Zaman: Prş Mar 28, 2024 20:37

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Mehmet Ali Şahin:"Hepimiz Fenerli oluruz!"

"Hepimiz Fenerli oluruz!"

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Brezilyalı yıldız oyuncu Roberto Carlos'u kadrosuna katan Fenerbahçe'nin Avrupa'da yakalayacağı başarılardan mutluluk duyacaklarını belirterek, "Fenerbahçe, Şampiyonlar Ligi veya UEFA Kupası'nda finale çıkarsa, o noktada hepimiz Fenerbahçeli oluruz" dedi.

1. Karadeniz Oyunları'nın Olimpiyatevi'nde yapılan tanıtım toplantısında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Mehmet Ali Şahin, bir Galatasaraylı olarak Fenerbahçe'yi kıskanıp kıskanmadığının sorulması üzerine, "Aziz Yıldırım Ankara'ya geldiğinde ona da ifade etmiştim. Fenerbahçe'nin Avrupa'da başarılı olmasını her Türk ...
Read more : Mehmet Ali Şahin:"Hepimiz Fenerli oluruz!" | Görüntüleme : 692 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Aziz Yıldırım:"Tuncay Birmingham'a gitmek istiyor"

"Tuncay Birmingham'a gitmek istiyor"

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, iç transferde henüz anlaşamadıkları Tuncay Şanlı ile yaptığı görüşmede Tuncay'ın Avrupa'da futbol oynamak istediğini, kendisine 'Birmingham'a gitmek istiyorum' dediğini açıkladı.

Yıldırım, İstanbul Erkek Lisesi'nde katıldığı panelde öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Tuncay ile ilgili bir soru üzerine Başkan Yıldırım, "Tuncay 5 yıldır Fenerbahçe'de oynuyor ve kaptanlık mertebesine ulaşan bir oyuncumuz. Sizler de biz de çok seviyoruz. Kalması için de Fenerbahçe Spor Kulübü yöneticileri menajeri ve kendisiyle yaptıkları görüşmelerde ...
Read more : Aziz Yıldırım:"Tuncay Birmingham'a gitmek istiyor" | Görüntüleme : 757 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Linderoth Aslan oldu

Linderoth Aslan oldu

Galatasaray Kulübü, İsveçli futbolcu Tobias Linderoth ile anlaştı. Sarı-kırmızılılar, Danimarka Ligi takımlarından FC Kopenhag'da forma giyen İsveç Milli Takımı'nın oyuncusu Linderoth ile kesin anlaşmaya vardı.

Galatasaray yeni sezon öncesi ilk transfer bombasını, Danimarka Ligi Şampiyonu FC Kopenhag'ın İsveçli ön liberosu Tobias Linderoth'u renklerine bağlayarak patlattı. Geçtiğimiz yıllarda da Galatasaray'ın transfer listesinde olan ancak bir türlü transferi gerçekleşmeyen İsveçli yıldız futbolcu Tobias Linderoth, sonunda Sarı-kırmızılı ekibe transfer oldu. İsveç Milli Takımı'nın da formasını ...
Read more : Linderoth Aslan oldu | Görüntüleme : 586 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Seçim ve dış politika(hüsnü mahalli)

Seçim ve dış politika(hüsnü mahalli)

Yarın Erzurum’da olacağım. Daha sonra da Malatya, Diyarbakır, Mardin, Urfa, Gaziantep ve İzmir.

Meslektaşlarımızdan bazıları da Türkiye’nin diğer kentlerini dolaşıyor, dolaşacak.

AKŞAM ve SKY Türk olarak seçim öncesinde seçmenlerin eğilimlerini gözlemlemeye çalışıyoruz.

Ama ben kişisel olarak daha çok seçmenlerin dış politika konuları ile ne kadar ilgili olduklarına bakmak istiyorum.

Başka bir ifade ile dış politika konularının seçmenin oyunu nasıl ve ne kadar etkilediğini görmek istiyorum.

Dış politika konuları deyince sırayle ...
Read more : Seçim ve dış politika(hüsnü mahalli) | Görüntüleme : 1046 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Gazete Köşe Yazarları

İşte 'Altın 11'

İşte 'Altın 11'

11 Altın Adam Yarışması'nda yılın altın adamları belli oldu.

Kalyon Otel'de gerçekleştirilen jüri toplantısında verilen oylar sonucunda Serdar Kulbilge, Önder Turacı, Gökhan Zan, Servet Çetin, İbrahim Üzülmez, Koray Avcı, Yusuf Şimşek, Tuncay Şanlı, Alex De Souza, Gökhan Ünal ve Ümit Karan yılın 11 Altın Adamı seçildi.

