Zaman: Prş Mar 28, 2024 12:08

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

''Ali Bilgin hiçbir takımla anlaşamaz''

Resim

''Ali Bilgin hiçbir takımla anlaşamaz''

Antalyaspor Kulübü Başkanı Sedat Peker, Futbol Federasyonu kararı olmadan Ali Bilgin'in hiçbir takımla anlaşamayacağını söylerken, Beşiktaş'ın da Volkan Yaman'ı resmen istediğini belirtti.

Sedat Peker, yaptığı açıklamada, Ali Bilgin'in ligin son maçı oynanmadan parasının ödenmediğini iddia ederek sözleşmesini tek taraflı olarak feshettiğini hatırlattı. Peker, şunları söyledi:

''Ali Bilgin sözleşmesini tek taraflı feshedemez. Ederse bedelini de öder. Ali Bilgin'in parası daha önce yatmıştı. Avukatımız Turgay Soyer bütün belgeleri Futbol Federasyonu'na verdi. ...
Read more : ''Ali Bilgin hiçbir takımla anlaşamaz'' | Görüntüleme : 638 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Tevez İnter Yolunda

Resim

TEVEZ INTER YOLUNDA!

West Ham United ile sözleşmesi sona eren Carlos Tevez, Serie A şampiyonu Inter'in kendisine talip olduğunu söyledi. Arjantinli golcü, "İtalya'da oynamak benim için güzel olur. Özellikle birçok Arjantinli'nin de top koşturduğu bir takımda" diyerek de transfere yeşil ışık yaktı.

Arjantin Milli Takımı'yla birlikte Amerika Kupası'na (Copa America) hazırlanan Carlos Tevez, Serie A şampiyonu Inter'in kendisini renklerine bağlamak istediğini açıkladı.

Tevez, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Inter'in benimle ilgilendiğini biliyorum. İtalya'da oynamak benim ...
Read more : Tevez İnter Yolunda | Görüntüleme : 626 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

bakın bakalım biii

bu soru elli kişiye sorulmuş sadace bir kişi cevapla mış

_Evli çift, evde kadın örgü örüyormuş, adamda gazete okuyormuş.
Adam gazete okurken uykuya dalmış. Rüyasında kendini nazi kampında işkence yapılırken görmüş. bu adamı naziler giyotin makinasına bağlamışlar. tam kafasını keserlerken karısı adamı dürtükleyerek uyandırmış.Kadının adamı kaldırmasıyla kafasının kesilmesi eş zamanlı olduğu için adamda rüyasını gerçek sanıp kalp krizinden ölmüş.

Burda bir mantıksızlık var. Bu mantıksızlık nedir?
Read more : bakın bakalım biii | Görüntüleme : 1955 | Yanıtlar : 29 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Drogbadan Ayrılık Sinyali !!

Resim

DROGBA'DAN AYRILIK SİNYALİ!

Chelsea'nin başarılı golcüsü Didier Drogba, Roman Abramovich'i önemli oyuncular alınmaması durumunda ayrılmakla tehdit etti. Maviler bu transfer döneminde şimdilik sadece Bosman Kuralı'yla serbest kalan Steve Sidwell ve Claudio Pizarro'yu renklerine bağladı.

"Kariyerimde önemli bir noktadayım. Eğer takımda tutku eksikliği varsa ben de aktif futbol hayatımın sonuna yaklaştığım bu süreçte hedeflerime daha uygun bir takıma gitmeyi tercih ederim. Bu takıma benden sonra işleri değiştirebilecek bir oyuncu gelmedi."

Chelsea'nin başarılı golcüsü Didier Drogba, ...
Read more : Drogbadan Ayrılık Sinyali !! | Görüntüleme : 685 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Henry'den Barca yalanlaması!

Resim

Henry'den Barca yalanlaması!

İspanyol ekibi Barcelona'yla 3 yıllığına anlaştığı yönünde haberler çıkan Arsenal'in Fransız yıldızı Thierry Henry, bu iddiaları yalanladı.

İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Arsenal'de forma giyen Fransız yıldız Thierry Henry, Barcelona iddialarına açıklık getirdi.

Bir süredir özellikle Fransız basınında, İspanyol ekibiyle her konuda anlaşmaya vardığı yönünde haberler çıkan Henry, yaptığı bir açıklamayla bu haberleri yalanladı.

Henry, France Football adlı spor dergisinin, Barcelona'yla 3 yıllığına anlaştığı yönündeki haberinin ardından ise, "Hiçbir şey olmadı. Tekrarlıyorum, ...
Read more : Henry'den Barca yalanlaması! | Görüntüleme : 639 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Trezeguet Juve'yi bırakıyor!

Resim

Trezeguet Juve'yi bırakıyor!

