Zaman: Prş Mar 28, 2024 13:49

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Çıkar mısınız?

Yakın arkadaşınız olmasa bile arkadaşınızın: eski kız arkadaşını seviyo olsanız bir iliki yaşar mısınz?
Read more : Çıkar mısınız? | Görüntüleme : 1675 | Yanıtlar : 20 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Erbakan'dan AKP için yeni isim 'Arka kapıdan kaçanlar'

AKP'ye yeni isim!

Erbakan'dan AKP için yeni isim 'Arka kapıdan kaçanlar partisi'

Eski Başbakan Necmettin Erbakan, Türkiye'nin tarihi bir noktada olduğunu ifade ederek, "22 Temmuz seçimleri bu sebepten dolayı Çanakkale Savaşı kadar, hatta ondan daha önemlidir" dedi.

Saadet Partisi'nin Ankara milletvekili adaylarının tanıtım töreninde partililere seslenen Erbakan, Türkiye'nin bugünkü milli gelirinin 400 milyar dolarının faiz ödemelerine gittiğini belirterek, "Üç sene sonra milli gelirin hepsi faizleri ödemeye yetmeyecektir. Çıkmaz bir sokağa girilmiştir, bu böyle gitmez" diye ...
Read more : Erbakan'dan AKP için yeni isim 'Arka kapıdan kaçanlar' | Görüntüleme : 847 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Ada'da Tuncay savaşı büyüyor!

Ada'da Tuncay savaşı büyüyor!

Dünyanın önde gelen spor portallarından "skysports.com" adlı internet sitesi, Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tuncay Şanlı için İngiltere Premier Lig ekiplerinden Middlesbrough ve Birmingham City'nin yarıştığını ifade etti.

Birçok kulübün transfer listesinde olan Turkcell Süper Lig Şampiyonu Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Tuncay Şanlı için iki İngiliz kulübü daha devreye girdi. Skysports.com adlı ünlü haber sitesi, 'Middlesbrough ve Birmingham'ın Tuncay Savaşı' başlığıyla verdiği haberde, milli futbolcu için iki İngiliz kulübünün yarıştığını yazdı. Avrupa'nın bir çok ...
Read more : Ada'da Tuncay savaşı büyüyor! | Görüntüleme : 578 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kime Diyorum Ben [7. Bölüm - 09.02.2007 - Burcu Güneş]

Kime Diyorum Ben

1. 1 Halı Alana 10 Halı Bedava Veren Adam

Download

1 Halı Alana 10 Halı Bedava Veren Adam

2. İyiki Sevgilim Var

Download

İyiki Sevgilim Var

3. Burcu Güneşle 1 Gecelik Aşk Yaşamak İsteyen Adam

Download

Burcu Güneşle 1 Gecelik Aşk Yaşamak İsteyen Adam

Full Bölüm:

Kime Diyorum Ben
Read more : Kime Diyorum Ben [7. Bölüm - 09.02.2007 - Burcu Güneş] | Görüntüleme : 1531 | Yanıtlar : 3 | Dizin : İlginç TV Gösterileri / Konserler

Türk Kahvesi - 10 / 06 / 07

Onlar ekranlarınızın gülümseten yanı… Onlar güldürürken düşündürmeyi başaran bir ikili… Onlar sizlerin gönlünde çoktan yerini almış dil üstadları, hiciv üstadları… Onlar Turgay YILDIZ ve Bahadır TOKMAK…

Onlar Türk Kahvesi… Vazgeçilmezlerinizin arasında çoktan yerini alan Türk Kahvesi, 3. Sezonlarında da perdelerini hayatın ekranı ART’de açmaya devam ediyor…

Türk Kahvesi tadından hoşlananlara ve “NE MUTLU TÜRKÜM! DİYENLERE” özel, aç veya tok karnına seyredebileceğiniz tek program…

Bu bölümde; şehitlerimizden, Nazlı Sıkıcak ve Fehmi Boru gibi demokrasi ...
Read more : Türk Kahvesi - 10 / 06 / 07 | Görüntüleme : 911 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Türk Kahvesi

Craig David - Rise & Fall

*Bu miziğin mp3 bende mevcut isteyen olursa pm atar upload eder linki gönderirim:)
Read more : Craig David - Rise & Fall | Görüntüleme : 929 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Yabancı Görümsetmeler

Mesajdan Sonra Kim Gelicek ?

polat
Read more : Mesajdan Sonra Kim Gelicek ? | Görüntüleme : 8735 | Yanıtlar : 327 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Derya Can rekor için hazırlanıyor

http://www.ajanspor.com/resim/derya_can_01.jpg

Derya Can rekor için hazırlanıyor

Çanakkaleli dünya rekortmeni milli yüzücü Derya Can, İtalya'da yapılacak olan 4. Serbest Dynamik ve Küp Apnea Dünya Şampiyonası'na, dünya rekoru kırmak için hazırlanıyor.

Can, yaptığı açıklamada, 22 Temmuz-4 Ağustos tarihlerinde İtalya'nın Bari kentinde yapılacak olan Dünya Şampiyonası'nda katılacağı Dynamik Apnea (tek nefesle su altında en fazla mesafeyi yüzme) ve Küp Apnea (10 metre derinlikte tek nefesle mesafe kat etme) kategorilerinde rekor kırmak istediğini söyledi.

Bugüne kadar milli formayla Tunus, ...
Read more : Derya Can rekor için hazırlanıyor | Görüntüleme : 1221 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Diğer Spor Dalları

Muhteşem Yarış STONER'in !!!

http://www.ajanspor.com/resim/stoner_katalunya2007.jpg

MUHTEŞEM YARIŞ STONER'IN!

Barcelona'daki Katalunya Grand Prixi'nde zafer Ducati pilotu Casey Stoner'ın oldu. İkinciliği Fiat Yamaha ile 'Doktor' Valentino Rossi, üçüncülüğü ise ev sahibi Dani Pedrosa aldı. Özellikle Stoner ve Rossi arasındaki kıyasıya mücadele, seyircilere son yılların en güzel yarışını izletti.

MotoGP 2007 Sezonu'nun yedinci yarışı Katalunya Grand Prixi Barcelona'da koşuldu. Şampiyona lideri 21 yaşındaki Avustralyalı casey Stoner Ducati'siyle zafere ulaştı. İkinciliği yarışa pole pozisyonunda başlayan Fiat Yamaha pilotu 'Doktor' Valentino Rossi aldı. Damalı ...
Read more : Muhteşem Yarış STONER'in !!! | Görüntüleme : 985 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Diğer Spor Dalları

Masters Bayanlarda 6. olduk

Masters Bayanlarda 6. olduk

Uluslararası Montrö Volley Masters Bayanlar Voleybol Turnuvası'nda, Türkiye, son maçında Almanya'ya 3-0 yenildi ve turnuvayı 6. sırada tamamladı.

İsviçre'nin Montrö kentinde yapılan ve 2 grupta 8 takımın katıldığı turnuvada (B) Grubu'nda yer alan (A) Milli takım, bugün 5'incilik maçında Almanya'ya 3-0 yenildi ve 6. oldu.

(A) Milliler, Almanya karşısında 25-22, 25-22 ve 25-15'lik skorlarla 3-0 yenik düştü.
Read more : Masters Bayanlarda 6. olduk | Görüntüleme : 794 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Diğer Spor Dalları

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x