Bu arada yılın en başarılı yöneticisi Futbol Federasyonu Başdanışmanı ve AR-PEG Genel Koordinatörü Gündüz Tekin Onay olurken, Beşiktaş'ın yeni teknik direktörü Ertuğrul Sağlam yılın altın antrenörü ...
Read more : İşte 'Altın 11' | Görüntüleme : 656 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Hıncal Uluç:“Carlos transferini kıskandım“

“Carlos transferini kıskandım“

Fenerbahçe'nin Roberto Carlos transferini değerlendiren Hıncal Uluç, "Roberto Carlos'u seyretmek için maça gitme arzusu belirdi içimde. Benim gibi bir Galatasaraylı 'Kıskandım' diyorsa fazla bir yoruma gerek yok." dedi.

İşte Hıncal Uluç'un Fotomaç Gazetesi'ne verdiği demeç:

Transferler iki sebepten yapılır. Birincisi; takımın bir eksiğini kapatmak. İkincisi; seyirciyi harekete geçirmek. Carlos iki şarta da uyuyor 7 seneden beri tribünde maç seyretmedim. Roberto Carlos'u seyretmek için maça gitme arzusu belirdi içimde. Bu adama televizyondan doyulmaz... ...
Read more : Hıncal Uluç:“Carlos transferini kıskandım“ | Görüntüleme : 555 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Bilgisayar acemisi

>WordPerfect'in yardım hattında banda alınmış bir telefon

>konuşması. Bu konuşma sonrası helpdesk elemanı isinden

>kovuluyor. Kovulduktan sonra da şirketi kendisini

>"Gerekçesiz" isten çıkardığı için mahkemeye veriyor.

>İşte Telefon Konuşması :

>- Yardım hattı, buyrun, nasıl yardımcı olabilirim?

>- Bir sorunum var.

>- Nasıl bir sorun?

>- Yazı yazıyordum, birden bütün kelimeler gitti?

>- Gitti mi?

>- Yok oldu!

>- Ekranda şu anda ne görüyorsunuz?

>- Hiç bir şey.

>- Hiç bir şey mi?

>- Yazdığım ...
Read more : Bilgisayar acemisi | Görüntüleme : 734 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Gülmece

Dünya salaklık tarihine geçenler

Jake Fen isimli Macar adam, esini korkutmak için kendini asmis pozu verdi… Eve gelen es kocasini o halde gorünce bayildi..Kapiyi açik gören komsu kadin içeri girince iki cesetle karsilastigini sanip evi soydu.Topladiklari ile çikarken Jake kadina bir tekme atti. Cesedin canlandigini sanan kadin korkudan öldü..Jake beraat etti..

New York’ta 5′inci caddede bir adama araç hafifçe çarpti. Adama birsey olmamisti.. Soförle konustu ve kalkacakken olayi gören biri yanina gelerek,kalkmazsa sigortadan para alabilecegini soyleyince yeniden aracin önüne ...
Read more : Dünya salaklık tarihine geçenler | Görüntüleme : 1012 | Yanıtlar : 5 | Dizin : Gülmece

Bağlum'da hedef 2.lig!

Bağlum'da hedef 2.lig!

Bağlum Belediye Başkanı Murat Kutlu, bu sezon ilk defa profesyonel ligde mücadele eden Bağlum Belediyespor'un istedikleri başarıyı elde ettiğini belirterek, "Hedefimiz en kısa sürede 2. Lig'de mücadele vermektir" dedi..

Türkiye 3. Futbol Ligi 2. Grup takımlarından Bağlum Belediyespor, ligi başarılı bir şekilde tamamlamanın sevincini yaşıyor.

Ligin ilk haftalarında Iğdır deplasmanında kamp yaptığı Polisevi'ne teröristler tarafından bombalı saldırıda bulunulması üzerine Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Demirtaş'ı kaybeden Bağlum Belediyespor, uzun bir süre bu olayın ...
Read more : Bağlum'da hedef 2.lig! | Görüntüleme : 776 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x