Zaman: Prş Mar 28, 2024 11:36

News News of GuncelMeydan

Site map of GuncelMeydan » Dizin : GuncelMeydan

Şırnak ve Erzincan'da çatışma: 2 şehit !

Şırnak ve Erzincan'da çıkan çatışmalarda 2 er şehit oldu.

Şırnak'ta, teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada bir asker ve Diyarbakır'da da korucularla PKK'lı teröristler arasında yaşanan 2 ayrı çatışmada 1 köy korucusu şehit oldu. Erzincan’ın Kemah ilçesinde terör örgütüne yönelik yapılan operasyonda bin onbaşı şehit oldu.

Şırnak:

Şırnak'ın Bestler Dereler Doğanköy mevkiindeki çatışmada şehit olan jandarma komando er Murat Kahraman'ın ölüm haberi, memleketi Osmaniye'deki ailesini gözyaşlarına boğdu.

Erzincan:

Erzincan’ın Kemah ilçesinde terör örgütüne yönelik yapılan ...
Read more : Şırnak ve Erzincan'da çatışma: 2 şehit ! | Görüntüleme : 825 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Karne günü yapılacaklar(Faydalı bilgiler)

Sevgili pb ailesi güzel öğrencileri.Karne günü yaklaşıtı ve zayıf var.Ne yapıcaz diye kara kara düşünmeye gerek kalmadı ben taktiği uygulamalı olarak aşağıda anlatım.Gerçi ben mezun oldum ne yazik ki karne daha vermiyorlar ama diğer arkadaşlara faydalı olucağına inandığım bilgiler.

Oğul'dan Babaya mektup

>>Adam oğlunun odasının önünden geçerken hayretle bakakaldı.
>>Yatağı güzelce toplanmıştı ve odası hiç olmadığı kadar derli toplu
>>görünüyordu.Sonra adam yastığın üzerine bırakılmış mektup zarfını
>>farketti.Üzerinde -Babama- yazıyordu.Aklından geçen bin bir kötü
>>düşünceyle mektup ...
Read more : Karne günü yapılacaklar(Faydalı bilgiler) | Görüntüleme : 1919 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Gülmece

Başbakan, ABD'yi kızdıran vekillerine "bedelini"

Başbakan, ABD'yi kızdıran vekillerine 'bedelini' ödetti

Tezkere kıyımı

Irak işgali için Türkiye topraklarını Amerikan askerlerine açacak Tezkere'ye karşı çıkan bütün AKP milletvekilleri, Başbakan Tayyip Erdoğan tarafından tırpanlandı.

AKP listelerinde tam bir tasfiye depremi yaşanıyor. AKP listelerinde yer bulamayan milletvekillerinin hemen tamanına yakınının aynı zamanda,1 Mart tezkeresine red oyu verenler ya da kabul oyu vermeyenler olması, "Tezkerenin intikamı mı!" sorularına neden oldu. 1 Mart tezkeresi'nde red oyu kullanacağını açıkça deklare eden ve liste dışı kalan Prof. ...
Read more : Başbakan, ABD'yi kızdıran vekillerine "bedelini" | Görüntüleme : 959 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Devlet ve Siyaset

Deniz Feneri'nin Foyası (Herkes Okusun lütfen)

DENIZFENERI BASKINI ANKARAYA UZANDI

Frankfurt Idari Mahkemesinde devam eden Denizfeneri ve Kanal 7 davasi Radyo Televizyon Ust kurumu Baskani (RTUK) Baskani Zahid Akman'a uzandi. On sorusturmasi yapilan davada Denizfeneri Avrupa Baskani ve Kanal 7 Avrupa Genel Muduru Mehmet Gurhan'in ve muhasebe sorumlusu Firdevsi Ermis'in de ifadeleri alindi.

ZAHIT AKMAN KILIT ISIM
Onceleri taksicilik yapan Mehmet Gurhan'in Frankfurt sehrinde 17 taneden olusan taksi filosunu nasil elde ettigi ve Frankfurt yakinlarindaki Dietzenbach kasabasindaki daire ve villa gibi ...
Read more : Deniz Feneri'nin Foyası (Herkes Okusun lütfen) | Görüntüleme : 807 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Kör noktanız

Sag gozunuzu elinizle kapatin ve siyah yildiza bakarak monitore yavas yavas yaklasin, kor noktaniza geldiginde kirmizi yildiz kaybolacak.Arkadaşlar dikkat edin sağ göz dedim benim gibi sol gözle bakarsanız bişe olmuyor.

