Zaman: Cum Mar 29, 2024 3:17

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Kurtlar Vadisi Pusu 9.blm Fragman Resimleri

Buyrun Arkdaşlar Taze Taze :)

Resim
http://img266.imageshack.us/img266/4443/25413129ml3.png
Resim
Resim
http://img266.imageshack.us/img266/6429/99388186ro9.png
http://img266.imageshack.us/img266/379/53223737tk1.png
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
Resim
http://img516.imageshack.us/img516/5307/14kn3.png
Resim
Resim
Resim
Saygılar
Read more : Kurtlar Vadisi Pusu 9.blm Fragman Resimleri | Görüntüleme : 724 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

PKK'nın ateşkes ilan ettiği iddia edildi !

Associated Press, terör örgütü PKK'nın ateşkes ilan ettiğini duyurdu.

Geçtiğimiz hafta da Türkiye'nin Kuzey Irak'a girdiğini duyuran AP, tüm dünyayı ayağa kaldırmıştı.

AP haber ajansının 'acil' koduyla verdiği habere göre, terör örgütü PKK ateşkes ilan ettiğini duyurdu.

Belçika merkezli bir Kürt haber ajansı olan Fırat'ın açıklamasını yayınlayan AP haberi şu ifadelerle geçti: 'Kürt gerilla grubu PKK Türkiye hedeflerine olan saldırıları durdurduğunu fakat saldırı karşısında kendilerini koruyacaklarını söyledi. Fırat haber ajansında yayınlanan açıklamada şu sözler yer ...
Read more : PKK'nın ateşkes ilan ettiği iddia edildi ! | Görüntüleme : 1604 | Yanıtlar : 22 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Tavuğun 10 Lira Hesabı!!

Sehirli tavukla köylü tavuk gezerken, bir vitrinde iri ve beyaz yumurtalar gördüler.
Sehirli, gururla yanindakine döndü:
- "Görüyor musun; bunlari ben yumurtladim, tanesi otuz bin liraya satiliyor."
Az ilerdeki vitrinde daha büyük ve sari kabuklu yumurtalar görünce köylü tavuk arkadasini dürttü:
- "Bak bunlar da benim yumurtalarim; kirk bin liraya satiliyor!"
Sehirli tavuk altta kalmadi:
- "Valla sekerim istesem ben de böyle büyük yumurtlayabilirim ama bizim horoz bey, onbin lira için kıçını yirtmaya degmez diyor!"
Read more : Tavuğun 10 Lira Hesabı!! | Görüntüleme : 702 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Gülmece

TanrıKaybolmuş bizden biliyorlar

Mahallenin iki afacan kardesi tüm mahalleliyi biktirmis. Sürekli ana-babalarina sikayet geliyor mahalleliden. Kirilan camlarin, kuyruguna teneke baglanan kedilerin,lastigi indirilen arabalarin sorumlusu hep afacan kardesler.
Ana-babasi usanip bu durumdan kilisenin papazina anlatirlar durumu ve yardim isterler. Papaz "gönderin çocuklari konusayim" der.
Çocuklari gönderirler. Papaz önce büyük oglani çagirir. "Söyle bakiim evladim,Tanri nerede?". Çocuk susar. Papaz tekrar sorar:"evladim söylesene Tanrimiz nerede?". Çocuk susmaya devam eder. Papaz israrla sormaya devam eder, çocuk susmaya.. Sinirlenir Papaz,"konussana be çocuk nerde ...
Read more : TanrıKaybolmuş bizden biliyorlar | Görüntüleme : 753 | Yanıtlar : 8 | Dizin : Gülmece

Ehliyet Sınavında Sorulmuş Garip Sorular

Yüzde yüz gerçektir. İsteyenler için Kaynak : Surucu Kursu Egitim Rehberi

1 - Aşağıdaki işlemlerden hangisi ilk yardımdir?

