesi enver ayseveri konuk alacağım soru ve görüşlerinizi bekliyorum
Read more : 6 ekim enver aysever konuğum | Görüntüleme : 2255 | Yanıtlar : 3

Güncel Meydan || Erdal SARIZEYBEK Röportajı

Güncel Meydan || Erdal SARIZEYBEK Röportajı

Yakın tarihimizin en zor dönemini yaşadığımız şu günlerde düşüncelerimizi geniş kitlelerin duyacağı şekilde açıklama olanağı verdiğiniz için sağ olun. İşbirlikçi medya tarafından açıklamalarımızın canlı yayında kesildiği bir dönemde gerçekleştirilen bu röportaj bizler için büyük önem taşımaktadır.

Sorulara geçmeden önce bilinen ancak tekrar edilmesine yarar umduğum birkaç hususu belirtmek istiyorum. Çünkü bugün yaşadığımız olayların artık gizlisi saklısı yoktur ve ülkemizi bölmeyi amaçlayan emperyalist planlar makale, yazı, harita ve demeçler şeklinde ...
Read more : Güncel Meydan || Erdal SARIZEYBEK Röportajı | Görüntüleme : 12156 | Yanıtlar : 45

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147872 ileti • Toplam 45515 başlık • Toplam 24803 üye

x