Resim
Read more : Kör noktanız | Görüntüleme : 659 | Yanıtlar : 1 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Kurtlar Vadisi Pusu (Orijinal) Soundtrack

Arkadaşlar yükledim kontrol ettim, hepsini tek tek dinledim orjinal müzikler,

1. Kurtlar Vadisi Pusu Vol.1 - Cendere KVP Mix powered by KACMAZ
2. Kurtlar Vadisi Pusu Vol.1 - Cendere powered by KACMAZ
3. Kurtlar Vadisi Pusu Vol.1 - Fail I Mechul KVP Mix powered by KACMAZ
4. Kurtlar Vadisi Pusu Vol.1 - Halil Ibrahim Turbo Mix powered by KACMAZ
5. Kurtlar Vadisi Pusu Vol.1 - Halil Ibrahim powered by KACMAZ
6. Kurtlar Vadisi Pusu Vol.1 ...
Read more : Kurtlar Vadisi Pusu (Orijinal) Soundtrack | Görüntüleme : 1459 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Güncel Meydan Çöp Tenekesi

Cevizoğlu: Ülkede lider sorunu var

Ankara 1. bölgeden bağımsız milletvekili adayı olan usta gazeteci Hulki Cevizoğlu, farklı görünseler de partilerin aynı şeyleri söylediğini belirtiyor. Cevizoğlu, “Bana verilecek oylar, bireysel değil, ilkesel oylar olacak. Benimki birey hareketi değil, fikir hareketidir“ diyor.

ANKARA 1. BÖLGEDEN BAĞIMSIZ MİLLETVEKİLİ ADAYI HULKİ CEVİZOĞLU:

Türkiye’de bir liderlik sorunu olduğunu belirten usta gazeteci, bağımsız milletvekili adayı Cevizoğlu, "Benimki birey değil, fikir hareketi, tek başıma bir partiden daha büyük işler yaparım” dedi.

* Usta bir gazeteci olarak politikaya ...
Read more : Cevizoğlu: Ülkede lider sorunu var | Görüntüleme : 863 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Devlet ve Siyaset

Hûlki Cevizoğlu'nun hedefleri!

Ankara İl Seçim Kurulu Başkanlığı’na başvurarak belgelerini veren gazeteci-yazar M.Hulki Cevizoğlu, yaşadığı bölge olan Ankara 1. Bölgeyi seçti. Ceviz Kabuğu programının yapımcı ve sunucusu Hulki Cevizoğlu, milletvekili adayı oldu.

Cevizoğlu, bağımsız milletvekilliği adaylığı için şunları söyledi:

"Amacım, Mustafa Kemal Atatürk'ün ilkelerini yaşatmak ve ülkemizin sömürgeleşmesini engellemek. Milyonlarca insanın toplandığı mitingler de bunun için yapılmıştı. Milyonlarca Türk, ‘tehlikenin farkındayız', ‘gerekeni yapın' derken, bu mesajların parti genel başkanları tarafından anlaşılmadığını –esefle- gördüm. Şimdi hepsi önünüze gelip, ...
Read more : Hûlki Cevizoğlu'nun hedefleri! | Görüntüleme : 1126 | Yanıtlar : 2 | Dizin : Devlet ve Siyaset

İşçi Partisi ABD Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi

İşçi Partisi ABD Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi yaptı.

Şırnak'ta 1 yarbay,1 binbaşı ve 1 erimizin şehit olmazı ve 5 erimizin yaralanması üzerine İşçi Partili bir grup ABD'nin Ankara'daki Büyükelçiliği önünde toplanarak hem ABD'yi protesto etti ve hemde 23 Haziran'da süresi dolacak olan İncirlik'in ABD tarafından kullanılma izninin süresinin uzatılmamasını istedi.
Grup "Ne ABD,ne AB!Başı dik Türkiye!"sloganları attı.

Kaynak:ART

Not:Ne yazık ki,İP pek çok eyleminde olduğu gibi bu eyleminde de basında kendine pek yer bulamadı.
Tıpkı ...
Read more : İşçi Partisi ABD Büyükelçiliği önünde protesto gösterisi | Görüntüleme : 903 | Yanıtlar : 3 | Dizin : Devlet ve Siyaset

Sezer: Son terörist yok oluncaya kadar mücedeleye devam

Hainlere hakettikleri yanıt verilecek

Sezer: Son terörist yok oluncaya kadar mücedeleye devam

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Türkiye Cumhuriyeti'nin, birliğine ve bölünmez bütünlüğüne yönelen bölücü teröre karşı haklı savaşımını, "son terörist yok oluncaya kadar" Ulusuy'la, Türk Silahlı Kuvvetleri'yle ve tüm güvenlik birimleriyle kararlılık içinde yürüteceğini belirtti. Sezer, "Türkiye Cumhuriyeti, bu savaşımın gerektirdiği adımları, çekinmeden Ulusu'yla bütünleşerek atacak, bu ve benzeri hain eylemlere kalkışanlara hakettikleri yanıtı verecektir" dedi.

Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer, Şırnak'ın Güçlükonak ilçesinde Türk ...
Read more : Sezer: Son terörist yok oluncaya kadar mücedeleye devam | Görüntüleme : 640 | Yanıtlar : 0 | Dizin : Genel - Güncel Konular

Giriş  •  Kayıt

Sayımlamalar

Toplam 147871 ileti • Toplam 45514 başlık • Toplam 24803 üye

x