Yaralanan kişiyi dövmek
İtfaiye çağırmak
Komşuları yardıma çağırmak
Kanamayı durdurmak

2 - İlk yardım çantası aracın neresinde bulunmalıdır?
Arka sağ tekerin içinde
Aracın içinde arka sağ tarafta.
Motor kaputu içerisinde
On torpido gözünde

3 - Shock pozisyonu aşağidakilerden hangisidir?
Sırt üstü yatış, ayaklar biraz yukarıda, üstü örtülü
Sandalyede oturma, kollari yukarı kaldırma
Diz üstü oturarak kafa sallama ...
Read more : Ehliyet Sınavında Sorulmuş Garip Sorular | Görüntüleme : 752 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Gülmece

İlk imza Adnan'dan

İlk imza Adnan'dan

Trabzonspor, daha önce prensipte anlaştığı Samsunspor'un kaptanı Adnan Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde, kulüp yönetim kurulu üyesi Güven Küçükosman ve Muzafer Ermiş'in hazır bulunduğu imza töreninde, Adnan kendisini 3 yıllığına bordo-mavili renklere bağlayan sözleşmeye imza attı.

Adnan imza töreninde yaptığı açıklamada, Türkiye'nin 4 büyük kulübünden birine geldiğini belirterek, ''Çok mutlu ve heyecanlıyım. Türkiye'de devamlı şampiyonluğa oynayan, devamlı üst sıraları zorlayan, devamlı hedefe koşan bir camiaya geldim. Rahmetli ...
Read more : İlk imza Adnan'dan | Görüntüleme : 734 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Trabzonspor nokta atışı peşinde

Trabzonspor nokta atışı peşinde

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, transferde hata yapmamak için titiz davrandıklarını belirterek, nokta transferler yapacaklarını söyledi.

Yurt içinde erken hareket ederek transfer edebilecekleri oyuncuları kadrolarına kattıklarını kaydeden Doğan, "Yurt içinde yapabileceğimiz transferleri yaptık. Yabancı transferinde ise hata yapmamak için ince eleyip sık dokuyoruz. Dış transferde hata yapma şansımız yok. Mevcut kadroda bulunan yabancı oyuncuların fazlalığı nedeniyle dış transferde hamle yapmak için Futbol Federasyonu'nun yabancı oyuncu sayısı konusunda vereceği kararı bekliyoruz. Bu ...
Read more : Trabzonspor nokta atışı peşinde | Görüntüleme : 587 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Schalke'den Appiah'a 10 milyon dolar

Schalke'den Appiah'a 10 milyon dolar

Fenerbahçe'de Tuncay'ın yanı sıra Appiah'a da Avrupa'dan teklifler geliyor. Eski kulübü Juventus, Celtic, Bayern Münih ve Schalke 04'ün ısrarla istediği Ganalı futbolcu BBC Sport'tan İbrahim Sannie'ye konuştu.

Fenerbahçe ile olan sözleşmesi 2009 yılına kadar olan Appiah Avrupa'dan gelen tekliflerin kendisine ulaştığını belirtirken transferi konusunda Fenerbahçe'nin söz sahibi olduğunu söyledi. "Fenerbahçe ile olan kontratım 2009 yılına kadar devam ediyor. O yüzden Fenerbahçe'nin istediği olacak. Avrupa'dan gelen teklifler menajerlerim vasıtasıyla bana ulaştı" ...
Read more : Schalke'den Appiah'a 10 milyon dolar | Görüntüleme : 568 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kayseri'de rota Arjantin

Kayseri'de rota Arjantin

Kayserispor, yabancı futbolcu arayışını Arjantin'de sürdürecek. Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, yaptığı açıklamada, yabancı futbolcu transferi için yarın teknik direktör Tolunay Kafkas ile Arjantin'e gideceklerini söyledi.

Hurma, ''Arjantin'de bir hafta kalıp bazı futbolcuları izleyeceğiz. Beğendiğimiz futbolcularla da transfer için görüşme yapacağız. Yeni sezon için bir orta saha, bir forvet 2 yabancı futbolcu transfer edeceğiz'' dedi. Kayserispor, dün Mehmet Topuz ile sözleşme yenilemiş, Zeytinburnuspor'dan Savaş Yılmaz, Kocaelispor'dan Koray Çölgeçen ve Kayseri Erciyesspor'dan Mehmet ...
Read more : Kayseri'de rota Arjantin | Görüntüleme : 641 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x