Fenerbahçe'nin transfer listesinde olduğu iddia edilen Juventus'un Fransız yıldızı David Trezeguet, önümüzdeki sezon İtalyan ekibinin formasını giymeyeceğini söyledi.

Bir sezonluk aranın ardından tekrar İtalya Birinci Ligi'ne (Serie A) yükselme başarısı gösteren Juventus'un Fransız yıldızı David Trezeguet, önümüzdeki sezon İtalyan ekibinin formasını giymeyeceğini söyledi.

Trezeguet, yaklaşık yedi yıldır formasını giydiği Juventus'tan ayrılacağını, "Juventus'ta kalmam mümkün değil" sözleriyle ifade etti. Juventus'la sözleşme yenilemek için yaptığı görüşmelerden olumlu sonuç alamayan 29 yaşındaki Fransız golcü, ...
Read more : Trezeguet Juve'yi bırakıyor! | Görüntüleme : 723 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Yeşil sahalardan kortlara

Yeşil sahalardan kortlara

Futbol oynarken maçta sol ayağına aldığı tekme darbesinin ardından, yeşil sahalara veda etmek zorunda kalan sporcu Cengiz Tan, tavsiye üzerine başladığı teniste antrenör oldu ve şimdi milli takıma sporcu yetiştiriyor.

Tenis hocası Cengiz Tan, yaptığı açıklamada, 3. Lig'de mücadele eden Tarsus İdmanyurdu'nda sol kanat oyuncusu olarak görev aldığı 1996 yılında, maç sırasında sol ayağına gelen tekme darbesi sonucu sakatlandığını söyledi.

Tedavi için birçok operasyon geçirdiğini, ancak yine de yeşil sahalara veda etmek ...
Read more : Yeşil sahalardan kortlara | Görüntüleme : 953 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Diğer Spor Dalları

Şener... | Yılmaz Özdil |

Şener...

"Cumhurbaşkanı bana dedi ki" veya "Baykal beni arayarak şöyle dedi" diye başlayan afilli cümleler kurup, ego rüzgarı estirmeyi sevmem... Gazeteci kimliğinin verdiği bu diyalog imkanını, matah bir özellikmiş gibi sunmayı doğru bulmam.

Ama bugün istisna...
İstisnai bir durum var çünkü.

Dün bir telefon... Abdüllatif Şener.

İktidardakiler beni anca, "seni mahkemeye verdim, süründüreceğim" diye arar... Abdüllatif Şener ise, "teşekkür etmek için" aradığını söylüyor...
"İstisnai durum" dediğim bu.

"Abdüllatif Şener, aysbergin görünen yüzü, vicdan muhasebesi ...
Read more : Şener... | Yılmaz Özdil | | Görüntüleme : 1557 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Gazete Köşe Yazarları

Ocean's 13 To One

Resim

Tür
Polisiye / Komedi / Macera
Yönetmen
Steven Soderbergh
Senaryo
Brian Koppelman , David Levien
Gösterim Tarihi 8 Haziran 2007

Oyuncular

George Clooney (Danny Ocean) , Brad Pitt (Rusty Ryan) , Matt Damon (Linus Calwell) , Ellen Barkin , Bernie Mac (Frank Catton) , Casey Affleck (Virgil Malloy) , Scott Caan (Turk Malloy) , Elliott Gould (Reuben Tishkoff) , Eddie Jemison (Livingston Dell) , Shaobo Qin (Yen) , Don Cheadle (Basher Tarr) , Al ...
Read more : Ocean's 13 To One | Görüntüleme : 992 | Yanıtlar : 4 | Dizin : Sinema & Tiyatro

Dün... | Yılmaz Özdil |

Dün...

Dün...
Ankara Kocatepe Camii.

"Hükümet istifa..."
"AKP dışarı..."
"Kelle değil, şehit o..."
"Oğlunu Şırnak'a da gönder..."
"Hangi yüzle geldiniz..."
"Yuuuuhhh!"

Dün...
İstanbul Levent Camii.

"Başbakan istifa..."
"Katile sayın, bize mayın..."
"Yuuuuhhh!"

Dün...
Manisa Hatuniye Camii.

"Arınç dışarı..."
"Hükümet istifa..."
"Yan gelip yatmadı, vatanını satmadı."
"Yuuuuhhh!"

Dün...
İstanbul Swissotel.

Başbakan, "hükümetimizin izlediği yönetim tarzı ve reformlarımız artarak devam edecek" dedi...
IMF'den John Lipsky, Dünya Bankası'ndan Shigeo Katsu, Amerikan International Group'tan Jacob Frenkel, Kuveytli ...
Read more : Dün... | Yılmaz Özdil | | Görüntüleme : 1611 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Gazete Köşe Yazarları

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x